فرحزاد
17
دسامبر

باربری فرحزاد | اتوبار فرحزاد

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری فرحزاد : اتوبار فرحزاد

باربری فرحزاد جهت حمل اثاث منازل .

اتوبار فرحزاد ارائه دهنده خدمات حمل‌ونقل با شیوه ای نوین و به‌روز شده در محله فرحزاد , با ما همراه شوید تا با خدمات این باربری آشنایی بیش‌تری پیدا کنیم …

فرحزاد ؛ محله ای باطراوت و بالانشین

این محله از سه جزء فرحزاد بالا ، فرحزاد پایین و محله امامزاده تشکیل شده است .

موقعیت

این محله در شمال تهران و شمال‌غرب شمیرانات قرار دارد که جزئی از منطقه 2 شهرداری تهران است .

موقعیت مکانی فرحزاد

باربری فرحزاد ؛ با ثبات ترین و به‌روز ترین

همان‌طور که اطلاع دارید ، شرکت های حمل‌ونقل قدیمی در ایران وجود دارد که قدمت آن‌ها گاهاً به بیش از نیم قرن می‌رسد . اما نمی‌توان این ادعا را برای شرکت های حمل اثاثیه به کار برد .

سوابق شرکت های حمل اثاثیه

حمل‌ونقل ، زیر شاخه های فراوانی دارد که یکی از آن‌‌ها که امروزه کاربرد فراوانی دارد ، حمل اثاثیه منازل می‌باشد . در بین شرکت هایی که با این زیر شاخه خدمات خود را ارائه می‌دهند ، باربری فرحزاد با 20 سال سابقه از قدیمی‌ترین و باثبات‌ترین آن‌ها می‌باشد .

علاوه بر حمل اثاثیه منازل ، موسسه باربری فرحزاد خدماتی همچون حمل اثاثیه شرکت ها ، حمل اثاثیه ادارات ، حمل اجسام سنگین و … نیز خدمات خود را به تمامی ساکنین محترم محله فرحزاد ، استان تهران و کشور ایران نیز ارائه می‌دهد .

شعبات مختلف این اتوبار

اتوبار فرحزاد یکی از شعبات و زیرمجموعه موسسه بزرگ حمل‌ونقل دانش بار و باربری در منطقه 22 می‌باشد که با افتخار آماده ارائه جابه‌جایی بار از فرحزاد به سایر مناطق تهران و ایران ، و همچنین از سایر مناطق به فرحزاد می‌باشد .

موسسه باربری درفرحزاد شهر هیچ‌گونه تبلیغات دروغینی را ارائه نمی‌دهد و تمامی تبلیغات و خدماتی که در وبسایت ذکر شده کاملا واقعی بوده و در دسترس مشتریان عزیز می‌باشد .

کامیونت آبی

اصلا چرا باربری فرحزاد ؟

شاید برای شما مشتری عزیز این سوال پیش آمده باشد که اگر شرکتی را برای حمل‌ونقل برگزینیم ، چه دلایلی برای انتخاب آن وجود دارد ؟ اصلا چه ملاک هایی را باید در نظر بگیریم ؟

در ادامه مطلب سعی کرده ایم ابتدا به‌صورت کلی و سپس به‌صورت جزئی و تخصصی به هرکدام از این ملاک ها بپردازیم …

مزایای کلی انتخاب اتوبار فرحزاد

  1. تجربه حمل‌ونقلی آسان ، مطمئن و کم هزینه با شرکتی با سابقه
  2. بهره‌گیری از تمامی خدمات حمل‌ونقل ، به‌صورت یک‌جا
  3. بهره گیری از به‌روز ترین امکانات و با تجربه ترین کادر
  4. داشتن یک مشاور و پشتیبان متخصص برای راهنمایی شما
  5. و مواردی که در ادامه به آن می‌پردازیم …

ملاک های انتخاب یک کارگزار مطمئن برای جابه‌جایی بار

در هر زمینه‌ای برای انتخاب یک شرکت ، ملاک های زیادی وجود دارد اما نیازی نیست همه آن‌ها را بدانیم و بیش ازحد سخت گیر باشیم . ما سعی می‌کنیم به‌طور خلاصه این ملاک ها را به شما ارائه دهیم تا با صرف زمان کمی بتوانید آن‌ها را ارزیابی کنید .

