17
فوریه

باربری ولنجک | اتوبار ولنجک

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری ولنجک | اتوبار  ولنجک

باربری ولنجک بهترین سرویس دهی حمل اثاث با کارگران مجرب وکار آزموده جهت حمل اثاثیه منزل ، حمل بار ادارات ،وشرکتها اتوبار ولنجک بهترین ها را برای شما به عمل می آورد .

 

محله ولنجک که باربری دانش بار در آن خدمات حمل و نقل انجام میدهد در شمال غرب در شمیران منطقه 1 شهرداری در کوهپایه ها توچال و درکه قرار دارد .
از اماکن مهم تفریحی تله کابین توچال میباشد که روزانه مسافر زیادی از کل نقاط در این منطقه تفریحی پذیرا میباشد.
دانشگاه شهید بهشی و سالن اجلاس سران نیز در محله ولنجک میباشد .
دانش بار نیز جهت نقل مکان آسان و دسترسی سریع به بزرگراه شهید چمران شعبه حمل و نقل خود را در ولنجک دایر نمود.
این باربری در نقل مکان از کامیونتهای ویژه حمل اثاث و کانتن دوجداره خدمات انجام میدهد.
باربری با تجهیز نمودن کامیونتهای خود بصورت دوجداره برای جلوگیری از صدمات فشار ودست اندازها وضد خط وخش با تخصص خاص خود استفاده میکند.یکی از توصیه های مهم  باربری ولنجک در حین اثاث کشی بسته بندی اثاث و جدا نمودن آن از لحاظ ضرافت وضعیف بودن لوازم به هنگام حمل .
در حمل اثاث باید لوازم شکستنی را جدای از سایر لوازم چیدمان شود وبرای جلوگیری از شکستن باید چیدمان لوازم شکستنی را در کارتنهای کوچک ومقاوم انجام داد.
باربری دانش بار در ولنجک برای جابجایی لوازم از رانندگان متخصص وبا سابقه که بتواند چیدمان داخل اطاقک کامیونت را بصورت منظم که فضای کمتری را اشغال کند.
در این امورات از رانندگان متخصص چیدمان که یکی از مهمترین امورات حمل ونقل میباشد.در هر نقطه از تهران و ولنجک هستید فقط کافیست با اتوبار ولنجک تماس حاصل فرمایید تا از خدمات بارز اتوبار دانش بهره مند شوید.

کامیون بار ولنجک,حمل و نقل در ولنجک,اتوبار ولنجک,حمل اثاثیه ولنجک,اسباب کشی ولنجک,نیسان بار ولنجک,حمل بار در ولنجک , وانت تلفنی ولنجک

دوشعبه در تهران تلفن تماس : 88374968  و  44358051