20
آوریل

باربری حکیم | اتوبار حکیم

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری حکیم و اتوبار حکیم

شرکت حمل و نقل اتوبار و باربری دانش بار در اتوبان شهید حکیم غرب و شرق با سالها سابقه درخشان در زمینه حمل اثاث منازل و شرکتها آماده ارائه خدمات بصورت شبانه روزی می باشد.

قبل از موضوع شرکت حمل و نقل حکیم بار، بزرگراه حکیم را معرفی میکنیم:

بزرگراه آیت الله حکیم که از غرب به شرق تهران امتداد دارد یکی از بزرگراههای اصلی تهران میباشد که به موازات بزرگراه همت امتداد و منتهی میشود.

این اتوبان به امتداد 9 کیلومتر که از ابتدای میدان نور سابق جنب مسجد نظام مافی شروع و تا تونل رسالت ختم میشود.

ادامه بزرگراه حکیم بنام بزرگراه رسالت نامگذاری شده از بزرگراه شهید باقری میگذرد و تا امتداد بزرگراه شهید یاسینی ادامه دارد.

شرکت حمل ونقل حکیم بار در انجام خدمات هیچگونه تبلیغات غیر واقعی ندارد تمامی تبلیغات خود بر اساس بهترین انجام خدمات حمل و نقل میباشد.

یکی از توصیه های اتوبار دانش باربری حکیم برای خدمات رسانی بهتراست از کارگران با سابقه و آموزش دیده بکار میگمارد که حداقل  بیش از ده سال در امورات حمل سوابق داشته و در حمل اجسام سنگین مانند گاو صندوق وسایدب ساید و اجسام حساس مانند پیانو در حمل آن عاجز نبوده با ترفتد خاس خود در امن و امان جابجا میکنند.

اتوبار حکیم برای سالم ماندن لوازم منازل در داخل کامیون برای جلوگیری از ضربه وسایل  ازلحاظ سالم بودن بدون خط وخش باشد به همین سبب داخل اطاقک کامیون را لایه ای از موکت پوشش داده  تا وسایل ایمن باشد.

باربری حکیم با چندین سال سابقه در خشان در اسرع وقت خدمات خود را در کل نقاط رسالت وحکیم انجام میدهد.

باربری دانش بار در بزرگراه حکیم با خدمات نوین در حمل و نقل اثاث کشی با ارسال کادر کارشناس به محل کار بابت بکر گیری چند نفر کارگر متخصص و نوع وسیله حمل و نقل از هزینه های اضافی به مستاجرین کمک خواهد شد.

بزرگراه شهید حکیم تهران به امتداد 9 کیلومتر به موازات بزرگراه شهید همت از غرب به شرق امتداد دارد  وبه برزرگراه رسالت منتهی میشود.

 

کامیون بار حکیم، باربری در حکیم، اتوبار حکیم، باربری حکیم، دانش بار حکیم، اتوبار و باربری حکیم، نیسان بار حکیم، حمل ونقل حکیم، وانت تلفنی حکیم، حمل اثاث حکیم.