• تلفن: 02188374968
 • ایمیل: barbaridanesh@gmail.com
 • ساعات کاری: 24 ساعته

باربری کرج

باربری کرج

باربری کرج در حیطه باربری و حمل اثاثیه در کرج، حمل اثاثیه از کرج به تهران، حمل بار از تهران به کرج، حمل بار از کرج به تهران و باربری تهران به کرج … دیگر خدمات خود را به صورتش 24 ساعته و در کلیه روزها با قیمتی مناسب عرضه می نماید.

باربری کرج بر این باور است که بهترین راه موفقیت و پیروزی در باربری قبل از هر کاری احترام و دقت به حقوق همشهریان عزیز می داند و همیشه بر این تلاش است که سطح کیفی خدمات و باربری خود را در بالاترین حد ممکن عرضه نمایند تا خستگی حاصل از باربری، حمل اثاثیه و ترابری را به دست فراموشی بسپارد.

با خدمات شرکت باربری کرج بیشتر آشنا شوید

انجام کارهای مربوط به اثاث کشی مشغله ای بس سخت و طاقت فرسا و نیازمند تبحر و تجربه خیلی زیادی است این مشکلات مواقعی پدیدار می شوند که تازه اثاث کشی را آغاز کرده اید. شرکت معتبر و شناخته شده باربری کرج با سابقه و تبحر در حیطه عرضه سرویس های اثاث کشی، حمل لوازم منزل در کرج، مناسب ترین کمک به شما در زمان اسباب کشی و حمل بار می باشد.

معمولاً اکثر اشخاص تبحر خاصی در حیطه اجرای عملیات حمل بار گوناگون ندارند، سبب می شود که عملیات اثاث کشی کاری خیلی سخت به نظر برسد‌. اسباب کشی و حمل و نقل وسایل شما اگر بدون برنامه و به وسیله یک شرکت مطمئن انجام نگیرد اساساً این عمل را بسیار سخت و طاقت فرسا می کند.

باربری

خدمات حمل‌ونقل در کل استان البرز و کرج

باربری کرج با تلاش خود توانسته روش های مدرنی را در زمینه حمل اثاثیه وسایل مختلف ارائه داده و همچنین سبب شده دشواری و سختی های حین حمل اثاث و وسایل گوناگون منزل را از بین ببرد.

تعیین یک شرکت باربری مطمئن که حمل لوازم گوناگون منزل یا محل کار خود را به آن بسپارید موضوعی بسیار مهم می باشد از این رو ما به شما باربری کرج را توصیه می کنیم که همیشه در اجرای عملیات مربوط به حمل اثاثیه و لوازم مختلف با توجه به استاندارد های کیفی گوناگون برای ضمانت ایمنی و آسایش شما عزیزان تلاش می کند.

در این مبحث می خواهیم در مورد تمام خصوصیات و ویژگی ها، مزایا، حمل با انواع وسیله نقلیه و هر آنچه که بایستی در مورد باربری کرج دانست بپردازیم.

آشنایی با انواع ویژگی های باربری کرج

 • باربری کرج دارای مجوز رسمی باربری در کرج و خارج از کرج می باشد.
 • این باربری دارای کارمندان با تجربه و مجرب به سبب حمل مناسب بار در کرج و حومه آن می باشد.
 • حمل بار توسط بهترین باربری کرج با بسته بندی مرتب و اصولی بار در وسیله حمل و نقل همراه خواهد بود.
 • توجه و احترام به همشهریان عزیز و ایجاد رضایت مشتری ها از مزیت های اتوبار کرج می باشد.
 • باربری کرج کرج به صورت ۲۴ ساعته آماده عرضه انواع خدمات مختلف حمل بار در البرز می باشد.
 • این باربری مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ها را به شما عرضه می نماید.
 • حمل لوازم و اثاث کشی در سریع ترین زمان ممکن با بهترین سطح کیفی از هدف های مهم باربری کرج می باشد.
 • از دیگر ویژگی های باربری کرج می توان به دقت در چیدن بار در وسایل نقلیه اشاره نمود که این کار به دلیل خودداری از آسیب رسیدن به لوازم می باشد. این عمل جزوه آموزش های کارکنان این باربری می باشد.
 • این اتوبار به هیچ عنوان هیچ گونه هزینه اضافی به خاطر زیاد شدن مدت زمان باربری از مستری ها دریافت نمی کند.
 • از وظایف اولیه و مهم این باربری می توان به احترام به صاحب کار و امانت داری در حمل بار اشاره نمود.
 • باربری کرج اسباب کشی مورد اعتماد و سریعی را در کرج و اطراف آن برای شهروندان فراهم می‌آورد.
 • در صورت در خواست مشتری ها می توانند بیمه باربری را به کل مسیرهای کرج صادر نمایند.

