07
آوریل

باربری فتح | اتوبار فتح

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

حمل و نقل آسان با کادری مجرب و کارآزموده در بزرگراه فتح

شرکت حمل و نقل دانش بار ( باربری فتح  ) با ایده نو و کارگران کار آزموده یکی از باربریهای برند تهران جهت نقل مکان اثاث منازل و شرکتها بصورت تمام وقت در کلیه نقاط آماده برای هرنوع حمل بار سبک و سنگین با یک تماس مشتری همیشگی و از تخفیف ویژه بهرمند خواهید شد.

بزرگ راه فتح کجاست ؟

قبلا از معرفی دانش بار در بزرگران فتح این جاده قدیمی را معرفی میکنیم.

این بزرگراه قدیمی ترین بزرگراه تهران میباشد که در غرب تهران به امتدادکرج به طول 21 کیلومتر امتداد دارد.

و اکثر شرکتهای بزرگ و قدیمی در امتداد این بزرگراه میباشد.

شرکت حمل و نقل باربری فتح هيچگونه تبليغاتي بصورت غير واقعي انجام نمي دهد و تمامي متن هاي تبليغاتي آن بر اساس خدمات بهتر انجام میگیرد.

روال کار اين اتوبارفتح 3 ساعته براي انجام يک سرويس مي باشد که اين روند از هنگامي که کاميون در درب منزل مشتري شروع بکار ميکند ، آغاز مي گردد .

همچنين اين شرکت حمل و نقل فتح براي رضايت مشتريان در همه سرويسها کاميون هاي تندروي جديد خواهد فرستاد تا ساعات اضافي را بسيار کم کند و از اين لحاظ صرفه جويي شود . ( شرکت حمل و نقل در بزرگراه فتح کاميون هاي قديمي و کند رو را دارا نمي باشد).

يکي از مزيت هاي حمل و نقل باربری فتح قيمت سرویسدهی در نقل مکان بسيار مناسب بوده و نسبت به ساير اتوبارها متعهد تضمين کالاي شما به هنگام حمل مي باشد .
کليه خدمات حمل و نقل در فتح به صورت شبانه روزي کاملا حرفه اي با کارگران کار آزموده و متخصص بدون تعطيلي براي رزرو حمل و نقل وسايل منازل با هماهنگي قبلي انجام ميگردد.

شرکت حمل و نقل اتوبار فتح با ایده ای نو جهت حمل اثاث منازل وشرکتها با ارسال کارشناس و کادر فنی جهت راهنمایی بسته بندی لوازم و مشخص کردن نوع کامیونت در کلیه مناطق تهران خدمات تمام وقت دارد .

این شرکت جهت نقل مکان اسان و سریع با تجهیز نمودن کامیونتهای خود بصورت دو جداره برای جلوگیری از صدمات فشار ودست اندازها و ضد خط و خش با تخصص خاص خود استفاده میکند.

یکی از توصیه های مهم باربری فتح در حین اثاث کشی بسته بندی اثاث و جدا نمودن آن از لحاظ ضرافت وضعیف بودن لوازم به هنگام حمل.

این باربری برای حمل آسان و بدون دغدغه با ارسال کادر خود به محل از چگونگی حمل اثاث و نحوه بارگیری و همچنین مشخص نمودن هزینه بار صاحب آنرا مطلع کرده کلیه حملها با توافق انجام میگیرد و هیچ مبلغی به عنوان کنسلی از صاحب بار دریافت نمیشود.

با یکبار تماس مشتری همیشگی این شرکت حمل و نقل خواهی بود.

 

اتوبار در فتح، اتوبار فتح، وانت بار فتح، کامیون بار فتح، وانت تلفنی فتح، نیسان بارفتح، باربری در فتح، حمل و نقل فتح، حمل بار در فتح