18
فوریه

باربری شبانه روزی | اتوبار شبانه روزی

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

دو شعبه فعال در شمال و غرب تهران

دانش بار با دایر نمودن دو شعبه شبانه روزی  فعال حمل و نقل اثاث منازل و اداری باخدمات آنلاین و آبدیت شده درکلیه نقاط تهران جهت نقل مکان آسان در سریعترین زمان ممکن با کامیونتهای مسقف ویژه خدمات دارد.

.

 

اتوبار شبانه روزی دانش بار در صنعت حمل و نقل درونشهری جهت جا به جایی مبلمان لوکس و اثاثیه منزل، حمل بار ادارات و شرکتها در اسرع وقت بدون تعطیلی با رزرو قبلی بصورت تمام وقت بدون تعطیلی درکلیه نقاط تهران خدمات دارد.

موقعیت مکانی و ارتباط با سایر مکان ها

این اتوبار بعلت تمام وقت بودن آن با دایر نمودن دو شعبه در شمال و باربری غرب تهران خدمات خود را با بروزترین امکانات حمل و نقل منازل و اداری کل نقاط تهران را تحت پوشش خوود قرار داده است در هر نقطه از باربری تهران هستید میتوانیید با دانش بار بصورت باربری شبان ه روزی تماس حاصل نماییید.

علت داییر نمودن اتوبار شبانه روزی چیست؟

بعلت ازدیاد جمعیت و مشکلات جابجایی اکثر اصناف خدماتی خدمات خود را بصورت تمام وقت دایر کردند.

با توجه به نیاز امروزی و تصمیمات آنی مشتریان بعلت مشکلات صاحب خانه و مستاجر که در یک لحظه تصمیم به جابجایی میگیرند و گاها این نقل مکان وقت آن به شب مییخورد خدمات باربری نیز برای رفع ایین مشکل با بکار گیری کارگران و رانندگان تمام وقت این خدمات انجام میگیرد.

در حمل و نقل اثاث منازل بعت سختی کار و آمادگی لحظه ایی باید کادر خدماتی را به سه گروه هشت ساعته تقسیم نمود در چنین خدماتی با وجود داشتن سه گروه خدماتی که فعالییت هر گروه هشت ساعت میباشد .کارگران احساس خستگی نکرده و در تمام ساعات شبانه روزی آماده خدمات حمل و نقل میباشند.

توصیه  مهم شرکت  شبانه روزی دانش بار در حین اثاث کشی بسته بندی منظم اثاث و چیدمان به تفکیک ظرافت و وزن بار میباشد.

در حمل اثاث باید لوازم شکستنی بر حسب ظرافت و وزن  جدای از سایر لوازم چیدمان شود.

و برای جلوگیری از شکستن اجسام باید  لوازم شکستنی را در کارتنهای کوچک ومقاوم بسته بندی کرده بطوریکه اجسام شکستنی روی بار قرار گیرد.

باربری شبانه روزی دانش بار برای جابجایی لوازم منازل رانندگان متخصص و با تجربه ای بکار میگردد.

که بتواند چیدمان داخل اطاقک کامیونت را بصورت منظم و متراکم چیدمان انجام دهد که فضای کمتری را اشغال کند و حمل امن و آسان را تجربه کنید.

حمل و نقل شبانه روزی تهران در کلیه نقاط و مکان تهران همراه 24 ساعته شما بوده حمل امن و سریع خود را به کارکنان فعال ما بسپارید.

 

خدمات کلی باربری دانش بار

ابتدا سعی داریم در زیر ، خدمات کلی را به‌صورت خلاصه بیان کنیم و در ادامه به بیان جزئی هرکدام از آن‌ها می‌پردازیم .

  • ارائه خدمات حمل بار درون شهری و باربری بین شهری تهران سایر نقاط و بالعکس.
  • ارائه کامیونت، وانت تلفنی و نیسان بار مسقف و رو باز برای جابه‌جایی انواع بار های اثاث کشی.
  • بسته بندی مجزا با بالاترین دقت و به‌روز ترین امکانات.
  • بیمه بار شما و مشاوره 24 ساعته به‌صورت رایگان.

پیش از همه موارد : اخذ مشاوره به‌صورت رایگان

قبل از انجام هرگونهنقل و مکانی، به مشتریان عزیز خود پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوند تا اطلاعات کافی را برای جابه‌جایی اثاثیه خود به‌دست آورند.

مشاوره

حتی اگر جابه‌جایی ندارید و یا یا به روزهایی آینده موکول میگردد، کافیست با بخش مشاوره باربری دانش بار تماس بگیرید تا در هر زمینه‌ای از حمل‌ و نقل شما مشتریان عزیز را به‌‌صورت شبانه روزی راهنمایی کنند.

رزرو

چنانچه قصد رزرو بار در روزهای آتی دارید ، به شما پیشنهاد می‌کنیم  ابتدا مشاوره های لازم را گرفته و حداکثر یک روز قبل از جابه‌جایی، بار خود را رزرو نمایید.

