• تلفن: 02188374968
 • ایمیل: barbaridanesh@gmail.com
 • ساعات کاری: 24 ساعته

باربری شمال ایران

هر آنچه بایستی درباره باربری شمال دانست. حمل بار از تهران به شمال یا حمل بار از شمال به تهران معمولاً کاری آسان نیست و هر شخصی توانایی انجام آن را نخواهد داشت در این صورت بهترین راهکار استفاده از یک باربری مناسب با سال ها تجربه و سابقه در این راستا نیاز دارید. یکی از علل مهم دشواری کار وضعیت جوی و آب و هوا می باشد.

چون در این منطقه آب و هوا به نوعی نیست که راحت و از پیش برنامه ریزی شده توانست پیش رفت. مسیر شمال از آن نوع جاده هایی است که قطعاً بایستی رانندگان ماهر و مجرب در این حیطه داشته باشند تا به راحتی بتوانند این مشکلات را پشت سر بگذارند و مسئله خاص به وجود نیاید. اشخاصی که در این حیطه تبحر دارند می دانند کدام مسیر برای حمل اثاثیه در شمال مناسب است و از پیچ و خم های مسیر به خوبی آگاهی دارند.

وضعیت حمل‌ونقل در مناطق شمالی ایران

در این صورت مواردی که در باربری در شمال مؤثر هستند حاوی توجه به مسافت بین شهری که بایستی به آنجا بروید، شرایط آب و هوایی، ترافیک، اطلاع از ریزش برف و باران، مقدار کم یا زیاد بودن وسایل و اثاثیه که باید حمل شود و توجه به وسیله نقلیه ای که می خواهید با آن اسباب و لوازم را حمل کنید.

به علت هوای شرجی در این ناحیه و بارش های دائمی بهتر است برای داشتن ترابری راحت و با امنیت  از بهترین ابزار برای جلوگیری از ورود باران و خیس شدن لوازم و اثاثیه استفاده نمود. باربری شمال نیز ترابری و اسباب کشی خود را بیمه نموده است و از قیمت های مقرون به صرفه  و گاها پایین تر از نرخ اتحادیه ها استفاده می نماید. از خودروهای مجهز به سامانه های گرمایشی و سرمایشی برای باربری شمال به تهران نیز استفاده نمایید.

کامیونت دانش بار

نکات اساسی قبل از اسباب کشی توسط باربری شمال

نکاتی که قبل از اثاث کشی توسط باربری شمال  بایستی دانست به شرح زیر می باشد‌:

 • اسباب کشی منزل یا محل کار یک پروسه تقریباً استرس‌زا می باشد مخصوصاً اگر این حمل بار از شهری به شهر دیگر باشد که بایستی به نکات مهمی توجه نمود. داشتن نگرانی بابت حمل بار از شمال به تهران امری طبیعی است که بهترین راه آن است که به کنترل این حس بپردازید.
 • برگزیدن مناسب ترین باربری شمال ایران کاری بس دشوار و پیچیده است. برای این منظور لزوماً بهترین راه این است که با چند شرکت تماس گرفته و از طریق مشاوره می توان اقدام به انتخاب بهترین شرکت باربری در شمال نمود.
 • چنانچه وسایل خاصی نظیر گاو صندوق، کمدهای بسیار بزرگ و… در خانه دارید که مطمئناً حمل و نقل آن ها نیاز به شرایط ویژه ای دارد شرکت حمل اثاثیه در شمال به شما این کمک را می کند که به صورت مجزا به حمل آن ها می پردازد.
 • زمان معینی را برای روزی که می خواهید حمل اثاثیه شما صورت گیرد را در نظر بگیرید و تقریباً چند روز قبل با باربری در شمال تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید تا فرایند حمل بار و اثاث کشی در کمترین زمان ممکن صورت گیرد و این عمل بدون استرس پیش برود‌
 • سرانجام برای خودداری از خستگی ، صدمه‌های فیزیکی، و صدمه به وسایل و همچنین کارایی بالا می توانید تمامی امور خود را به باربری شمال بسپارید. خدمات این باربری به VIP مشهور می باشند که مشتمل انجام تمامی مراحل اثاث کشی می شود یعنی با توجه به این خدمات افزون بر حمل بار از تهران به شمال یا مکان های دیگر بسته بندی اساسی و ماهرانه وسایل منزل یا محل کار و چیدمان اسباب و وسایل در منزل را به صورت کاملاً حرفه ای انجام می دهند. این عمل کارایی، دقت و توجه در انجام کارهای اثاث کشی را بسیار بالا می برد و از سوی دیگر استرس و خستگی شخص را با گمان صدمه به وسایل تا حد ممکن کاهش می دهد.
 • امکان دارد در تبلیغ بعضی از شرکت ها جمله هایی مانند اثاث کشی و باربری ارزان نظر شما را جلب نماید. ولی آنچه مهم است کیفیت خدمات ارائه شده است که بایستی قبل از هر چیز به آن توجه نمود. در این صورت اگر مایل هستید وضعیت زیر برای شما آماده شود بایستی به سطح کیفی کارایی شرکت باربری شمال دقت نمایید نه فقط به قیمت های ارزان و گاه گول زننده.

