07
دسامبر

باربری شهرک نفت | اتوبار شهرک نفت

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری شهرک نفت | اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک نفت ( اتوبار شهرک نفت ) ارائه دهنده خدمات حمل و نقل با روشی نوین و به‌روز شده در محله شهرک نفت می‌باشدآماده خدمات حمل و نقل درهر مکان تهران و شهرک نقت  .

با ما همراه باشید تا با خدمات این باربری آشناشوید…

شهرک نفت ؛در محله پونک میباشد

در ابتدای ساخت به منظور اسکان کارکنان شهرک نفت احداث شد این محله در نزیکی چهار دیواری واقع شده است که در ضله غربی میدان دانشگاه و و جهت تردد به بلوار سیمین بولیوار متصل میباشد.

موقعیت

این محله در شمال غرب تهران و در منطقه 5 شهرداری واقع شده است .

موقعیت مکانی فرحزاد

باربری شهرک نفت ؛ با ثبات ترین و به‌روز ترین

همان‌طور که اطلاع دارید ، شرکت های حمل‌ونقل با قدمت بیش از نیم قرن وجو دارد . اما نمی‌توان این ادعا را برای شرکت های حمل اثاثیه به کار بردچون این خدمات بستگی به آموزش کادر فنی دارد .

سوابق شرکت های حمل اثاثیه

حمل‌ونقل ، زیر شاخه های فراوانی دارد و حمل اثاث منازل نیز که مختص بارک شهری میباشد یکی از خدمات جدید حمل و نقل میباشد. ،

در بین شرکت هایی که با این زیر شاخه خدمات خود را ارائه می‌دهند ، باربری شهرک نفت با 20 سال سابقه از قدیمی‌ترین و باثبات‌ترین آن‌ها می‌باشد .

علاوه بر حمل اثاثیه منازل ، موسسه باربری شهرک نفت خدماتی همچون حمل اثاثیه شرکت ها ، حمل اثاثیه ادارات ، حمل اجسام سنگین و … نیز خدمات خود را به تمامی ساکنین محترم محله شهرک نفت ، استان تهران و کشور ایران نیز ارائه می‌دهد .

شعبات مختلف این اتوبار

اتوبار شهرک نفت یکی از شعبات و زیرمجموعه موسسه بزرگ حمل‌ونقل دانش بار و باربری در منطقه 5 می‌باشد که با افتخار آماده ارائه جابه‌جایی بار از شهرک نفت به سایر مناطق تهران و ایران ، و همچنین از سایر مناطق به شهرک نفت می‌باشد .

موسسه باربری شهرک نفت شهر هیچ‌گونه تبلیغات کذب را ارائه نمی‌دهد و تمامی تبلیغات و خدماتی که در وبسایت ذکر شده کاملا واقعی بوده و در دسترس مشتریان عزیز می‌باشد .

کامیونت آبی

اصلا چرا باربری شهرک نفت ؟

شاید برای شما مشتری عزیز این سوال پیش آمده باشد که اگر شرکتی را برای حمل‌ونقل انتخاب کردیم، چه دلایلی برای منتخب  وجود دارد ؟ اصلا چه ملاک هایی را باید در نظر بگیریم ؟

در ادامه مطلب سعی کرده ایم ابتدا به‌صورت کلی و سپس به‌صورت جزئی و تخصصی به هرکدام از این ملاک ها بپردازیم …

مزایای کلی انتخاب اتوبار شهرک نفت

  1. تجربه حمل‌ونقلی آسان ، مطمئن و سریع با شرکتی با سابقه
  2. بهره‌گیری از تمامی خدمات حمل‌ونقل ، به‌صورت یکنواخت
  3. بهره گیری از به‌روز ترین امکانات و با تجربه ترین کادرحمل و نقل
  4. داشتن یک مشاور و پشتیبان متخصص برای راهنمایی شما
  5. و مواردی که در ادامه به آن می‌پردازیم …

ملاک های انتخاب یک کارگزار مطمئن برای جابه‌جایی بار

در هر زمینه‌ای برای انتخاب یک شرکت مطمعن ، ملاک های زیادی وجود دارد اما نیازی نیست همه آن‌ها را بدانیم و بیش ازحد سخت گیر باشیم . ما سعی می‌کنیم به‌طور خلاصه این ملاک ها را به شما ارائه دهیم تا با صرف زمان کمی بتوانید آن‌ها را ارزیابی کنید .

