• تلفن: 02188374968
 • ایمیل: barbaridanesh@gmail.com
 • ساعات کاری: 24 ساعته

بسته بندی

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی به عملی گفته می شود که جهت مرتب کردن و سامان بخشیدن به وسیله ها جهت نگهداری و جابجایی صورت می گیرد. این وسیله ای که درون بسته قرار می گیرد می تواند مواد غذایی بوده و یا کتاب و اثاث باشد.

عمل بسته بندی در بسیاری از موارد ضرورت دارد و در صورت عدم استفاده از آن وسیله های مورد نظر می تواند در زمان حمل و جابجایی آسیب ببیند.

از بسته بندی بیشتر بدانید

در زمان اسباب کشی و جابجایی افراد وسایل را باید به طوری حمل کرد که آسیب ندیده و همچنین جای کمی را اشغال کنند، از این رو بسته بندی وسایل بهترین روش جهت جابجایی و نگهداری آنها می باشد و قابلیت حفظ سلامت آنها را در زمان حمل دارد. به طور کلی می توان گفت که بسته بندی به منظور حفاظت از وسایل صورت می گیرد.

بسته بندی از مهمترین موارد و اقداماتی می باشد که در زمان اسباب کشی و جابجایی در نظر گرفته شود تا از آسیب دیدن و تخریب اثاثیه و لوازم جلوگیری شود.

بسته بندی

موارد مهم

این اقدام در نگهداری و جابجایی انواع کالا و لوازم بسیار ضروری بوده و باید به بهترین شکل ممکن انجام شود، چرا که تمامی وسیله های مورد بسته بندی به نوعی در خطر بوده و ممکن است آسیب ببینند.

اغلب وسیله هایی که باید جابجا شوند شکستنی بوده و بسیار آسیب پذیرند، از طرفی جهت جلوگیری از شکستن آنها نیز نمی توان آنها را یکی یکی و در امنیت کامل حمل کرد از این رو این امر در زمان اسباب کشی خانگی بسیار مهم می باشد و باید به صورت تخصصی انجام بگیرد.

چرا روی بسته بندی این همه تاکید می‌شود ؟

البته اگر توجه کنید می بینید که بسته بندی امری ضروری و البته زمان بر می باشد، از این رو می توانید کار را به کاردان بسپارید، یعنی اینکه جهت بسته بندی لوازم و اثاثیه ی خود می توانید از شرکت های خدماتی که در این زمینه فعالیت می کنند کمک بگیرید. افراد مشغول در این شرکت ها دارای مهارت و تجربه ی کافی بوده و می توانند این کار را به بهترین روش ممکن انجام دهند.

بسته بندی اثاثیه

به نوعی می توان گفت که این اقدام تضمین کننده ی سلامت انواع کالا و لوازم بوده و می تواند سهولت و سرعت در حمل و نقل را نیز به همراه داشته باشد. این امر موجب می شود تا بهم ریختگی و آشفتگی که در زمان اسباب کشی و جابجایی به وجود می آید به حداقل میزان خود رسیده و وسیله ها در مرتب ترین حالت ممکن قرار داشته باشند.

همچنین از مهمترین مزایای این امر می توان به این مورد اشاره کرد که افراد می توانند نام کالاهای موجود در بسته ی مورد نظر را بر روی آن ذکر کنند تا در زمان حمل آنها احتیاط و دقت لازم به خرج داده شود. همچنین در زمان قرار دادن محصولات و لوازم درون بسته حمل و نقل و چیدمان آن نیز راحت تر می شود.

بسته بندی کالا به چه صورت انجام می شود؟

این امر مهم ترین اقدام در زمان حمل و نقل وسیله ها می باشد، چرا که تمامی وسیله ها به نحوی ممکن است آسیب دیده و یا تخریب شوند. به خصوص لوازم شیشه ای که بسیار حساس بوده و با کوچکترین ضربه ممکن است دچار ترک و شکستگی شده و آسیب ببینند. از این رو اقدام بسته کردن وسیله ها بسیار پر اهمیت می باشد و باید به بهترین نحو ممکن صورت بگیرد.

معمولا جعبه های بسته بندی کالا به شکل کارتن های مقاوم در اندازه های یکسان می باشند و قابلیت حفظ و نگهداری از انواع و اقسام وسیله را اعم از ظروف شکستنی و کتاب را دارند. مقاومت این جعبه ها تا یک حدی بوده و در زمان جمع آوری و مرتب کردن وسایل باید وزن آنها در نظر گرفته شود تا در زمان حمل مشکلی بروز نکند.