ویژگی های منحصر به فرد باربری شمال

به جرات می توان گفت با انتخاب بهترین باربری شمال می توانید:

 • اثاث کشی راحت و ساده از داشته باشید
 • لوازم شما دچار صدمه نشوند
 • باربری شما در کمترین زمان ممکن صورت گیرد
 • نیروی کارمناسبی با قابلیت های بالا و همچنین با اخلاق پسندیده ای را به مکان مورد نظر اعزام کنند
 • بسته بندی تمامی لوازم به صورت صحیح انجام گیرد
 • در اتمام کار از کارایی کارگران رضایت کافی داشته باشید
 • نرخ و فهرست قیمت ها بر طبق قیمت اتحادیه اعلام شود

بنابراین بهتر است در حیطه نحوه کارایی باربری مورد نظر خود در آغاز ارزیابی های لازم را انجام دهید و بعد از آن دست به اقدام بزنید. به یاد داشته باشید که سطح کیفی خدمات بسته بندی حمل اثاثیه در شمال موضوع خیلی مهمی است که اگر مقداری هزینه بر هم باشد چنانچه به موقع و اساسی صورت گیرد واقعاً ارزش آن را دارد. در این صورت پیشنهاد می کنیم در زمان رزرو باربری شما فقط به موضوع نرخ و قیمت آن اهمیت ندهید.

نیسان ویژه

عوامل مؤثر بر قیمت باربری شمال

قیمت باربری شمال به عوامل گوناگونی بستگی دارد که آگاهی از هر کدام سبب افزایش آگاهی شما و پیدا نمودن راه هایی بهتر برای صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد.

در ترابری کالا قیمت باربری یکی از عوامل مهم به حساب می آید. قیمت باربری نیز خود به چندین عوامل بستگی دارد که در زیر به بررسی این عوامل می پردازیم.

گنجایش حجم بار

گنجایش حمل بار یا همان وزن کلیه وسایل بر طبق تن ارزیابی می شود. نخستین دلیلی است که در انتخاب ارزیابی نرخ  کرایه حمل اثاثیه اثر دارد و با بالا رفتن آن به شکل خطی قیمت باربری بالا می رود. حجم زیاد اقلام و وسایل سبب افزایش استهلاک و مصرف سوخت زیادی برای کامیون دارها می شود.

نوع بار

بعد گنجایش حمل بار نوع بار یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت باربری شمال است. شاید با خود فکر کنید که نوع بار در نرخ حمل و نقل تأثیری ندارد اما در حقیقت حجم، نوع و جنس بار مشخص می کند که در چه وسیله نقلیه ای با چه ویژگی هایی حمل شود. مقدار مصرف سوخت هر خودرو نیز با توجه به نوع آن متفاوت است.

میزان فاصله مبدأ تا محل مورد نظر حمل بار

میزان مسیری که ماشین های باری بایستی طی کنند نیز به علت تأثیر مستقیمی که با ایاب و ذهاب وسیله نقلیه و تایم کاری راننده دارد بر هزینه باربری نیز تأثیر دارد. بنیاد راهداری و اتحادیه ها ترمینال ها را وادار می کنند که از نرخ تعیین شده حمل بار پیروی نمایند. این قیمت تصویب شده حمل بار مشتمل تعرفه حمل بار از شمال به تهران از طریق سواری، کامیون و خاور و وسایل نقلیه باربری دیگر است.

مدل وسیله نقلیه حمل بار

وسیله نقلیه حمل بار طبق معمول بستگی به نوع، وزن و گنجایش بار تعیین می شود. بسته به هر کدام از این عوامل نوع وسیله نقلیه برای حمل بار انتخاب می شود که با انتخاب هر کدام با قیمت ها و تعرفه های مختلفی روبه می شوید. این وسایل نقلیه هریک نرخ باربری ویژه ای دارند که با توجه به نوع بار شما به وجود می آید.

