13
اکتبر

باربری مهرآباد جنوبی : اتوبار مهرآبادجنوبی

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری مهرآباد جنوبی

باربری مهرآباد آماده ارائه به‌روز ترین خدمات حمل‌ونقل درون شهری و برون شهری  به ساکنین عزیز مهرآباد جنوبی می‌باشد .

کلیه تبلیغات و خدمات این موسسه به‌صورت واقعی ارائه می‌گردد و هیچ‌گونه تبلیغات غیرواقعی را در هیچ زمینه‌ای ارائه نمی‌دهد .

مهرآباد جنوبی کجاست ؟

مهرآباد جنوبی از طرف شمال به اتوبان فتح محدود می‌شود. بزرگراه سعیدی ازطرف شرق این محله واقع شده و سمت جنوب آن تا ۴۵ متری زرند امتداد پیدا کرده، در سمت غرب این محله نیز خیابان الغدیر واقع شده است

 

معرفی کلی باربری مهرآباد جنوبی

موسسه حمل‌ونقل اتوبار مهرآباد جنوبی یا همان باربری مهرآباد جنوبی ارائه دهنده خدمات حمل‌ونقل اثاثیه منازل ، شرکت‌ها ، ادارات و … به‌صورت شبانه روزی می‌‌باشد .

سابقه و پیشینه

این موسسه دارای 20 سال سابقه در زمینه حمل بار می‌باشد که از سال 1395 با تغییر مدیریت به دانش بار تغییر نام داده است .

کادر و کارکنان

مجموعه کادر باربری مهرآباد جنوبی حداقل دارای 10 سال سابقه در این زمینه می‌باشند و این شرکت افراد کم سابقه را برای چنین کار سنگین و تخصصی استخدام نمی‌کند .

همچنین لازم به ذکر است تمامی کارگران و رانندگان این مجموعه ، در زمینه های مختلف حمل‌ونقل آموزش دیده می‌باشند و از این نظر بر کار خود تسلط کامل دارند .

کامیونت دانش بار

خدمات کلی باربری مهرآباد جنوبی

ابتدا سعی داریم در زیر ، خدمات کلی اتوبار مهرآباد جنوبی را به‌صورت خلاصه بیان کنیم و در ادامه به بیان جزئی هرکدام از آن‌ها می‌پردازیم .

  • ارائه خدمات حمل بار درون شهری و باربری بین شهری از مهرآباد جنوبی به سایر نقاط و بالعکس .
  • ارائه کامیونت ، وانت تلفنی و نیسان بار مسقف و رو باز برای جابه‌جایی انواع بار ها .
  • بسته بندی مجزا با بالاترین دقت و به‌روز ترین امکانات .
  • بیمه بار شما و مشاوره 24 ساعته به‌صورت رایگان .

 

پیش از همه موارد : اخذ مشاوره به‌صورت رایگان

قبل از انجام هرگونه اقدامی ، ما به مشتریان عزیز خود پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوند تا اطلاعات کافی را برای جابه‌جایی اثاثیه خود به‌دست آورند .

مشاوره

حتی اگر جابه‌جایی ندارید و یا اگر جابه‌جایی شما برای مدت‌ها بعد می‌باشد ، کافیست با بخش مشاوره باربری مهرآباد جنوبی تماس بگیرید تا در هر زمینه‌ای از حمل‌ونقل شما مشتریان عزیز را به‌‌صورت شبانه روزی راهنمایی کنند .

رزرو

اما درصورتی که قصد رزرو بار خود را دارید ، به شما پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا مشاوره های لازم را گرفته و حداکثر یک روز قبل از جابه‌جایی ، بار خود را رزرو نمایید .

تلفن های تماس برای مشاوره و رزرو

برای تماس مستقیم کافیست دکمه سمت راست پایین را لمس نمایید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید .

  • تلفن های تماس

خدمات حمل اثاثیه درون شهری و برون شهری

با توجه به نوع بار شما ، اتوبار مهرآباد جنوبی آماده جابه‌جایی بار های شما در سراسر تهران و ایران می‌باشد .

خدمات درون شهری

باربری مهرآباد جنوبی خدمات حمل‌‌ونقل درون شهری خود را به تمامی ساکنین محترم مهرآباد جنوبی به‌صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد . این خدمات شامل حمل بار از مهرآباد جنوبی به سایر نقاط تهران و همچنین از سایر نقاط تهران به مهرآباد جنوبی می‌شود .

لازم به ذکر است که خدمات اتوبار مهرآباد جنوبی فقط محدود به مهرآباد جنوبی نمی‌گردد و این موسسه ، در سایر نقاط تهران و به‌خصوص در منطقه 5 خدمات خود را ارائه می‌دهد .