خطرات حمل لوازم

از شایع ترین خطراتی که لوازم مود حمل را تهدید می کند بروز شکستگی در آنها می باشد، اما با استفاده از خدمات بسته بندی می توان این مشکلات را به حداقل رسانده و یا حتی از آن جلوگیری کرد. بسیاری از افراد و شرکت ها در زمینه ی بسته کردن وسایل فعالیت دارند و می توانند این کار را به امن ترین شکل ممکن انجام دهند.

از این رو افراد می توانند در زمان جمع آوری و کارت کردن لوازم خود در زمان جابجایی به این شرکت ها مراجعه کرده و درخواست نیرو کنند. در بسته بندی وسایل باید مواردی در نظر گرفته شود تا این عمل به بهترین شکل ممکن انجام شده و کوچکترین تهدیدی برای محصولات و لوازم درون جعبه ها وجود نداشته باشد.

جابه‌جایی اثاثیه

افراد مشغول در خدمات بسته بندی بار، این کار را در کمترین زمان ممکن به بهترین و امن ترین شکل ممکن انجام می دهند و اینگونه است که سلامت کالاهای درون جعبه تضمین می شود و لوازم بدون بروز مشکل و کوچکترین آسیب به مقصد می رسند.

امروزه اسباب کشی و همچنین جمع کردن وسایل جهت جابجایی کاری بسیار سخت و زمان بر می باشد، چرا که در اغلب موارد هر دو طرف زوج ها شاغل بوده و نمی توانند به این کارها آنگونه که باید رسیدگی کنند.

این خدمات در کجا ارائه می‌شود ؟

خدمات بسته بندی بار در اقصی نقاط کشور توسط شرکت های بسیاری ارائه می شود که افراد می توانند از این خدمات بهره مند شده و لوازم خود را به بهترین شکل ممکن مرتب کنند.

افراد مشغول در شرکت خدمات بسته بندی در تهران کاملا مجرب و دقیق بوده و جمع آوری لوازم را بدون کوچکترین خطر و مشکل انجام می دهند. این بسته بندی ها باید به گونه ای صورت بگیرد که خطرات موجود حتی الامکان کاهش یافته و در زمان حمل و جابجایی مشکلی بروز نکند.

کارگر متخصص

جعبه های استاندارد و محکم

استفاده از جعبه های استاندار و محکم در زمان بسته بندی و همچنین چیدن لوازم به اندازه در درون آن از مهم ترین نکاتی می باشد که در حین این اقدام رعایت شود.

هنگام چیدن لوازم درون جعبه ها باید تمامی خطرات و آسیب های احتمالی در نظر گرفته شود تا این وسیله ها در مسیری هرچه امن قدم گذاشته و به مقصد برسند. همچنین در زمان حمل این بسته ها نیز باید جانب احتیاط را رعایت کرد تا جابجایی به صورت کاملا امن صورت گیرد.

نکاتی در مورد بسته بندی اثاثیه منازل

اغلب سفارشات در شرکت های خدمات بسته بندی بار، مربوط به بسته بندی اثاثیه منازل می باشد. چرا که حساس ترین جابجایی مربوط به اسباب کشی خانگی می باشد و به دلیل وجود موارد شکستنی بسیار در بین وسیله ها افراد تشویق به کمک گرفتن از افراد کاربلد می کند.

خدمات بسته بندی توسط افراد مشغول در شرکت های مربوط به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد و احتمال بروز آسیب برای لوازم را به حداقل ترین میزان ممکن می رساند.

مسئولیت افراد

فعالیت در این زمینه به هیچ عنوان کار آسانی نبوده و نیاز به دقت بالایی دارد، چرا که افراد مسئول باید تمامی جوانب را در نظر گرفته و تمامی خطرات احتمالی را در نظر بگیرند تا این امر به ایمن ترین شکل ممکن عملی شود.

بسته بندی کالا ضامن سلامتی آن می باشد و چه بهتر است که با این کار از مشکلات احتمالی جلوگیری کنیم. شرکت خدمات بسته بندی در تهران بهترین خدمات را با نازلترین قیمت ها به مشتریان گرامی ارائه می کند.

