15
آوریل

باربری جهانما | اتوبار جهانما

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

 باربری شهرک جهانما |اتوبار جهانما

باربری جهانما یکی از بهترین و پر طرفدارترین اتوبارهای حمل و نقل درونشهری با کارگران متخصص حرفه ای حمل اثاث منازل و اجسام سنگین و ظریف بطور شبانه روز ی در کل نقاط تهران و شهرک جهانما خدمات دارد.

شرکت حمل و نقل جهانماهيچگونه تبليغاتي بصورت غير واقعي انجام نمي دهد و تمامي متن هاي تبليغاتي آن واقعيت دارد .

روال کار  اتوبارجهانما 3 ساعته براي انجام يک سرويس مي باشد که اين روند از هنگامي که کاميون در درب منزل مشتري شروع بکار ميکند ، آغاز مي گردد و زمان خاتمه بار به هنگام تخلیه بار صورت میگیرد.

همچنين اين شرکت براي رضايت مشتريان براي همه سرويسها کاميون هاي تندروي جديد خواهد فرستاد تا ساعات اضافي را بسيار کم کند و از اين لحاظ صرفه جويي شود . ( شرکت حمل و نقل جهانماکاميون هاي قديمي و کند رو را دارا نمي باشد .

اتوبار جهانما یکی از مناطق تازه تاسیس شده کرج بوده که از لحاظ آب و هوا یی منطقه دلنشین و محیط باز آب و هوایی دارد این مزیت باعث روی آوردن  جمعیت و نقل مکان به این شهرک میباشد.

باربری جهانما نیز بعلت دسترس سرسع ساکنان جهانما یکی از شعبات باربری خودرا در جاده مخصوص دایر نمود

 دانش باردر امورات حمل و نقل و بسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق و کار آزموده بابا روشی جدیدو ارسال کارشناس به محل  بهترین سرویس دهی در کل نقاط تهران و ایران بصورت آنلاین خدمات دارد.

 توصیه  مهم باربری جهانمادر حین اثاث کشی رزرو قبلی از اتوبار وبسته بندی اثاث و جدا نمودن آن از لحاظ ضرافت وضعیف بودن لوازم به هنگام حمل .

نکات ایمنی باربری جهانما در حمل اثاث منازل باید لوازم شکستنی را جدای از سایر لوازم چیدمان شود و برای جلوگیری از شکستن اجسام باید  لوازم ظریف را در کارتنهای کوچک ومقاوم بسته بندی کرد.

اتوبار جهانما برای جابجایی اثاث منازل از رانندگان متخصص وبا سابقه که بتواند چیدمان داخل اطاقک کامیونت را بصورت منظم که فضای کمتری را اشغال کند در این امر از رانندگان متخصص چیدمان که یکی از مهمترین امورات حمل و نقل میباشد بکار میگمارد.

اتوبار جهانما  با خدمات 24 ساعته در کل نقاط تهران و جهانما با رزرو قبلی آماده خدمات رسانی حمل اثاثیه منازل در اسرع وقت میباشد.

 

باربری جهانما,اتوبارجهانما, وانت بار جهانما ,کامیون بار جهانما, وانت تلفنی جهانما,نیسان بارجهانما,باربری شبانه روزی در جهانما,حمل و نقل درجهانما,وانت تلفنی در جهانما,باربری در جهانما,اتوبار در جهانما,

دوشعبه در تهران شبانه روزی تلفن تماس 88374968 و44358051