کیانشهر
16
دسامبر

باربری کیانشهر : اتوبار کیانشهر

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری کیانشهر : اتوبار کیانشهر

باربری کیانشهر با خدماتی به‌روز و آنلاین در محله زیبای کیانشهر آمده است تا بتواند خدمات خود را ، به ساکنین کیانشهری ارائه دهد .

لازم به ذکر است باربری کیانشهر تمامی تبلیغات خود را به‌‍صورت واقعی و بدون بزرگ‌نمایی ارائه می‌دهد .

کیانشهر ؛ محله ای زیبا در جنوب تهران

اگر تاکنون در مورد محله کیانشهر نشنیده اید با ما همراه شوید .

این محله در کجا قرار دارد ؟

محله کیانشهر در منطقه 15 جنوب غربی تهران قرار دارد . این شهرک به دو قسمت شمالی ( کیانشهر شمالی ) و جنوبی ( کیانشهر جنوبی ) تقسیم شده است .

خروجی ها

شهرک کیانشهر از جنوب به بزرگراه آزادگان ، از شرق به خیابان خواجوی کرمانی ، از شمال به خیابان شهید ابراهیمی و از غرب به خیابان فداییان اسلام ارتباط دارد .

موقعیت مکانی کیانشهر

 با باربری کیانشهر همراه شوید … !

باربری کیانشهر با بهره‌گیری بیش از 20 سال سابقه در زمینه حمل‌ونقل درون شهری و باربری بین شهری ، با ارائه خدمات حمل و نقل لوازم منازل و شرکتها به ساکنین عزیز کیانشهر را دارد .

تمامی خدمات این موسسه به‌صورت شبانه روزی و در طول 7 روز هفته ارائه می‌گردد .

سابقه این اتوبار و خدمات آن در شهرک کیانشهر

همان‌طور که ذکر شده این موسسه دارای بیش از بیست سال تجربه و ثبات در زمینه حمل اثاثیه می‌باشد که البته به تازگی و با تغییر مدیریت ، خدمات حمل اثاثیه منازل ، حمل اثاثیه شرکت ها ، حمل اثاثیه ادارات ، بسته بندی و … خود را در محله کیانشهر نیز دایر کرده است .

کارمندان و کارگران موسسه

موسسه باربری کیانشهر همواره به فکر این بوده که در این زمینه ، به مشتریان خود کادری با تجربه ارائه دهد . تمامی کادر و کارگران این مجموعه حداقل از 10 سال سابقه در زمینه باربری برخوردار می‌باشند .

کارگر متخصص

 

امکانات اتوبار کیانشهر

شرکت حمل و نقل کیانشهر  با کنار گذاشتن امکانات قدیمی خود ، طی اقدامی تمامی امکانات خود ام از ماشین ها ، وسایل کمکی حمل بار ، وسایل بسته بندی و … خود را کاملا به‌روز کرده است تا حمل‌ونقلی راحت تر را به مشتریان خود ارائه دهد .

در ادامه به جزئیات این امکانات می‌پردازیم تا شما مشتریان عزیز از امکانات دقیق مجموعه اطلاعات کافی داشته باشید .

سرویس هایی که باربری کیانشهر ارائه می‌دهد

می‌خواهیم سرویس (خدمات) باربری کیانشهر را به شما معرفی کنیم تا با دید بازتری بتوانید کارگزار وسایل خود را بهتر بشناسید .

 

حمل اثاثیه درون شهری

از رایج ترین خدمات یک شرکت اتوبار ، می‌توان به حمل اثاثیه درون شهری آن اشاره کرد . در این زمینه اتوبار کیانشهر خدمات خود را در تمامی نقاط تهران و به‌خصوص شهرک کیانشهر مستوفی ارائه می‌دهد .

بنابر این اگر می‌خواهید از کیانشهر به نقطه ای دیگر از استان تهران نقل مکان کنید و یا از تهران به شهرک بسیار زیبای کیانشهر جابه‌جا شوید ، اتوبار کیانشهر در تمامی این مسیر در کنار شما مشتریان عزیز خواهد بود .