بسته بندی بار

از عوامل دیگر مؤثر بر قیمت باربری شمال می توان به نوع بسته بندی بار نیز اشاره نمود. بارهای گوناگون با توجه به نوع و وضعیت خود به بسته بندی های مناسبی نیاز دارند. بسته بندی وسایل یکی از مهم‌ترین بخش باربری به حساب می آید که اگر به درستی انجام شود دیگر هیچ گونه استرسی حاصل از صدمه به وسایل در زمان حمل بار نخواهید داشت. این بسته بندی نیز به نوع وسیله و اقلام بستگی دارد.

هزینه سوخت

هزینه سوخت از دلایل مهمی است که هر سال سبب بالا رفتن قیمت باربری می شود. این دلیل به وضعیت اقتصادی و سیاست های کشور بستگی دارد. قیمت سوخت به نوع سوختی که وسیله نقلیه حمل بار استفاده می کند بستگی دارد. معمولاً وسایل نقلیه قدیمی به علت استهلاک بیشتر از سوخت بیشتری نسبت به مدل های جدید مصرف می کنند که این امر کامیون دارها را وادار به دریافت کرایه بیشتری می کند.

بیمه حمل بار

با توجه به اهمیت و نوع بار، بیمه و مراقبت از آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود. در زمان تعیین نوع بیمه حمل بار به نوع بار، وزن و سیستم نگهداری آن نیز توجه می شود. هزینه و مدل بیمه حمل بار در بارنامه درج می شود.

بسته بندی

آشنایی با بهترین و مطمئن‌ترین اتوبار تهران به شمال

باربری شمال یکی از مطمئن‌ترین راه های حمل بار از تهران به شمال که دارای بیمه نامه دولتی می باشد. در این موسسه شما هیچ تقاضایی را نمی توانید بیابید که بدون عبور از وزارت راه به مکان مورد نظر حمل شده باشد، کلیه خدمات ارائه شده توسط این باربری بر اساس بیمه های معتبر به مشتریان گرامی ارائه می شود.

هر کاری که بر اساس قانون صورت گیرد قطعاً از ایمنی و سطح کیفی بالایی برخوردار است. در حقیقت اختلاف نرخی که خود با راننده توافق می کنید با قیمتی که باربری به مشتریان می دهد به دلیل همین ضمانت ایمنی بار می باشد که آن هم در پرتوی مجرای بارنامه و بیمه نامه مقدور می باشد.

حمل بار از شمال به تهران

در بارنامه کلیه مشخصات مربوط راننده، مشتری، اسباب، مکان حمل اثاثیه و مقصد مورد نظر قید می شود و مشتری می تواند افزون بر شرکت باربری به وسیله این بارنامه دنبال کننده وسایل خود باشید. طبق این بارنامه از راننده نمی تواند هیچ‌گونه تخلفی سر بزند و در صورت هر نوع خطایی وزارت راه آن را جلب نموده و به مأخذ قانونی تحویل خواهد داد.

البته این گونه موارد به هیچ عنوان در شرکت باربری شمال اتفاق نیفتاده است زیرا با اشخاصی همکاری می کنند که علاوه بر مجرب بودن در فرستادن بار از تهران به شمال پیشینه همکاری با این باربری را حداقل چند بار در ماه داشته باشند.

دیگر خدمات

در باربری شمال ایران افزون بر حمل بارهای حجیم، حمل اسباب و لوازم منزل از تهران به شمال مقدور می باشد و این موسسه ها به این نوع بارها توجه خاصی دارد‌. این باربری برای حمل بار از تهران به شمال وسایل نقلیه مناسبی را در نظر گرفته که به حمل دیگر بارها اجازه داده نمی شود چون امکان دارد بارهای تجاری به کف این وسیله نقلیه آسیب بزند.

برای اتوبار تهران به شمال از کامیونت ها و خاورهای مسقف استفاده می شود. هنگام باربری امکان دارد به کارگر برای حمل اثاث و چیدن در ماشین نیاز باشد در این صورت این شرکت از کارگرانی با پیشینه و تجربه زیاد در امر اثاث کشی و چیدن حرفه ای در ماشین استفاده می کنند. آن‌ها اثاث را به صورت حرفه در وسیله نقلیه چیده و با توانایی زیاد مهار می کنند تا در زمان گذر از جاده به وسایل آسیبی وارد نشود.

