09
مارس

باربری شهرک استقلال

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری شهرک استقلال آماده ارائه به‌روز ترین خدمات حمل‌ونقل درون شهری و برون شهری  به ساکنین عزیز شهرک استقلال در سریعترین زمان ممکن  .

کلیه تبلیغات و خدمات شرکت حمل و نقل دانش بار واقعی ارائه می‌گردد و هیچ‌گونه تبلیغات غیرواقعی را در هیچ زمینه‌ای ارائه نمی‌دهد .

معرفی کلی باربری شهرک استقلال

موسسه حمل‌ونقل اتوبار شهرک استقلال یا همان باربری شهرک استقلال ارائه دهنده خدمات حمل‌ونقل اثاثیه منازل ، شرکت‌ها ، ادارات و … به‌صورت شبانه روزی می‌‌باشد .

سابقه و پیشینه

این موسسه دارای 20 سال سابقه در زمینه حمل بار می‌باشد که از سال 1395 با تغییر مدیریت به دانش بار تغییر نام داده است .

کادر و کارکنان

مجموعه کادر باربری شهرک استقلال حداقل دارای 10 سال سابقه در این زمینه می‌باشند و این شرکت افراد کم سابقه را برای چنین کار سنگین و تخصصی استخدام نمی‌کند .

همچنین لازم به ذکر است تمامی کارگران و رانندگان این مجموعه ، در زمینه های مختلف حمل‌ونقل آموزش دیده می‌باشند و از این نظر بر کار خود تسلط کامل دارند .

کامیونت دانش بار

خدمات کلی باربری شهرک استقلال

ابتدا سعی داریم در زیر ، خدمات کلی اتوبار شهرک استقلال را به‌صورت خلاصه بیان کنیم و در ادامه به بیان جزئی هرکدام از آن‌ها می‌پردازیم .

  • ارائه خدمات حمل بار درون شهری و باربری بین شهری از شهرک استقلال به سایر نقاط و بالعکس .
  • ارائه کامیونت ، وانت تلفنی و نیسان بار مسقف و رو باز برای جابه‌جایی انواع بار ها .
  • بسته بندی مجزا با بالاترین دقت و به‌روز ترین امکانات .
  • بیمه بار شما و مشاوره 24 ساعته به‌صورت رایگان .

 

پیش از همه موارد : اخذ مشاوره به‌صورت رایگان

قبل از انجام هرگونه اقدامی ، ما به مشتریان عزیز خود پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوند تا اطلاعات کافی را برای جابه‌جایی اثاثیه خود به‌دست آورند .

مشاوره

حتی اگر جابه‌جایی ندارید و یا اگر جابه‌جایی شما برای مدت‌ها بعد می‌باشد ، کافیست با بخش مشاوره باربری شهرک استقلال تماس بگیرید تا در هر زمینه‌ای از حمل‌ونقل شما مشتریان عزیز را به‌‌صورت شبانه روزی راهنمایی کنند .

رزرو

اما درصورتی که قصد رزرو بار خود را دارید ، به شما پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا مشاوره های لازم را گرفته و حداکثر یک روز قبل از جابه‌جایی ، بار خود را رزرو نمایید .

تلفن های تماس برای مشاوره و رزرو

برای تماس مستقیم کافیست دکمه سمت راست پایین را لمس نمایید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید .

  • تلفن های تماس

خدمات حمل اثاثیه درون شهری و برون شهری

با توجه به نوع بار شما ، اتوبار شهرک استقلال آماده جابه‌جایی بار های شما در سراسر تهران و ایران می‌باشد .

خدمات درون شهری

باربری شهرک استقلال خدمات حمل‌‌ونقل درون شهری خود را به تمامی ساکنین محترم شهرک استقلال به‌صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد . این خدمات شامل حمل بار از شهرک استقلال به سایر نقاط تهران و همچنین از سایر نقاط تهران به شهرک استقلال می‌شود .

لازم به ذکر است که خدمات اتوبار شهرک استقلال فقط محدود به شهرک استقلال نمی‌گردد و این موسسه ، در سایر نقاط تهران و به‌خصوص در منطقه 5 خدمات خود را ارائه می‌دهد .

حمل بار های بین شهری

علاوه بر حمل‌ بار در تهران ، باربری شهرک استقلال خدمات خود را در خارج از این شهر نیز ارائه می‌دهد . به گونه ای که شما مشتری گرامی در هر لحظه از شبانه روز می‌توانید اثاثیه خود را از اتوبار تهران به شهرستان و از شهرستان به تهران جابه‌جا کنید .