کامیونت سفید

خدمات بین شهری

علاوه بر جابه‌جایی های درون شهری ، موسسه حمل‌ونقل باربری در محدوده کیانشهر خدمات جابه‌جایی بار از تهران (کیانشهر) به شهرستان و از باربری شهرستان به تهران (کیانشهر) را دارا می‌باشد .

پس اگر می‌خواهید اثاثیه خود را به شهرستان ببرید و یا بالعکس ، باز هم می‌توانید از خدمات حمل بار بین شهری این موسسه بهره‌مند شوید که این خدمات در سراسر ایران پذیرش می‌شود .

کامیونت های VIP

حتما با کامیونت های قدیمی مثل بنز آشنایی دارید ؟ می‌دانید که جابه‌جایی با آن‌ها در چه حدی دشوار است ! امروزه در شرکت های حمل‌ونقل معتبر جهانی ، این کامیونت ها منقضی شده و جایگاه خود را به کامیونت های تندروی جدید داده است .

باربری کیانشهر برای همگام سازی خود با به‌روز ترین متد حمل‌ونقل ، تمامی کامیونت های قدیمی خود را کنار گذاشته و کامیونت های VIP و جدید را جایگزین آن کرده است تا به کار خود سرعت و اطمینان بیش‌تری ببخشد .

نیسان و وانت بار

اما اگر حجم بار کم باشد ، در این صورت چه کاری انجام دهیم ؟ باز هم جای نگرانی نیست … نیازی نیست برای جابه‌جایی بارهای کم حجم خودتون از کامیونت استفاده کنید و دچار هزینه های گزافی شوید !

این موسسه علاوه بر ارائه کامیونت ، برای بار های کم حجم از وانت تلفنی کیانشهر با ارسال  وانت های نیسان مسقف و روباز را در نظر گرفته است تا در این زمینه دست مشتریان عزیز برای انتخاب ، باز باشد .

بسته بندی ؛ عامل امنیت وسایل شما

با وجود اینکه تمامی کامیونتهای این شرکت  توسط باربری کیانشهر  کاملا موکت کاری شده و ایمن می‌باشند ، اما به شما پیشنهاد می‌کنیم که به مرحله بسته بندی کالای خود اهمیت زیادی بدهید .

 

بسته بندی

امکانات بسته بندی

زمانی می‌توان به یک بسته بندی ، ایمن گفت که از امکانات مخصوص آن بخصوص لوازم استفاده از امکانات بسته بندی با تخصص خاص و کم حجم بسته بندی را انجام شود.

. شما می‌توانید با کارتن های آماده تا حدود کمی از شکستن وسایل خود جلوگیری کنید .

اما اگر می‌خواهید بسته بندی وسایل شما کاملا امن گردد ، باید از امکانات تخصصی آن استفاده نمایید . امکاناتی همچون کارتن های پنج لایه ، رول ، سلفون و … که تمامی این وسایل را می‌توانید از اتوبار کیانشهر دریافت نمایید .

کارگر متخصص بسته بندی

با وجود این‌که شما می‌توانید با استفاده از امکانات مخصوص بسته بندی تا حدود زیادی وسایل خود را ایمن سازید ، اما پیشنهاد ما این است که برای این‌کار از کارگران متخصص ما در این زمینه بهره ببرید .

کارگر متخصص می‌توانید علاوه بر استفاده صحیح و به‌صرفه از امکانات بسته بندی و همچنین دسته بندی صحیح شما را راهنمایی کند.

برای این حرفه با پشتیبانی و مشاوره در زمینه حمل ونقل یک امر بسیار مهم و ضروری است با کادر مجرب دانش بار متلفنی مشاوره نمایبید .

کادر پشتیبانی دانش بار کیانشهر به‌صورت شبانه روزی و رایگان شما را در این زمینه راهنمایی میکند تا کوچک‌ترین مشکلی برای جابه‌جایی شما ایجاد نشود و با آرامش کامل نقل مکان کنید .

 

تلفن های تماس