تلفن های تماس برای مشاوره و رزرو

برای تماس مستقیم کافیست دکمه سمت راست پایین را لمس نمایید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

  • تلفن های تماس

خدمات حمل اثاثیه درون شهری و برون شهری

با توجه به نوع بار شما ، باربری شبانه روزیی دانش بار آماده جابه‌جایی بار های شما در سراسر تهران و ایران دارد.

خدمات درون شهری

حمل و نقل شبانه روزی دانش بار خدمات  خود را به تمامی ساکنین تهران به‌صورت 24 ساعته ارائه می‌دهد. این خدمات شامل حمل بار از بلوار تهران به سایر نقاط.

 حمل بار های بین شهری

علاوه بر حمل‌ بار در تهران، باربری شبانه روزی دانش بار خدمات خود را در خارج از این شهر ارائه می‌دهد. به گونه ای که شما مشتری گرامی در هر لحظه از شبانه روز نقل اثاثیه خود را از اتوبار دانش به شهرستان و از شهرستان به تهران جابه‌جا کنید.

در این رابطه می‌توانید از شعبات برون شهری باربری استفاده کنید. به‌عنوان مثال: حمل بار از تهران به شمال، حمل بار از تهران به کرج، حمل بار از تهران به اصفهان و…

تمامی کامیونهای حمل‌ و نقل دانش بار جزو بروزترین ماشین های حمل بار و حمل اثاثیه می‌باشند.

کامیونت

موسسه باربری دانش به هیچ وجه از کامیونت های قدیمی مانند بنز و مدل پایین استفاده نمی‌کند و لازم به ذکر است که کلیه کامیونت های این مجموعه vip و تندرو می‌باشد.

نیسان بار

این اتوبار برای حمل اقلامی که نیاز به کامیونت نداشته باشد و یا اینکه برخی کوچه ها قدیمی و تردد کامیون در آن مشکل دارد در چنین مواقعی از نیسان و یا وانت بکار میگیریم.

در حمل و نقل اقلام کوچک و کم حجم این موسسه شعبه دیگری بنام وانت تلفنی شبانه روزی دایر کرده و در کلیه نقاط تهران خدمات دارد.

نیسان ویژه

بسته بندی، نقطه حساس و مهم در جابه‌جایی درصورتی که حداقل یک‌بار وسایل خود را جابه‌جا کرده باشید، به خوبی اهمیت موضوع بسته بندی را درک می‌کنید.

از نظر کارشناسان اتوبار دانش ، قبل از هر اقدامی برای جابه‌جایی ابتدا باید نکات دقیق بسته بندی را رعایت کنیم تا وسایل ما دچار شکستگی و مفقود شدن نگردد.

اما چرا بسته بندی از اهمیت ویژه ای برخوردار است ؟

باربری شبانه روزی ، همواره سعی بر شفاف سازی کارهای حمل‌ونقل راجع به چگونگی بسته بندی در سایزهایی مختلف با ابعاد وساییل  برای مشتریان عزیز خود دارد.

با توجه به این آمار نقل مکانها: حدود %70 درصد از بار هایی که بدون بسته بندی و چیدمان نامنظم  جابه‌جا شده اند دچار شکستگی و متحمل زیان و ضرر شده اند.

اقدامات مورد نیاز برای بسته بندی

با وجود اهمیت فراوان موضوع بحث بسته بندی وسایل به سلیقه و انتخاب مشتریان با استفاده از وسایل بسته بندی و قیمت مناسب اجناس توسط کارشناسان حمل و نقل به مشتری پینشنهاد داده میشود.

 

کارگر متخصص

بیمه باربری

پس از موارد مهم ذکر شده در بالا، موضوعی که اهمیت خود را حفظ می‌کند، بیمه وسایل می‌باشد. در صورتی که بار شما دارای ارزش مادی زیادی می‌باشد می‌توانید بیمه آن را مناسب با قیمت بار بیمه کرد.

برای مقدار بیمه بار باید از مشاورین حمل و نقل شبانه روزی دانش بار راهنمایی گرفت.

حمل و نقل شبانه روزی تهران در کلیه نقاط  بصورت 24 ساعته بوده حمل امن و سریع خود را به کارکنان فعال ما بسپارید.

جمع بندی

باربری شبانه روزی با چند دهه قدمت مسلما می‌تواند انتخاب مناسبی برای تمامی مشتریان حوزه حمل‌ونقل باشد. کافی است مقایسه کنید ( تعرفه ، امکانات ، خدمات و … ) و ما کاملا به این موضوع اطمینان داریم که می‌توانید در رقابت این عرصه فاصله قابل محسوس بین دانش بار و سایر رقبا را مشاهده و حس کنید.

خدمات ما فقط به جابجایی بار با کامیونت محدود نمی‌شود بلکه در کنار آن‌ها سعی کرده‌ایم که خدمات مرتبط که بیشترین تقاضا را دارد نیز به لیست خدمات خود اضافه کنیم که از جمله این خدمات ارائه وانت نیسان و پیکان، بسته بندی، بیمه بار، کارگر خالی و… هم در تهران و هم در تمامی شهر های ایران می‌باشد.

درصورتی که همچنان مردد هستید می‌توانید در حال حاضر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان بخش پشتیبانی جزییات دقیق‌تری از فرایند جابجایی بار شما را در اختیار شما قرار دهند.