مزیت های انتخاب باربری کرج

در این بخش می خواهیم به مزیت های باربری کرج بپردازیم. هنگام اسباب کشی داشتن یک برنامه ریزی اصولی بسیار حائز اهمیت است و به این موضوع نیز دقت داشته باشید که ایجاد آسیب های فیزیکی به شما حین اثاث کشی افزون بر گرفتاری ها و مسائل گوناگون این فرایند را به تأخیر می اندازد و خود این مشکل هم دشواری های زیادی را برای شخص شما و خانواده شما به بار می‌آورد و هم اینکه سبب می شود زمان شما الکی هدر رود.

در این صورت یکی از نخستین و اساسی ترین مراحل در زمان اسباب کشی در استان البرز بسته بندی صحیح و بنیادی لوازم می باشد. شرکت باربری البرز با به کار گیری از بهترین و مدرن ترین ابزار این کار را برای شما به انجام می رساند. همچنین نحوه و شیوه بسته بندی برعکس اینکه امکان دارد ساده به نظر بیاید اما موضوع بسیار مهمی است و احتیاج به دقت زیاد و سابقه کاری و تجربه قبلی به منظور اجرای این کار دارد.

کامیونت آبی

برطرف کردن نگرانی ها

استرس فرایند اثاث کشی در شلوغی های ‌استان البرز خیلی زیاد است، به همین علت به شما توصیه می شود که برای از بین رفتن این استرس ها و اتلاف زمان با ارزش خود با سپردن مراحل اسباب کشی به حمل بار البرز این موضوع را به خاطره ای به یاد ماندنی تبدیل کنید. در حمل بار البرز اعتقاد دارند که به دست آوردن اعتبار و خشنودی مشتری یکی از بزرگترین دارایی های هر کمپانی موفق و پیروزی است.

باربری البرز خشنودی شما همشهریان عزیز را از بزرگترین و اساسی ترین اهداف خود می داند. کارنامه درخشان و خدمات ویژه و بی همتای شرکت اتوبار البرز از اولویت های گزینش اکیپ ماهر و با تجربه است.

آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تجهیزات پیشرفته باربری کرج

باربری کرج از کمپانی های باربری پیشقدم در عرضه سرویس های باربری نظیر حمل بار از کرج به تهران، حمل بار از تهران به کرج و حمل اثاثیه در کرج می باشد که تمامی خدمات در حیطه ترابری وسایل را به صورت صفر تا صد جابه‌جایی بار و تجهیزات گوناگون منازل، اقسام فروشگاه ها و ادارات را به شیوه کامل و با قیمت مقرون به صرفه عرضه می کند. اگر می خواهید اثاث کشی کنید اتوبار کرج براین تلاش است تا مطلوب ترین سرویس های باربری را با ارزان ترین قیمت و سطح کیفی بالا در اختیار همشهریان عزیز خود قرار دهد.

از مهم ترین خدماتی که این باربری به مشتری های خود ارائه می دهد ترابری و حمل لوازم و تجهیزات منازل و شرکت های کرج به مناطق درون شهری و برون شهری است. باربری کرج با ایجاد ابزار هایی سبب به حداقل رساندن خسارت و آسیب در هنگام اسباب کشی شده و این موضوع باعث شده تا خیال مشتری ها از بابت صحت و مصونیت بار و لوازم آسوده باشد.

پرسنل باتجربه و ماشین های حمل‌ونقل

پرسنل ماهر و با تجربه این باربری در ظرف مدت زمان کم وسایل و تجهیزات مشتریان را بسته بندی می کند و بعد از این که وسایل به صورت صحیح و اساسی بسته بندی شدند نوبت به چیدمان بار در وسیله نقلیه می شود. چیدمان بسته بندی ها به شکلی انجام می شود که لوازم سنگین در بخش زیرین لوازم سبک تر قرار می گیرند تا صدمه ای به کارتن ها و لوازم مهم و شکستنی در هنگام حمل و نقل وارد نشود.