در زمان کارتن کردن لوازم و اثاثیه منازل باید نکاتی در نظر گرفته شود که از آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • افرادی که اثاثیه منازل و دیگر موارد را بسته بندی می کنند باید تمامی احتمالات را در نظر بگیرند و بسته کردن لوازم را به گونه ای انجام دهند که از هر گونه آسیب های احتمالی حفظ شود.
 • در هر جعبه و یا کارتن باید به میزان معین و بنابر میزان مقاومت جعبه وسیله قرار داده شود، چرا که در غیر این صورت جعبه تحمل وزن این وسایل را نداشته و موجب فرو ریختن و در نتیجه آسیب دیدن آنها می شود.
 • بسته بندی اثاثیه منازل امری بسیار ضروری می باشد و نیاز به دقت بالایی دارد، چرا که اغلب لوازم خانگی شکستنی بوده و حتی با کوچکترین ضربات نیز آسیب می بینند.
 • از مهم ترین نکات در زمان جمع آوری لوازم و جعبه کردن آنها این است که مشخصات آن را بر روی جعبه یادداشت شود تا افرادی که حمل آن را بر عهده دارند به میزان لازم جوانب احتیاط را رعایت کنند. برای مثال جعبه هایی که حامل کتاب هستند نیاز به احتیاط کمتری دارند نسبت به ظروف شکستنی، از این رو این امر بسیار مهم و البته کاربردی می باشد.
 • بسته بندی اثاثیه منازل باید متناسب با انواع وسیله صورت بگیرد، یعنی ممکن است برخی از لوازم درون جعبه و برخی دیگر درون پلاستیک های حباب دار و ضد ضربه قرار بگیرند. از این رو تناسب لوازم و بسته بندی نیز از مسائل و نکات مهم در این زمینه به شمار می رود.
 • همچنین بسته بندی کالا باید به گونه ای باشد که دست و پا گیر نبوده و حمل و نقل آن به راحتی صورت بگیرد.

موارد ذکر شده چند نکته در مورد بسته بندی اثاثیه منازل می باشد که با رعایت آنها این امر به بهترین نحو ممکن صورت می گیرد. در واقع می توان گفت این موارد بسیار حائز اهمیت می باشند و در زمان بسته بندی باید به آنها توجه شود.

نحوه بسته بندی وسایل به چه شکلی است؟

بسته بندی وسایل، به خصوص وسایل شکستنی کار چندان آسانی نیست. چرا که این نوع از لوازم با کوچکترین ضربه نیز دچار شکستگی می شوند، از این رو در این مقاله راهنمایی های لازم جهت جمع آوری لوازم شکستنی ارائه می شود.

در ابتدا جهت شروع بسته کردن لوازم باید محلی مناسب را انتخاب کنید که به اندازه ی کافی مطمئن و امن باشد. محل انتخاب شده باید از هر نظر امن باشد، یعنی امکان سقوط وسیله ای بر روی این لوازم وجود نداشته باشد و یا اینکه برخوردی با دیگر لوازم صورت نگیرد.

کارتن های محکم

جهت بسته بندی این وسایل از کارتن ها محکم با اندازه های متوسط و کوچک استفاده کنید، دقت کنید که وسیله ی زیادی درون کارتن قرار ندهید، زیرا در این صورت وزن کارتن بالا رفته و مقاومت آن کم می شود.

این امر نیز حمل بار را با مشکل مواجه می کند و ممکن است در زمان حمل کارتن شکسته و لوازم چیده شده در آن سقوط کرده و آسیب ببینند.

قبل از شروع بسته بندی وسایل گوشه و کنار کارتن ها را با استفاده از چسب محکم کنید تا محکم تر شده و احتمال بروز مشکل تا حد ممکن کاهش یابد. بهتر است در کف کارتن یک ورق کارتن دیگر جهت افزایش مقاومت قرار دهید. این کار علاوه بر افزایش مقاومت، قدرت ضربات وارده در زمان حمل و نقل را نیز کاهش می دهد.

خدمات بسته بندی

چیدمان

حال نوبت به چیدن لوازم درون کارتن ها می رسد، در این زمان باید قبل از اینکه آنها را درون کارتن قرار دهید کاملا با پلاستیک های حباب دار لوازم را پوشش دهید. این پوشش را جهت اطمینان بیشتر باید انجام داد و با چسب محکم کنید تا از هر گونه آسیب احتمالی در امان باشند.

