17
فوریه

باربری مقدس اردبیلی | اتوبار مقدس اردبیلی

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری مقدس اردبیلی ≈ اتوبار مقدس اردبیلی

شرکت حمل و نقل دانش باردر مقدس اردبیلی یکی از باسابقه ترین ناوگان حمل و نقل درونشهری در امورات بسته بندی لوازم منزل و حمل اجسام ظریف و سنگین در کلیه نقاط تهران و مقدس اردبیلی.

 

اهداف دانش بارجلب رضایت مشتریان بوده خدمات خود را در زمینه حملو بسته بندی لوازم لوکس منازل با سابقه درخشان در هر مکان و زمان انجام میدهد.

< اتوبار مقدس اردبیلی > خدمات خود را تضمینی با کامیون مسقف که داخل اطاقک آن لایه گذاری  موکت کاری جهت جلو گیری از خط وخش و ضد ضربه یکی از بهترین محافظه کاری اتوبار دانش میباشد.

باربری مقدس اردبیلی درکلیه مناطق شمال و غرب تهران بخصوص درمحله مقدس اردبیلی خدمات شبانه روزی با کارگران مجرب وکار آزموده ودر اسرع وقت خدمات انجام خواهد داد.

باربری در مقدس اردبیلی درکلیه نقاط تهران متخصص در امر حمل و نقل و بسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق ، دارای مجوز از اتحادیه با  بهترین سرویس دهی در کل نقاط تهران.

یکی از توصیه های مهم باربری مقدس اردبیلی در حین اثاث کشی بسته بندی منظم اثاث و تفکیک نمودن آن از لحاظ ضرافت و ابعاد از کوچک به بزرگ جهت چیدمان منظم به هنگام حمل .

در حمل اثاث باید لوازم شکستنی را جدای از سایر لوازم به نحوی که روی بار قرار گرفته تا در دستد اندازها و فشار بار در امان باشد.

 

کامیون بار مقدس اردبیلی,اتوبار مقدس اردبیلی ,باربری در مقدس اردبیلی, نیسان بار مقدس اردبیلی,اتوبار مقدس اردبیلی  ,باربری مقدس اردبیلی , وانت تلفنی مقدس اردبیلی .

 دو شعبه در تهران تلفن تماس:88374968  و44358207