باربری کرج با در دسترس داشتن اقسام وسیله های نقلیه حمل بار و لوازم مختلف شامل:

 • وانت بار
 • کامیون
 • نیسان بار
 • تریلی
 • ایسوز
 • انواع خاور
 • تریلی

و اقسام وسایل نقلیه سبک و سنگین مستعد عرضه سرویس های اثاث کشی در کرج و حمل و نقل بار به شهرستان با سطح کیفی بالا می باشد. لازم به ذکر است برای ترابری لوازم و اثاثیه های گوناگون منازل و شرکت ها از وسیله نقلیه مناسب با حجم و اندازه بار استفاده می شود. بدین گونه هم در هزینه صرفه جویی شده هم اینکه تمامی بار مشتری به صورت یک نوبت فرستاده می شود. بهتر است بدانید که تمامی این وسایل نقلیه موکت کاری شده و برای صحت و امنیت بار از ضربه گیر های ویژه ای استفاده کرده اند.

کارگر متخصص

آشنایی با قیمت و هزینه باربری کرج

هزینه حمل بار در کرج بستگی به دلایلی گوناگونی دارد. لازم به ذکر است که خدمات ارائه شده در اتوبار کرج مانند کالای خاصی نیست که قیمت آن مشخص باشد. قیمت باربری بستگی به انواع خدماتی است که عرضه می کنند و یا اینکه بر طبق عوامل گوناگون متغیر می باشد و به همین علت نمی توان قیمتی مشخص را از خدمات اتوبار در کرج عرضه نمود. به عنوان مثال هزینه های پایانی اثاث کشی به عواملی چون مسافت مورد نظر، خدمات بسته بندی اسباب، چیدمان اثاثیه بستگی دارند.

موضوع حمل بار در کرج منحصراً برای پیدا نمودن ارزان ترین قیمت برای اجرای این عمل نیست. پایین ترین قیمت بعضی اوقات به علت سطح کیفی پایین کار است پس سطح کیفی بالا نیز قیمت زیادی دارد اما می توانید با بررسی های هدفمند خدمات حمل و نقل را با پایین ترین هزینه و قیمت اتوبار پیدا نموده و به آن دستیابی داشته باشید.

کیفیت به‌جای کمیت

قیمت باربری اسباب منزل به ضابطه های گوناگونی بستگی دارد که مهم ترین آن ها حجم کالایی است که نیاز به جابه‌جایی دارد. هزینه اتحادیه اتوبار هم به عوامل مختلفی چون حجم، وزن محصول، مقصد مورد نظر و وسایل نقلیه بستگی دارد. همان‌طور که گفته شد یکی از ضابطه هایی که در نرخ باربری نقش دارد مقصد مورد نظر است.

هزینه اتوبار بین شهری بیشتر از باربری درون شهری است یعنی قیمت باربری به شهرستان ها بیشتر از باربری داخل شهر است هر چقدر میزان مسافت بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر خواهد بود.

علم و تخصص نیروی کار باربری کرج

در شرکت باربری کرج از علم و تخصص مدرن برای ترابری استفاده می شود. بعضی ها تصور می کنند که حمل اثاث به وسیله کارگر و منتقل نمودن آن به صورت ایمن از یک محل به محل دیگر کاری بسیار راحت و آسان است و احتیاجی به تبحر خاصی ندارد. ولی سخت در اشتباه هستند حمل بار به صورت صحیح و ایمن از اهمیت بسزایی برخوردار است و برای اعمال آن حتماً نیاز به مهارت و تبحر ویژه ای است. علم و تخصص در حیطه چگونگی حمل و نقل اثاث از محل مورد نظر به داخل وسیله نقلیه حمل اثاث، بسته بندی، چیدن مناسب بار در درون وسیله نقلیه حمل اثاث و منتقل نمودن صحیح آن به مقصد مورد نظر و جایگیری بار در مقصد همگی دارای اصولی هستند که اشخاص ماهر در رابطه با آن ها علم کسب کرده و تسلط پیدا کرده اند. در حال حاضر علم و تبحر بخش جدایی ناپذیر از پیشه و زندگی اشخاص شده است. بدون علم و تبحر هیچ کاری به صورت صحیح انجام نمی شود. علم و مهارت در حیطه بسته بندی و چیدمان اثاث از سایر عوامل حرفه ای است که در باربری کرج از اهمیت خاصی برخوردار است.