سایر وسایل نقلیه

در این اتوبار علاوه بر استفاده از کامیون و تریلی برای حمل بارهای کم تقریباً تا 2 تن از نیسان استفاده می کنند. برای ثبت سفارش خود در برای حمل بار از تهران به شمال می توانید با شماره تلفن این باربری تماس حاصل نموده و تقاضای سرویس نمایید‌. مشاوران این شرکت به صورت ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان گرامی هستند.

چگونگی استعلام هزینه باربری شمال به تهران

در باربری شمال برای استعلام هزینه ها بایستی مراحل زیر انجام شود:

 • نخست مالکین بار با مسئولان تماس گرفته و بعد از ثبت مشخصات مانند وزن، گنجایش و نوع بار باید منتظر تماس از طرف شرکت باشند.
 • در مرحله بعد مسئولین فوری کار خود را بر روی بار شروع نموده و سرویس حمل بار از شمال به تهران را به رانندگان ابراز می نمایند.
 • هر راننده ای که حداقل کرایه را برای باربری اعلام نماید با آن شخص وارد گفتگو شده و مشخصه های شخصی و وسیله نقلیه را دریافت می کنند.
 • برای اینکه بارنامه ثبت شود نخست مشخصات فردی راننده باید بررسی شود و چنانچه راننده از سوی وزارت راه تأیید شد در این صورت بار به آن فرد برای حمل اثاثیه در شمال واگذار می شود پس با مشتری تماس گرفته می شود و ریزه‌کاری‌های مربوط به زمان و محل بارگیری و تخلیه اخذ می گردد و در نهایت در بارنامه درج می شود.
 • برای ارسال حمل بار از شمال به تهران بهتر فهرست با باربری شمال همراه باشید و حمل بار و اثاثیه خود را قانونی و بر اساس نرخ های مصوبه اتحادیه انجام دهید.
 • آگاه ساختن مشتری از هزینه ها بر اساس وزن، گنجایش بار است چون که نوع وسیله نقلیه بر این اساس تعیین می شود. افزون به راین مسئله هر چه میزان مسافت مکان بارگیری و تخلیه بیشتر شود قطعاً هزینه ها هم بیشتر می شود مثلاً ارسال بار از رامسر به تهران یا رشت به تهران کاملاً تفاوت دارد چون مسافت تعیین کننده هزینه ها می باشد. باربری شمال با مناسب ترین قیمت ها به ارائه خدمات خود می پردازد.

کارگر متخصص

آشنایی با خدمات عمده باربری شمال

در این مبحث می خواهیم به خدمات عمده و مهم اتوبار شمال بپردازیم. هر کدام شرکت های خبره بایستی دارای قابلیت هایی باشد تا سطح گسترده ای از انواع خدمات رو باربری را به شهر های گوناگون شمال عرضه نماید. علاوه بر  خدمات حمل و نقل سطح کیفی خدماتی که ارائه می شود بسیار حائز اهمیت است و این موضوع نیز بسیار مهم است که یک باربری باید مطمئن باشد تا با خیال راحت بتوان تمامی امور در رابطه با حمل اثاثیه  را به آن واگذار نمود.

خدمات مهمی که در باربری شمال به نحو احسن و با سطح کیفی مطلوب انجام می شود شامل:

بسته بندی اسباب و لوازم:

اکنون یکی از مهم ترین نیاز های اصلی هر شخص پیش از آغاز اثاث کشی ، یاری گرفتن از یک شرکت خبره برای بسته بندی اسباب و لوازم منزل است. یک باربری محبوب دسته بندی کلیه لوازم را به صورت کاملاً ماهرانه انجام می داد و دارای امتیازهای بسیاری اعم:

 • کمترین زمان ممکن در هنگام اسباب کشی
 • میزان آسیب و صدمه به لوازم را به حداقل ممکن می رساند.
 • برای نگهداری هرچه بیشتر از بسته بندی های ویژه ای استفاده می کند.
 • به کاهش استرس و خستگی ناشی از اثاث کشی می پردازد.
 • افزایش سرعت در انجام حمل بار و چیدمان لوازم در مکان مورد نظر

از دیگر خدمات عمده باربری شمال به مشتریان خود ارسال حمل بار از شمال به تهران و برعکس می باشد. مسئولین باربری در شمال همواره مهیای جوابگویی به کلیه پرسش های مشتریان عزیز می باشد. این اتوبار با داشتن سابقه طولانی و تجارب مناسب و دستیابی به انواع مختلف وسایل نقلیه می تواند بهترین گزینه حمل اثاثیه در شمال باشد.

