20
فوریه

باربری خلیج فارس | اتوبار خلیج فارس

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری خلیج فارس تهران | اتوبار خلیج فارس تهران

تلفن تماس 〈 44358051 〉 و 〈 44358207 〉

باربری خلیج فارس تهران جهت حمل اثاثیه منازل, مبلمان لوکس اداری و شرکتها در کلیه نقاط تهران و مناطق خلیج فارس با کارگران متخصص حمل و نقل بهترین و بروزترین خدمات دارد.

 

 

محله خلیج فارس تهران در قسمت جنوبی تهران پایینتر از اتوبان فتح و بالاتر از بزرگراه آزادگاندر منطقه هیجده واقع شده است.

یکی ازبهترین مزیتهای باربری خلیج فارس تهران  و دسترسی آسان به این حمل و نقل واقع شدن آن مابین دو بزرگراه بوده در هر نقطه مکانی بدون دغدغه ترافیکی بعلت داشتن تردد میان دوبزرگراه در کوتاهترین زمان ممکن میتوانید نقل مکان کنید.

 

〈 اتوبار خلیج فارس 〉 درکلیه نقاط تهراَن متخصص در امر حمل و نقل و بسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق ، دارای مجوز از اتحادیه با  بهترین سرویس دهی در کل نقاط تهران.

اتوبار خلیج فارس شبانه روزی دانش بار با تجهیز نمودن کامیونتهای خود بصورت دوجداره برای جلوگیری از صدمات فشار ودست اندازها وضد خط وخش با تخصص خاص خود استفاده میکند.

یکی از توصیه های مهم باربری خلیج فارس در حین اثاث کشی بسته بندی اثاث و جدا نمودن آن از لحاظ ضرافت وضعیف بودن لوازم به هنگام حمل .

در هر حمل و جابجایی اثاث منازل باید لوازم شکستنی را جدای از سایر لوازم در داخل کانتین کامیون چیدمان شود وبرای جلوگیری از شکستن باید از کارتنهای کوچک ومقاوم استفاده نمود .

اتوبار خلیج فارس برای جابجایی لوازم با بکار گیری رانندگان متخصص وبا سابقه که بتواند چیدمان داخل اطاقک کامیونت را بصورت منظم و فشرده سازی  انجام داد این یکی از مهمترینوظایف باربری خلیج فارس در قبال مشتریان میباشد .

 

 

باربری خلیج فارس تهران  با خدمات 24 ساعته در کل نقاط تهران و خلیج فارس با رزرو قبلی آماده خدمات رسانی حمل ونقل در اسرع وقت میباشد.

باربری خلیج فارس,اتوبارخلیج فارس,وانت بارخلیج فارس,کامیون بارخلیج فارس,وانت تلفنی خلیج فارس,نیسان بارخلیج فارس,اتوبار در خلیج,باربری در خلیج فارس,حمل و نقل خلیج فارس,شرکت حمل و نقل خلیج فارس,حمل و نقل در خلیج فارس