17
فوریه

باربری پارک وی | اتوبار پارک وی

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری پارک وی | اتوبار پارک وی

باربری پارک وی  در امورات حمل و نقل و بسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق وکارگران کارآزموده باکامیونت مسقف ویژه در پارک وی بصورت تمام وقت در اسرع وقت .

 

قبل از موضوع اتوبار پارک وی محدوده پل پارک را را بصورت مختصر معرفی میکنیم  :

پارک وی نام چهار راهی در خیابان ولیعصر شمالی تهران می باشد , در این چهار راه بعلت تقاطع بزرگراه

مدرس و چمران و برای آسانی تردد پل به این نام احداث شده و در کلیه نقاط تهران به پل پارک وی معروف میباشد.

شرکت حمل و نقل دانش بار در پارک وی نیز جهت رفاه شهروندان انوبار پارک وی را جهت خدمات نقل مکان آسان و در سریع ترین زمان خدمات نقل مکان را بصورت تمام وقت دایر نمود.

دانش بار با دو شعبه شمال و غرب تهران جهت حمل اثاثیه منزل ، حمل بار ادارات ،≤جا ب جایی شرکتها و ادارات ≥بهترین ها را برای شما به عمل می آورد.

 

باربری پارک وی یا دانش بار درکلیه نقاط تهران متخصص در امر حمل و نقل و بسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق ، دارای مجوز از اتحادیه با  بهترین سرویس دهی در کل نقاط تهران .

اتوبار پارک وی  با تجهیز نمودن کامیونتهای خود بصورت دوجداره برای جلوگیری از صدمات فشار ودست اندازها وضد خط وخش با تخصص خاص خود استفاده میکند.

یکی از توصیه های مهم حمل ونقل پارک وی در حین اثاث کشی بسته بندی اثاث و جدا نمودن آن از لحاظ ضرافت وضعیف بودن لوازم به هنگام حمل .

در حمل اثاث باید لوازم شکستنی را جدای از سایر لوازم چیدمان شود وبرای جلوگیری از شکستن باید چیدمان لوازم شکستنی را در کارتنهای کوچک ومقاوم انجام داد.

این باربری برای جابجایی لوازم از رانندگان متخصص و با سابقه که بتواند چیدمان داخل اطاقک کامیونت را بصورت منظم که فضای کمتری را اشغال کند در این امر از رانندگان متخصص چیدمان که یکی از مهمترین امورات حمل ونقل میباشد.

 

اتوبار پارک وی , باربری پارک وی,وانت بار پارک وی،کامیون بار پارک وی,حمل اثاثیه پارک وی,حمل و نقل در پارک وی,اسباب کشی پارک وی,نیسان بار پارک وی,وانت بار پارک وی , وانت تلفنی پارک وی .

دوشعبه در تهران تلفن تماس : 88374968  و 44358051