عرضه خدمات باربری شمال ایران به شهرهای مختلف

یک شرکت باربری ایده آل و حرفه ای باید قابلیت های لازمی را داشته باشد تا به کلیه شهر های شمال مانند رامسر، رشت، مازندران و … خدمات باربری را عرضه نماید. مشتری می تواند با ارتباط با مشاوران این باربری خدمات منحصر به فردی را با بهترین سطح کیفی و مقرون به صرفه ترین قیمت ها دریافت نمایند.

بیمه باربری:

شرکت باربری خبره خود را موظف می داند که اسباب و لوازم مشتری را بعد از درج بارنامه مجاز بیمه نماید. تا از این طریق اگر مسئله ای پیش آمد  ضرر مالی مشتری را به وسیله این بیمه جبران نماید. حمل اثاثیه در شمال خود را موظف می داند کلیه بارها را بر اساس وزن و مکان مورد نظر بیمه نماید و ضمانت آن را بر عهده گیرد.

نیسان بار شمال

یکی دیگر از خدمات عمده باربری شمال برای حمل اثاثیه کم حجم استفاده از وانت یا نیسان بار است. شرکت های باربری شمال آماده ارسال این نوع وسیله نقلیه  در کمترین زمان ممکن و به سایر شهر های دیگر می باشد.

باربری برون شهری:

باربری برون شهری و حمل اسباب به مناطق دیگر مقررات منحصر به فردی دارد که حتماً باید به آن ها دقت نمود. مقوله حمل اسباب به شهر های دیگر به دلیل آشنایی لازم با راه های برون شهری ،  مجرب بودن در رانندگی و باربری برون شهری ضمانت ایمنی و سلامتی بار و لوازم را بر عهده می گیرد.

تمامی تفاسیر بالا بخش کوچکی از خدمات عرضه شده به وسیله باربری شمال می باشد  که به مشتری ها ارائه می شود.

کارگران باربری حرفه ای

مزایای انتخاب باربری شمال

در این مبحث می خواهیم به علت انتخاب باربری شمال بپردازیم. هنگامی که قصد اثاث کشی دارید داشتن یک برنامه ریزی اصولی در پیش برد اهداف بسیار حائز اهمیت است. به این مسئله نیز توجه داشته باشید که آسیب رسیدن فیزیکی و جسمی به شما در زمان اثاث کشی اضافه بر مشکلات فراوان، در تعویق این پروسه نقش به سزایی دارد و این مسئله خود سختی های بسیاری را برای فرد و خانواده آن به بار می آورد و هم اینکه باعث هدر رفتن زمان شود.

از این رو یکی از مهم ترین و عمده ترین مراحل در هنگام اسباب کشی در شمال بسته بندی اصولی لوازم و اثاثیه می باشد. شرکت باربری در شمال با استعمال مدرن ترین و مناسب ترین تجهیزات این امور را برای مشتریان خود انجام می دهند. نحوه و روند بسته بندی اگرچه به ظاهر کاری ساده و راحت می آید اما در واقع نیاز به توجه بسیار و پیشینه کاری قبلی و تجارب فراوان برای انجام این کار دارد.

نگرانی معنایی ندارد !

استرس ها و دل نگرانی های مربوط به اسباب کشی در ازدحام شهر های شمال بسیار زیاد است به همین دلیل در این راستا به شما پیشنهاد می شود که برای دروی از این استرس و جلوگیری از هدر رفتن زمان مراحل اسباب کشی منزل خود یا محل کار خود را به باربری شمال بسپارید و این مسئله باعث می شود به یک خاطره ای فراموش نشدنی تبدیل شود.

از دیگر مزایای باربری شمال این است که  آن‌ها معتقدند بزرگترین سرمایه هر کارتل موفق و سربلند ایجاد حس خشنودی و رضایت در مشتری و به دست آوردن اعتبار است. باربری البرز رضایت مشتریان گرامی را جز بزرگترین و عمده ترین اهداف خود می داند. پیشینه درخشان و خدمات منحصر به فرد شرکت باربری در شمال از انتخاب تیم متخصص و مجرب است.

تلفن های تماس

Call Now Buttonتماس از طریق سایت = ۳۰٪ تخفیف