• تلفن: 02188374968
  • ایمیل: barbaridanesh@gmail.com
  • ساعات کاری: 24 ساعته

باربری بین شهری

باربری بین شهری

باربری بین شهری همانگونه که از نام آن پیدا است، به مجموعه فعالیت هایی اطلاق می شود که مجموعه ای از بارهای بین شهر ها و یا در داخل شهرها جا به جا می شوند. با توجه به اینکه افراد با توجه به موقعیت کاری و زندگی مجبور به تغییر مکان هستند، امروزه حمل بار از شهرستان به تهران و حمل بار از تهران به شهرستان بسیار رایج است.

باربری بین شهری که با نام اتوبار بین شهری نیز خوانده می شود، برای اسباب کشی امروزه متقاضیان زیادی دارد. با توجه به اینکه حمل و نقل وسایل از یک سو هزینه بر و از سوی دیگر استرس زا است، لذا بیشتر افراد ترجیح می دهند تا از این مکانسیم برای جا به جایی وسایل خود استفاده نمایند. به زبان دیگر یکی از وظایف اصلی یک شرکت باربری بین شهری این مورد است که بار روانی و جسمی که ممکن است برای افراد ایجاد شود را کاهش دهد.

انتخاب شرکت باربری بین شهری:

برای همگان رخ داده است که گاها نیاز است تا اثاثیه و اسباب خود را از یک مکان به مکان دیگر منتقل نمایند. اتوبار بین شهری وظیفه دارد تا کالاهای شما را تحویل گرفته و به سلامت به مقصد برساند. این بین حمل بار از تهران به شهرستان هایی همچون اصفهان، شیراز و گیلان متقاضیان زیادی دارد. بیشتر دفاتر و شرکت های بزرگ به دلیل مواردی همچون افتتاح نمایندگی مایل هستند تا اثاث مد نظر شرکت خود را به وسیله شرکت های حمل برون شهری به خارج استان منتقل نمایند. این بین افرادی نیز وجود دارند که به دلیل مهاجرت به تهران ترجیح می دهند تا یک شرکت باربری، حمل بار از شهرستان به تهران را برعهده گیرد. با این تفاسیر انتخاب یک شرکت باربری بین شهری اهمیت بسیاری خواهد داشت.

باربری

معیارهای انتخاب شرکت باربری بین شهری خوب:

در زیر تلاش شده است تا ویژگی های بارز یک شرکت باربری بین شهری خوب به تفکیک ذکر گردد:

توصیه افراد با تجربه:

بیشتر افراد در زمان حمل برون شهری  ترجیح می دهند تا از اتوبار بین شهری استفاده نمایند که یکبار امتحان خود را پس داده است. در همین راستا ویژگی هایی چون سالن رساندن کالا، بیمه و رضایت کاربران بسیار مهم است. با کمی تحقیق در اطرافیان می توان نام باربری مناسب را پیدا نمود. اما باید در نظر داشت این بین، یک شرکت باربری بین شهری لازم است تا در سریع ترین زمان ممکن اثاث را جا به جا نماید. پیشنهاد می شود قبل از انتخاب یک اتوبار مطمئن، حتما نظرات کاربران آن را مطالعه نمایید و یا از مشاوران آن کمک بگیرید.

مقایسه شرکت های اتوبار بین شهری:

این گزینه عموما برای تمام افراد رخ می دهد، بین انتخاب های مختلف می بایست مقایسه نمایند. برای انتخاب یک شرکت بین شهری اولین گزینه ای که برای افراد مهم می باشد، بحث هزینه است. طبیعتا به دنبال هزینه کمتر هستند اما باید دقت نمود که فاکتور های مهم کارایی را در نظر بگیرند تا مشکلی در حین حمل بار رخ ندهد. این مهم زمانی که قصد انتقال حمل بار از شهرستان به تهران یا حمل بار از تهران به شهرستان را دارید به دلیل زیاد بودن مسافت، بسیار اهمیت می یابد. بسته بندی نمودن وسایل، باز نمودن آنها و … در کارآیی شرکت های مختلف بسیار مهم می باشد.

کامیونت قرمز

استفاده از اینترنت برای انتخاب باربری بین شهری:

اینترنت می تواند یک گزینه خوب برای انتخاب یک شرکت اتوبار بین شهری باشد. شما می توانید نظم، نظر کاربران و خدمات یک شرکت حمل و نقل را از این طریق جستجو نموده و به راحتی مقایسه کنید. در نظر داشته باشید که قیمت بالای یک شرکت باربری بین شهری لزوما نشانه کیفیت آن نیست. لذا در این راستا پرسنل پیگیر، پاسخگو و خدمات پشتیبانی می تواند نظر مثبت بسیاری از کاربران را جلب نماید.

چگونه می توان به یک شرکت باربر بین شهری اطمینان نمود؟

یک شرکت حمل برون شهری که به طور مثال بین استان هایی نظیر هرمزگان، مازندران و … که جز استان های پر متقاضی هستند، فعالیت می نماید، لازم است تا از رانندگان خبره استفاده نماید. این رانندگان می بایست به جاده مسلط بوده و طی 24 ساعت پاسخگو باشند. پشتیبان های شرکت باربری بین شهری برای جلب نظر کاربران می بایست در هر زمان از شبانه روز پاسخگو باشند.

برای انتقال بار در داخل شهر، تسلط بر راه ها، آشنایی به خیابان ها، کیفیت خودروها و راننده های مجرب از جمله مواردی هستند که برای انتقال بار بسیار مهم می باشند.

برای انتخاب باربری بین شهری به چه مواردی باید دقت نمود؟

  • اگر قصد حمل بار از شهرستان به تهران را دارید یا حمل بار از تهران به شهرستان مد نظر است، حتما راننده را در جریان نوع بار خود قرار دهید تا نحوه بارگیری و تخلیه بار مناسب را در نظر داشته باشد.
  • راننده مد نظر شرکت اتوبار بین شهری می بایست در زمان تخلیه و بارگیری در جای توقف نمایند که مسافت حمل بار کم بوده و همچنین مشکل و مزاحمت برای سایر افراد ایجاد ننماید.
  • یک شرکت باربری بین شهری موظف است تا حین انتقال بار شما مکررا در طول مسیر از محکم بودن محل بار شما اطمینان حاصل نموده و آن را چک نماید. معمولا بررسی این مورد هر 80 کیلومتر یکبار انجام می شود.

جمع بندی:

یک شرکت باربری بین شهری وظیفه دارد تا اثاث و وسایل شما را به سلامت بارگیری نموده، از اتصال و محکم بودن جای آنان اطمینان کسب کرده و به سلامت منتقل کند. اگر شرکت اتوبار بین شهری شما کارا و مسئولیت پذیر باشد، لازم است تا طی مسیر بارها از سالم بودن بار و محکم بودن اتصالات اطمینان کسب کند.

حتما قبل از سپردن اثاث به یک شرکت باربری از رضایت کاربران و دید سایر متقاضیان قبلی آن، اطمینان حاصل کنید. شما موظف هستید تا نوع بار خود را به راننده توضیح دهید تا بر اساس آن راننده شما روش مناسب بارگیری و تخلیه را انتخاب کند. شرکت باربری شما موظف است تا از ماشین های مطمئن برای انتقال اثاث استفاده نماید، داشتن بیمه و بررسی نواقص قبل از حرکت برای هر ماشین الزامی خواهد بود.

تلفن های تماس

Call Now Buttonتماس از طریق سایت = ۳۰٪ تخفیف