در این حین می‌توانید از شعبات برون شهری باربری استفاده کنید . به‌عنوان مثال : حمل بار از تهران به شمال ، حمل بار از تهران به کرج ، حمل بار از تهران به اصفهان و …. ( سایر شعبات برون شهری را از این لینک دنبال کنید : حمل بار از تهران به شهرستان )

ماشین های ویژه و تندرو

تمامی ماشین های حمل‌ونقلی که باربری در محدوده شهرک استقلال ارائه می‌دهد جزو بروزترین ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه می‌باشند.

کامیونت

موسسه باربری شهرک استقلال به هیچ وجه از کامیونت های قدیمی مانند بنز و … که باعث کند پیش رفتن کارها می‌شوند ، استفاده نمی‌کند و لازم به ذکر است که کلیه کامیونت های این مجموعه vip و تندرو می‌باشد .

این موضوع بسیار با اهمیت می‌باشد چرا که در صورتی که از کامیونت های قدیمی استفاده شود ، زمان حمل‌ونقل افزایش می‌یابد در نتیجه هزینه های اضافی به همراه دارد و صاحب بار دچار ضرر می‌شود .

نیسان بار

در صورتی که حجم بار مورد نظر کم باشد و نیازی به کامیونت نباشد ، شما می‌توانید از خدمات نیسان بار تهران بهره‌مند شوید تا برای بار های کم حجم خود ، هزینه های اضافی پرداخت نکنید .

نیسان ویژه

وانت تلفنی

اما در آخر و  در صورتی که شما قصد صرفه جویی و تسریع در زمان حمل‌ونقل را دارید می‌توانید از خدمات وانت بار این موسسه بهره‌مند شوید تا در هیچ زمینه ای به مشکل برنخورید .

لازم به ذکر است وانت نیسان و وانت پیکان این مجموعه به دو صورت رو باز و مسقف ( برای شهرستان و روزهای بارانی ) ارائه می‌گردد .

بسته بندی ، نقطه حساس و مهم در جابه‌جایی

درصورتی که حداقل یک‌بار وسایل خود را جابه‌جا کرده باشید ، به خوبی اهمیت موضوع بسته بندی را درک می‌کنید .

از نظر کارشناسان اتوبار دانش ، قبل از هر اقدامی برای جابه‌جایی ابتدا باید نکات دقیق بسته بندی را رعایت کنیم تا وسایل ما دچار شکستگی و مفقود شدن نگردد .

اما چرا بسته بندی از اهمیت ویژه ای برخوردار است ؟

موسسه باربری در شهرک استقلال با تجربه ای که از جابه‌جایی های خود داشته ، همواره سعی بر شفاف سازی کارهای حمل‌ونقل را برای مشتریان عزیز خود دارد .

با توجه به این آمار که : حدود %70 درصد از بار هایی که بدون بسته بندی جابه‌جا شده اند دچار شکستگی و مفقود شدن وسایل شده اند ، باید بسته بندی بار های خود را جدی بگیریم .

اقدامات مورد نیاز برای بسته بندی

با وجود اهمیت فراوان این موضوع ، باربری شهرک استقلال بحث بسته بندی وسایل را به انتخاب مشتریان عزیز خود قرار داده است . در صورتی که مشتریان عزیز امکانات و توانایی بسته بندی بار خود را داشته باشند ، می‌توانند پیش از جابه‌جایی بار خود این کار را انجام دهند .

اما در صورت درخواست مشتری ، اتوبار شهرک استقلال می‌تواند خدمات بسته بندی خود را در قالب های مختلف به‌صورت کاملا حرفه‌ای و با جدید ترین امکانات به مشتریان عزیز خود ارائه دهد . برای اطلاعات بیش‌تر به صفحه بسته بندی مراجعه نمایید .

کارگر متخصص

بیمه باربری

پس از موارد مهم ذکر شده در بالا ، موضوعی که اهمیت خود را حفظ می‌کند ، بیمه وسایل می‌باشد . در صورتی که بار شما دارای ارزش مادی زیادی می‌باشد می‌توانید بیمه آن را به باربری در شهرک استقلال بسپارید تا خیال خود را از بابت جابه‌جایی ، کاملا راحت کنید .

مشاوره های بیمه را از کجا دریافت کنیم ؟

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد بیمه باربری می‌توانید از لینک بیمه بار اطلاعات مورد نیاز را در این زمینه کسب نمایید و یا با مشاوران باربری شهرک استقلال در ارتباط باشید .