03
مارس

باربری گلها | اتوبار گلها

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری گلها ⇒⇐ اتوبار گلها

شرکت حمل و نقل گلها باسوابق درخشان در امورات حمل و نقل لوازم اداری و منازل با کارگران مجرب  و کارآزموده در کلیه مناطق گلها آماده خدمات آسان و سریع در کمترین زمان ممکن بصورت تمام وقت.

 

شرکت حمل و نقل باربری گلها هيچگونه تبليغاتي بصورت غير واقعي انجام نمي دهد و تمامي متن هاي تبليغاتي آن واقعيت دارد .

روال کار  اتوبارگلها 3 ساعت تایم براي انجام يک سرويس مي باشد که آغاز شروع بکار  از هنگامي که کاميون در درب منزل مشتري شروع بکار ميکند ، آغاز مي گردد .

همچنين شرکت حمل و نقل بارب ی گلها براي رضايت مشتريان براي همه سرويسها کاميون هاي تندروي جديد خواهد فرستاد تا ساعات اضافي متحمل صاحب بار نشده و از ساعت اضافی بسيار کم کند و از اين لحاظ صرفه جويي شود . 

 دانش بار  متخصص در امورات حمل و نقل و بسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق و کار آزموده با ایده ای نو و فرآیند بهترین روش حمل بار  در کل نقاط تهران و ایران بصورت آنلاین خدمات دارد.

حمل و نقل گلها با روش جدید با تجهیز نمودن کامیونتهای خود بصورت دوجداره برای جلوگیری از صدمات فشار ودست اندازها داخل کانتینر کامیونت را لایه پوشی و روکش نمودن آن با موکت نرم برای محافظ از اجسام ظریف و ضعیف .

یکی از توصیه های مهم اتوبار گلها در حین اثاث کشی بسته بندی اثاث و جدا نمودن آن از لحاظ ابعاد و استحکام و چیدمان منظم بصورت فشده سازی به هنگام حمل .

توصیه باربری گلها در حمل اثاث باید لوازم شکستنی را جدای از سایر لوازم چیدمان شود و برای جلوگیری از شکستن اجسام باید لوازم حجیم و سنگین زیر بار قرار گیرد وچیدمان لوازم شکستنی را در کارتنهای کوچک ومقاوم بسته بندی کرد.

باربری گلها برای جابجایی لوازم از رانندگان متخصص وبا سابقه که بتواند چیدمان داخل اطاقک کامیونت را بصورت منظم که فضای کمتری را اشغال کند با تخصص و روش خاص رانندگان مخصوص حمل اثاث خدمات انجام میدهد .

 

باربری گلها, وانت بار گلها ,کامیون بار گلها, وانت تلفنی گلها,نیسان بارگلها,باربری شبانه روزی در گلها,حمل و نقل گلها,وانت تلفنی در گلها,باربری در گلها,اتوبار در گلها,حمل و نقل در گلها

دوشعبه در تهران شبانه روزی تلفن تماس 88374968 و44358051