بسیاری از افراد جهت بسته بندی لوازم خود از روزنامه استفاده می کنند، اما بهتر است بدانید که این امر گاها موجب می شود که جوهر روزنامه بر روی ظروف باقی بماند. بنابراین استفاده از روزنامه جهت بسته بندی اثاثیه منازل خیلی مناسب نمی باشد.

امنیت وسائل

جهت امنیت بیشتر ظروف شکستنی بهتر از از کارتن های جدا کننده استفاده کنید که پارچه نیز می تواند جایگزین آن باشد، اما انواع پارچه به اندازه ی این کارتن های جدا کننده مقاوم نبوده و تاثیر آنچنانی در حفاظت از این ظروف را ندارند. استفاده از این جدا کننده ها امنیت حمل و نقل بار را بیشتر کرده و آنها را از هر گونه آسیبی حفظ می کند.

مهم ترین نکته در مورد بسته بندی لوازم شکل دار می باشد، یعنی همان وسایلی که دارای دسته و پایه هستند و شامل گلدان  شمعدان و دیگر موارد این چنینی می شوند. در پوشش دادن و چیدن این وسایل افراد باید بسیار با دقت عمل کنند و بسته ای متناسب با شکل و اندازه ی آنها انتخاب کنند.

به هیچ وجه کار راحتی نیست … !

با توجه به موارد ذکر شده همه ی ما این نتیجه را می گیریم که بسته بندی کار چندان آسانی نبوده و در این زمینه بهتر است کار را به کاردان بسپاریم، جالب است بدانید شرکت های خدماتی بسیاری در زمینه این امر فعالیت می کنند و نیروهایی مجرب و دقیق در اختیار دارند که این کار را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند.

همچنین تهیه تجهیزات بسته بندی نیز همانند خود آن بسیار سخت و زمانبر و البته هزینه بر می باشد، از این رو بهتر است جهت انجام این کار به مراکز مربوطه مراجعه کرده و درخواست نیرو کنید. اینگونه هم در زمان و هزینه صرفه جویی کرده اید و هم لوازم شما در امنیت کامل جمع آوری شده و حمل می شوند.

بسته بندی لوازم شکستنی

جالب است بدانید که موارد ذکر شده نکات کلی در مورد این اقدام بوده و بسته بندی لوازم شکستنی امری بسیار متفاوت می باشد نکات ریز بسیاری باید در آن رعایت شود. برخی از این نکات عبارتند از:

 1. در زمان جمع کردن لیوان و فنجان از کارتن های جدا کننده استفاده کنید و درون آنها را با کاغذ پر کنید. همچنین آنها را صاف درون کارتن ها قرار دهید.
 2. در زمان استفاده از نایلون های حباب دار جهت پوشش دادن کاسه و بشقاب آنها را دانه ای بسته کنید، نه به صورت دسته ای.
 3. جاهای خالی موجود در بسته را با کاغذ، پارچه و یا نایلون پوشش دهید تا از هر گونه آسیب احتمالی جلوگیری شود.

استفاده از خدمات بسته بندی بار چه مزایایی دارد؟

معمولا تمامی افراد به سمت چیزهایی گرایش دارند که برایشان سود و منفعت داشته باشد. از طرفی اغلب افراد در زمان اسباب کشی و جابجایی به شرکت های خدمات بسته بندی مراجعه نمود و از آنها در این زمینه کمک می گیرند.

پس می توان نتیجه گرفت که استفاده از کمک نیروهای این شرکت های خدماتی برای افراد دارای سود و مزایای بسیار می باشد. صرفه جویی در زمان و امنیت بیشتر لوازم از جمله ی این مزایا می باشد.

کارگران باربری حرفه ای

به طور کلی بسته بندی وسایل دارای مزایای بسیاری برای افراد می باشد که از آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این امر موجب می شود تا لوازم و اسباب مورد نظر در امنیت کامل حمل شده و کوچکترین آسیبی نبیند.
 • صرفه جویی در زمان و سرعت در روند کار نیز از مزایای کمک گرفتن از افراد متخصص در این زمینه می باشد.
 • این اقدام هزینه ای مقرون به صرفه دارد، به طوری که اگر قطعه ای از لوازم شما آسیب ببیند هزینه ی آن بسیار بیشتر از هزینه ی دستمزد بسته بندی می شود.
 • شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند حمل و نقل و بار زدن این لوازم را نیز قبول می کنند.
 • استفاده از سهولت در حمل و نقل را به همراه داشته و همچنین از ایجاد ریخت و پاش و آشفتگی در خانه ی جدید جلوگیری می کند.
 • بسته هایی که جهت این اقدام مورد استفاده می باشند دارای اندازه و مقاومتی استاندارد می باشند.
 • با کمک گرفتن از این خدمات این نوع شرکت ها، بسته بندی لوازم شما به تخصصی ترین روش ممکن انجام می شود و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

