07
آگوست

باربری فتح | اتوبار فتح

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری فتح ƒ اتوبار فتح

حمل و نقل آسان با کادری مجرب و کارآزموده در بزرگراه فتح

شرکت حمل و نقل دانش بار در بزرگراه فتح یکی از اتوبارهای برند تهران جهت نقل مکان اثاث منازل و شرکتها بصورت تمام وقت با کارگران مجرب و کار آزموده در کل نقاط بزرگراه فتح و تهران خدمات دارد.

 

بزرگ راه فتح کجاست ؟

قبلا از معرفی دانش بار در بزرگران فتح این جاده قدیمی را معرفی میکنیم.

این بزرگراه قدیمی ترین بزرگراه تهران میباشد که در غرب تهران به امتدادکرج به طول 21 کیلومتر امتداد دارد.

و اکثر شرکتهای بزرگ و قدیمی در امتداد این بزرگراه میباشد.

شرکت حمل و نقل اتوبار فتح با ایده ای نو جهت حمل اثاث منازل وشرکتها با ارسال کارشناس و کادر فنی جهت راهنمایی بسته بندی لوازم و مشخص کردن نوع کامیونت در کلیه مناطق تهران خدمات تمام وقت دارد .

 

این شرکت جهت نقل مکان اسان و سریع با تجهیز نمودن کامیونتهای خود بصورت دو جداره برای جلوگیری از صدمات فشار ودست اندازها و ضد خط و خش با تخصص خاص خود استفاده میکند.

یکی از توصیه های مهم باربری فتح در حین اثاث کشی بسته بندی اثاث و جدا نمودن آن از لحاظ ضرافت وضعیف بودن لوازم به هنگام حمل .

این باربری برای حمل آسان و بدون دغدغه با ارسال کادر خود به محل از چگونگی حمل اثاث و نحوه بارگیری و همچنین مشخص نمودن هزینه بار صاحب آنرا مطلع کرده کلیه حملها با توافق انجام میگیرد و هیچ مبلغی به عنوان کنسلی از صاحب بار دریافت نمیشود.

با یکبار تماس مشتری همیشگی این شرکت حمل و نقل خواهی بود .

 

اتوبار در فتح,اتوبار فتح, وانت بار فتح ,کامیون بار فتح, وانت تلفنی فتح ,نیسان بارفتح,باربری در فتح,حمل و نقل فتح,حمل بار در فتح