حمل بار های بین شهری

علاوه بر حمل‌ بار در تهران ، باربری مهرآباد جنوبی خدمات خود را در خارج از این شهر نیز ارائه می‌دهد . به گونه ای که شما مشتری گرامی در هر لحظه از شبانه روز می‌توانید اثاثیه خود را از اتوبار تهران به شهرستان و از شهرستان به تهران جابه‌جا کنید .

در این حین می‌توانید از شعبات برون شهری باربری استفاده کنید . به‌عنوان مثال : حمل بار از تهران به شمال ، حمل بار از تهران به کرج ، حمل بار از تهران به اصفهان و …. ( سایر شعبات برون شهری را از این لینک دنبال کنید : حمل بار از تهران به شهرستان )

ماشین های ویژه و تندرو

تمامی ماشین های حمل‌ونقلی که باربری در محدوده مهرآباد جنوبی ارائه می‌دهد جزو بروزترین ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه می‌باشند.

کامیونت

موسسه باربری مهرآباد جنوبی به هیچ وجه از کامیونت های قدیمی مانند بنز و … که باعث کند پیش رفتن کارها می‌شوند ، استفاده نمی‌کند و لازم به ذکر است که کلیه کامیونت های این مجموعه vip و تندرو می‌باشد .

این موضوع بسیار با اهمیت می‌باشد چرا که در صورتی که از کامیونت های قدیمی استفاده شود ، زمان حمل‌ونقل افزایش می‌یابد در نتیجه هزینه های اضافی به همراه دارد و صاحب بار دچار ضرر می‌شود .

نیسان بار

در صورتی که حجم بار مورد نظر کم باشد و نیازی به کامیونت نباشد ، شما می‌توانید از خدمات نیسان بار تهران بهره‌مند شوید تا برای بار های کم حجم خود ، هزینه های اضافی پرداخت نکنید .

نیسان ویژه

وانت تلفنی

اما در آخر و  در صورتی که شما قصد صرفه جویی و تسریع در زمان حمل‌ونقل را دارید می‌توانید از خدمات وانت بار این موسسه بهره‌مند شوید تا در هیچ زمینه ای به مشکل برنخورید .

لازم به ذکر است وانت نیسان و وانت پیکان این مجموعه به دو صورت رو باز و مسقف ( برای شهرستان و روزهای بارانی ) ارائه می‌گردد .

بسته بندی ، نقطه حساس و مهم در جابه‌جایی

درصورتی که حداقل یک‌بار وسایل خود را جابه‌جا کرده باشید ، به خوبی اهمیت موضوع بسته بندی را درک می‌کنید .

از نظر کارشناسان اتوبار دانش ، قبل از هر اقدامی برای جابه‌جایی ابتدا باید نکات دقیق بسته بندی را رعایت کنیم تا وسایل ما دچار شکستگی و مفقود شدن نگردد .

اما چرا بسته بندی از اهمیت ویژه ای برخوردار است ؟

موسسه باربری در مهرآباد جنوبی با تجربه ای که از جابه‌جایی های خود داشته ، همواره سعی بر شفاف سازی کارهای حمل‌ونقل را برای مشتریان عزیز خود دارد .

با توجه به این آمار که : حدود %70 درصد از بار هایی که بدون بسته بندی جابه‌جا شده اند دچار شکستگی و مفقود شدن وسایل شده اند ، باید بسته بندی بار های خود را جدی بگیریم .

اقدامات مورد نیاز برای بسته بندی

با وجود اهمیت فراوان این موضوع ، باربری مهرآباد جنوبی بحث بسته بندی وسایل را به انتخاب مشتریان عزیز خود قرار داده است . در صورتی که مشتریان عزیز امکانات و توانایی بسته بندی بار خود را داشته باشند ، می‌توانند پیش از جابه‌جایی بار خود این کار را انجام دهند .

اما در صورت درخواست مشتری ، اتوبار مهرآباد جنوبی می‌تواند خدمات بسته بندی خود را در قالب های مختلف به‌صورت کاملا حرفه‌ای و با جدید ترین امکانات به مشتریان عزیز خود ارائه دهد . برای اطلاعات بیش‌تر به صفحه بسته بندی مراجعه نمایید .

کارگر متخصص

بیمه باربری

پس از موارد مهم ذکر شده در بالا ، موضوعی که اهمیت خود را حفظ می‌کند ، بیمه وسایل می‌باشد . در صورتی که بار شما دارای ارزش مادی زیادی می‌باشد می‌توانید بیمه آن را به باربری در مهرآباد جنوبی بسپارید تا خیال خود را از بابت جابه‌جایی ، کاملا راحت کنید .

مشاوره های بیمه را از کجا دریافت کنیم ؟

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد بیمه باربری می‌توانید از لینک بیمه بار اطلاعات مورد نیاز را در این زمینه کسب نمایید و یا با مشاوران باربری مهرآباد جنوبی در ارتباط باشید .