علاوه بر این موارد در زمان آسیب دیدن قطعه ای از لوازم شرکت مورد نظر مسئولیت را بر عهده گرفته و خسارات وارده را جبران خواهد کرد. همچنین این افراد مجرب بوده و بسته بندی کالا را متناسب با خود کالا انتخاب کرده و به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

بسته بندی اثاثیه منزل

با توجه به اینکه بسته بندی کالا امری بسیار ضروری و بی نهایت حساس می باشد بهتر است کار را به کاردان بسپاریم.

با کمک گرفتن از شرکت هایی که در زمینه ی خدمات بسته بندی فعالیت می کنند کمک گرفته و آسیب های احتمالی را به صفر برسانیم. چرا که نیروهای مشغول در این شرکت ها در این زمینه با تجربه بوده و دقیق عمل می کنند.

تعرفه و هزینه بسته بندی چقدر است؟

اگر خوب دقت کنید به این موضوع پی می برید که اگر کوچکترین و بی ارزش ترین قطعه از لوازم شما آسیب ببیند هزینه ی بالایی باید جهت خرید دوباره ی آن صرف کنید، در صورتی که می توانید از این ضرر هرچند کوچک با کمک گرفتن از افراد با تجربه در زمینه ی بسته بندی کالا جلوگیری کنید.

جالب است بدانید شرکت هایی در زمینه ی خدمات بسته بندی بار در اقصی نقاط کشور در حال فعالیت بوده و این امر را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام می دهند و از لوازم شما را از کوچکترین آسیب ها نیز حفظ می کنند. هزینه ی خدمات بسته بندی بار به نسبت کوچکترین ضرری که ممکن است به شما وارد شود بسیار پایین می باشد.

از این رو معقول است کار را به کاردان سپرده و از این خدمات پر مزیت بهره مند شوید. از مهم ترین مزایایی که در این امر وجود دارد حفظ سلامت کالاها در زمان چیدن در جعبه و همچنین حمل و نقل آنهاست. علاوه بر این امروزه به دلیل مشغله ی زیادی که اغلب زوج ها دارند این امر در صرفه جویی زمان و بالا رفتن سرعت کارها نیز بسیار موثر می باشد.

تلفن های تماس

نحوه صحیح بسته بندی

هزینه ی انجام این کار بسیار مقرون به صرفه بوده و تعیین میزان هزینه به موارد مختلفی بستگی دارد. برخی از مواردی که در زمینه تعیین تعرفه و هزینه ی خدمات بسته بندی بار موثر می باشند عبارتند از:

 1. مقدار بارهایی که باید مورد بسته بندی قرار بگیرند از مهم ترین موارد در تعیین قیمت می باشد.
 2. میزان تجهیزات به کار رفته در این امر نیز هزینه ی خود را داشته و در تعیین قیمت نهایی موثر خواهد بود.
 3. میزان سختی کار و همچنین حساسیت کالاها نیز در قیمت گذاری بی تاثیر نمی باشد.
 4. تعداد نیروهای ارسالی از طرف شرکت تعرفه ی مربوط به خود را دارد.
 5. خدمات این شرکت تنها در بسته بندی خلاصه نشده و می تواند شامل حمل و نقل و بار زدن و چیدمان نیز باشد که هر کدام هزینه های مربوط به خود را دارند.

همان طور که می بینید موارد بسیاری در زمینه ی تعیین قیمت خدمات بسته بندی موثر می باشد، اما با وجود تمامی این ها خدمات بسته بندی دارای هزینه ای مقرون به صرفه بوده و همچنین توانایی حمل کالاهای شما را در صحت و سلامت کامل را دارد.

شرکت خدمات بسته بندی در تهران، همواره جهت ارائه ی خدمت در دسترس شهروندان تهرانی می باشد. افراد می توانند جهت دریافت خدمات به دو روش حضوری و غیر حضوری اقدام کرده و از خدمات مربوطه بهره مند شوند.

Call Now Buttonتماس از طریق سایت = ۳۰٪ تخفیف