نیسان ویژه

آشنایی با مراحل باربری کرج

مراحل زیر برای حمل بار در کرج صورت می گیرند:

 • مشتری قصد می کند اسباب، لوازم مکان زندگی یا محل کار خود را از یک جابه‌جایی دیگر انتقال نماید.
 • با مشاورین این محور ارتباط برقرار می نماید.
 • بعد از برقراری ارتباط، مشاوره و هدایت نهایی صورت می گیرد.
 • بین مشتری و مسئول باربری کرج قراردادی بسته می شود.
 • اکیپ با تجربه شرکت به مکان مورد نظر فرستاده شده و در مبدأ حمل اثاث جایگیر می شوند.
 • این گروه باربری در بسته بندی و جمع نمودن صحیح بار به مشتری یاری می رسانند.
 • اثاثیه را از هم جدا می کنند و طبقه بندی و بسته بندی نهایی می شود.
 • اثاثیه با رعایت کلیه عوامل ایمنی به درون وسیله نقلیه حمل بار انتقال داده می شود.
 • بعد از اینکه مطمئن شدند که با به صورت محکم جاسازی شده به سمت مقصد مورد نظر حرکت می نمایند.
 • در مقصد کارگران کارآزموده اثاث را به مکان اصلی با رعایت کلیه عوامل ایمنی و حرفه ای انتقال می نمایند.
 • این کارگران در چیدمان مجدد اثاث منزل به مشتری کمک می کنند.

بعد از پایان کار و تحویل بار به مشتری عملیات شرکت باربری کرج به پایان می رسد. بعد از یک استراحت نیروی کار برای خدمات رسانی با دیگر همشهریان آماده کار می شوند.

عوامل مختلف گزینش شرکت باربری کرج

توجه نمودن به این حقیقت که اثاث کشی به خودی خود یک پروسه پر هزینه، دلهره آور و کسالت آور است سبب می شود ارزش وظیفه ای که یک شرکت حمل بار می تواند در این فرایند ایفا کند خیلی با ارزش تر شود.

در واقعیت یکی از وظیفه های یک شرکت حمل بار در کرج این است که از فشار های روحی و جسمی که اثاث کشی و حمل و نقل از یک مکان به مکان دیگر ایجاد می شود بکاهد و سبب شود آرامش خاطر بیشتری از حمل بار خود به نحوه کاملاً مطمئن داشته باشد.

آیا در پی یک شرکت باربری در کرج هستید که تخصصی و مورد اعتماد باشد؟

فشار روحی و درماندگی ناشی از اثاث کشی در هنگام حمل بار به شهرستان بیشتر می شود. از یک سو ورود به شهری دیگر از سویی دیگر فاصله طولانی که الزاماً باید بار و اثاث از کرج به شهری دیگر منتقل شود نگرانی ناشی از اسباب کشی را معمولاً چند برابر می کند و بهتر است شرکت باربری را تعیین کنید که در حمل اثاث به شهرستان کاملاً تخصصی و مطمئن باشد.

شیوه های گوناگونی برای گزینش یک شرکت باربری مطلوب وجود دارد که در این مبحث به آن می پردازیم:

پیشنهاد ویژه از سوی دوستان و آشنایان

یکی از شیوه های مطلوب برای تعیین باربری در کرج تحقیق از دوستان و اطرافیان است که اخیراً از خدمات این شرکت بهره برده اند و از سطح کیفی کار آن‌ها راضی بوده اند. اگر از سوی یکی از اطرافیان یک شرکت حمل بار به شما معرفی شد بهترین کار استفاده از مشاوره های حرفه ای یک اتوبار تخصصی است که می تواند کمک بسزایی در اثاث کشی راحت و مطمئن ‌داشته باشد.

بسته بندی

تطبیق میان شرکت های باربری در کرج

یکی دیگر از شیوه های گزینش یک باربری مطلوب تطبیق بین شرکت های اتوبار می باشد. نخستین فاکتور تطبیقی قیمت و هزینه اتوبار می باشد. چنانچه قیمت حمل اثاث و عرضه خدمات اثاث کشی موضوع مهمی در گزینش است ولی نباید از دیگر موضوعات غافل شد. نخست باید از خود پرسید هزینه ترابری که مشخص شده حاوی چه مواردی است؟ آیا طبقه بندی تجهیزات منزل نیز بخشی از قیمت باربری است؟ آیا طبقه بندی و حمل مطمئن تجهیزات منزل در نرخ نهایی اتوبار تأثیری دارند؟

اگرچه تطبیق قیمت خدمات باربری مهم است اما بهتر است با توجه و حساسیت بیشتری ارزیابی شود، اینکه یک شرکت حمل بار در کرج نرخ های خیلی کمتری از شرکت های دیگر دارد دلیل مناسبی برای گزینش آن نیست.