نیسان ویژه

ثبات شرکت

همیشه ثبات و سابقه ، از اولین مباحث یک انتخاب بوده است . شرکت حمل باری که توانسته باشد ثبات خود را در زمینه سخت و رقابتی حمل‌ونقل حفظ کند ، بدون شک می‌تواند مشتریان خود را به راحتی درک کند و نگرانی های آن‌ها را با راه حل های مطمئن از بین ببرد .

در این ملاک انتخابی ، همان‌طور که در بالا ذکر شده باربری فرحزاد دارای بیش از بیست سال سابقه و ثبات می‌باشد که با رد کردن پیچ و خم های این رشته ، امروزه توانسته اعتماد مشتریان زیادی را جلب خود کند .

تجربه کادر خدماتی

ثبات یک شرکت نمی‌تواند گویای همه چیز باشد ! برای مثال در مواقع حمل یک جسم سنگین ، سابقه یک شرکت به هیچ عنوان نمی‌تواند به آن کمک کند ، بلکه این تجربه کادر و کارگر آن مجموعه می‌باشد که به جابه‌جایی صحیح آن جسم کمک می‌کند .

در این زمینه باربری فرحزاد با بکارگیری کارگرانی که حداقل 10 سال تجربه در این زمینه را دارا می‌باشند  ، توانسته تا حدود زیادی دغدغه هایی که از این بابت وجود دارد را برطرف کند .

کارگر متخصص

خدمات و امکانات

اما موضوعی که اهمیت فراوانی در آن دیده می‌شود ، بحث خدمات یک شرکت است . با تحقیقات انجام شده از سوی باربری فرحزاد ، شرکتی می‌تواند پاسخگوی نیاز مشتری باشد که بتواند تمامی خدمات آن حوزه را ارائه دهد .

اتوبار فرحزاد در این زمینه خدمات کاملی از حمل‌ونقل اثاثیه را ارائه می‌دهد تا مشتریان گرامی مجبور نباشند کار هر سرویس را به شرکتی جداگانه واگذار کنند .

1 – ارائه انواع ماشین های حمل بار

با وجود این‌که باربری فرحزاد انواع ماشین های حمل‌ونقل ( کامیونت ، نیسان و وانت ) را ارائه می‌دهد اما نکته حائز اهمیت این است که تمامی ماشین های این مجموعه VIP و تندرو می‌باشند تا فرایند جابه‌جایی را سریع‌تر انجام دهند .

2 – حمل انواع اثاثیه

علاوه بر جابه‌جایی اثاثیه منازل ، بار هایی مانند اثاثیه شرکت ها ، اثاثیه ادارات ، جهیزیه عروس ، مبلمان لوکس و کالاهای سنگین نیز توسط باربری فرحزاد جابه‌جا می‌شوند .

3 – حمل‌ونقل درون شهری و برون شهری

تمامی بار های درون شهر تهران و علاوه بر آن ، بار های برون شهری از تهران به شهرستان و از شهرستان به تهران نیز توسط باربری در محدوده فرحزاد جابه‌جا می‌شود .

4 – ارائه خدمات بسته بندی پیشرفته

در شرکت اتوبار فرحزاد خدمات بسته بندی با پیشرفته ترین امکانات و همچنین کارگر متخصص این حوزه صورت می‌گیرد که شما می‌توانید با نازل‌ترین تعرفه ها از این خدمات بهره‌مند شوید .

5– ارائه بیمه بار شما

در صورت درخواست مشتری تمامی بار شما و یا قسمتی از کالا های ارزشمند بار شما ، بیمه خواهند شد تا با خیالی آسوده بتوانید کالای خود را به‌دست ما بسپارید .

6 – پشتیبانی و مشاوره رایگان

اما متمایز ترین سرویس باربری در محدوده فرحزاد خدمات مشاوره ای آن می‌باشد که در این فرایند ، کادر مشاوره ای ، پاسخگوی تمامی سوالات ، انتقادات و پیشنهادات شما به‌صورت شبانه روزی می‌باشند .

تلفن های تماس