نیسان ویژه

ثبات شرکت

همیشه ثبات و سابقه ، از اولین مباحث یک انتخاب بوده است . شرکت حمل باری که توانسته باشد ثبات خود را در زمینه سخت و رقابتی حمل‌ونقل حفظ کند ، بدون شک می‌تواند مشتریان خود را به راحتی درک کند و نگرانی های آن‌ها را با راه حل های مطمئن از بین ببرد .

در این ملاک انتخابی ، همان‌طور که در بالا ذکر شده باربری شهرک نفت دارای بیش از بیست سال سابقه و ثبات می‌باشد که با رد کردن پیچ و خم های این رشته ، امروزه توانسته اعتماد مشتریان زیادی را جلب خود کند .

تجربه کادر خدماتی

ثبات یک شرکت نمی‌تواند گویای همه چیز باشد ! برای مثال در مواقع حمل یک اجسام سنگین ، سابقه یک شرکت به هیچ عنوان نمی‌تواند به آن کمک کند ، بلکه این تجربه کادر و کارگر آن مجموعه می‌باشد که به جابه‌جایی صحیح آن جسم کمک می‌کند .

در این زمینه باربری شهرک نفت با بکارگیری کارگرانی حرفه ای و آموزش دیده ، توانسته تا حدود زیادی دغدغه هایی که از این بابت وجود دارد را برطرف کند .

کارگر متخصص

خدمات و امکانات

اما موضوعی که اهمیت فراوانی در آن دیده می‌شود ، بحث خدمات یک شرکت است . با تحقیقات انجام شده از سوی باربری شهرک نفت ، شرکتی می‌تواند پاسخگوی نیاز مشتری باشد که بتواند تمامی خدمات آن حوزه را ارائه دهد .

اتوبار شهرک نفت در این زمینه خدمات کاملی از حمل‌ونقل اثاثیه را ارائه می‌دهد تا مشتریان گرامی مجبور نباشند کار هر سرویس را به شرکتی جداگانه واگذار کنند .

1 – ارائه انواع ماشین های حمل بار

با وجود این‌که باربری شهرک نفت انواع ماشین های حمل‌ونقل ( کامیونت ، نیسان و وانت ) را ارائه می‌دهد اما نکته حائز اهمیت این است که تمامی ماشین های این مجموعه VIP و تندرو می‌باشند تا فرایند جابه‌جایی را سریع‌تر انجام دهند .

2 – حمل انواع اثاثیه

علاوه بر جابه‌جایی اثاثیه منازل ، بار هایی مانند اثاثیه شرکت ها ، اثاثیه ادارات ، جهیزیه عروس ، مبلمان لوکس و کالاهای سنگین نیز توسط باربری شهرک نفت جابه‌جا می‌شوند .

3 – حمل‌ونقل درون شهری و برون شهری

تمامی بار های درون شهر تهران و علاوه بر آن ، بار های برون شهری از تهران به شهرستان و از شهرستان به تهران نیز توسط باربری در محدوده شهرک نفت جابه‌جا می‌شود .

4 – ارائه خدمات بسته بندی پیشرفته

در شرکت اتوبار شهرک نفت خدمات بسته بندی با پیشرفته ترین امکانات و همچنین کارگر متخصص این حوزه صورت می‌گیرد که شما می‌توانید با نازل‌ترین تعرفه ها از این خدمات بهره‌مند شوید .

5– ارائه بیمه بار شما

در صورت درخواست مشتری تمامی بار شما و یا قسمتی از کالا های ارزشمند بار شما ، بیمه خواهند شد تا با خیالی آسوده بتوانید کالای خود را به‌دست ما بسپارید .

6 – پشتیبانی و مشاوره رایگان

اما متمایز ترین سرویس باربری در محدوده شهرک نفت خدمات مشاوره ای آن می‌باشد که در این فرایند ، کادر مشاوره ای ، پاسخگوی تمامی سوالات ، انتقادات و پیشنهادات شما به‌صورت شبانه روزی می‌باشند .

تلفن های تماس