و همچنین نرخ خیلی بالا به منظور سطح کیفی بالای خدمات نیست. مطلوب ترین روش برای ارزیابی و تخمین مناسب هزینه اتوبار ارتباط با شرکت ها و بهره‌مندی از مشاوره های رایگان آن ها و مشخص نمودن نرخ هر کدام از خدمات اعم طبقه بندی، حمل اثاث، باز کردن و چیدمان اثاثیه در مکان جدید و حمل و نقل وسایل حساس به طور جداگانه و سپس تطبیق مشاوره ها و نرخ های مشخص شده با شرکت های دیگر است.

کاوش در اینترنت

در حال حاضر اینترنت به یک وسیله بسیار مهم برای وصول خدمات و شناخت شرکت های گوناگون می باشد. شما می توانید از معلومات عرضه شده در هر سایت به اطلاعات با ارزشی درباره هر شرکت باربری کسب نمود.

آشنایی با بیمه نامه باربری کرج با قیمت مطلوب

شرکت باربری کرج پیش از آغاز پروسه اثاث کشی، تمامی لوازم و تجهیزات گوناگون شما را به همراه وسیله نقلیه و کارتن ها را بیمه رایگان می کند. در این صورت اگر مشکل یا حادثه ای رخ داد شرکت بیمه گذار تمامی ضرر و خسران مالی را به مشتری بر می گرداند. پس لزومی ندارد دل نگران سالم رسیدن لوازم خود به مکان مورد نظر باشید.

بیمه باربری بیمه ای است که به سبب آن بیمه گر در برابر وصول حق بیمه از شخص بیمه گذار ضامن می شود در صورتی که هنگام حمل بار از مبدأ به مقصد در اثر وقوع هر نوع حادثه ای بار از بین رفت یا دچار ضرر شد و یا بیمه گذار هزینه هایی در مقابل این مسائل متحمل شد کلیه ضرر های وارد شده را پرداخت نماید. افزون بر این در برخی موارد خسارت وارد شده به شخص ثالث نیز به وسیله بیمه جبران می شود.

مشتریان ثابت ما

شرکت اتوبار کرج برای اینکه مشتری های ثابتی را به خود جذب کند از بیمه رایگان برای جذب مشتری ها استفاده نموده و اینکه هزینه ها را کاهش می دهد و با تخفیف های غیر قابل باور تلاش می کند رضایت مشتری ها را به خود جلب نماید. کاربرد وسایل نقلیه مناسب و ابزار با سطح کیفی مناسب سبب می شود در وقت و هزینه ها صرف جویی شود.

تمامی این هزینه ها توسط اتحادیه ها تعیین می شود و هیچ گونه هزینه ای مازاد بر هزینه های اصلی دریافت نخواهد شد. اگرچه قصد اسباب کشی دارید و احتیاج به خدمات اتوبار و حمل بار دارید تکنسین های شرکت باربری کرج به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

نحوه بسته بندی اثاث و لوازم منزل توسط باربری کرج

یکی از عوامل اساسی ضربه دیدن لوازم و اثاث منزل بسته بندی غیر اساسی مشتری و یا چیدمان نامطلوب بار به وسیله اشخاص غیر حرفه ای می باشد. باربری کرج بسته بندی لوازم منزل یا محل کار را به دو صورت انجام می دهد:

 • بسته بندی لوازم و اثاث با ابزار مخصوص بسته بندی نظیر کارتون ویژه اثاث کشی و باب رپ و… که توسط کارمندان خبره این اتوبار در زمان خیلی کوتاه صورت می گیرد.
 • بسته بندی اسباب و لوازم توسط ضربه گیر ها و حدود 50 عدد پتو در داخل وسیله نقلیه وجود دارد که گرداگرد لوازم پیچیده می شوند و به صورت رایگان انجام می گیرد.

متأسفانه مشاهده شده است که اتوبار های غیر ماهر و یا وسیله های نقلیه متفرقه با چیدمان نامطلوب اسباب، مشتری را وادار کرده اند برای حمل بار خود از چندین وسیله نقلیه استفاده کنند و هزینه خیلی بیشتری پرداخت نمایند. باربری کرج چگونگی چیدمان مطلوب اثاثیه و لوازم را به پرسنل کارآزموده داده و کارکنان این اتوبار از کل فضای داخل وسیله نقلیه استفاده می کنند و تمام سعی خود را می کنند که تمامی وسایل را با یک وسیله جابه‌جا کنند.

تلفن های تماس

Call Now Buttonتماس از طریق سایت = ۳۰٪ تخفیف