04
فوریه

باربری تهرانسر | اتوبار تهرانسر

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

شرکت حمل و نقل حمل اثاث و شرکتها در تهرانسر

موسسه حمل ونقل باربری تهرانسر(دانش بار) با سوابق درخشان جهت نقل مکان و جاب جایی اثاثیه منزل، شرکته و ادارات با کادر کارآزمده و رانندگان حرفه ای متخصص چیدمان در کل نقاط تهرانسر و سایر نقاط تهران خدمات آنلاین دارد.

 

تهرانسر درکدام مناطق تهران میباشد ؟

تهرانسر یکی از محله های غربی تهران در منطقه 21 شهرداری که به دو قسمت  شمال و تهرانسر مرکزی تقسیم دشده است . 

از بلوار های مهم تهرانسر میتوان بلوار لاله,بلوار یاس , بلاوار نیلوفر وبلوار گها نام برد  تمامی این بلوارها بهم متصل بوده و یکی از مزایای راحتی تردد میباشد .

تهرانسر در زمان قدیم و بعلت داشتن چشمه و وسعت آن جایی برای شکار چیان بوده بعلت علاقه فراوان یه نفر که توانست با خرید چشمه و زمینهای آن به ساخت چندین خانه و احداث یک به منطقه مسکونی تبدیل شد .

بعد از ازدیاد جمعیت و واگذار زمینهای آن به شرکت نفت و رونق تجاریی و اقتصادی اکنون به چهار قسمت گسترش یافته و یکی از مناطق خوش آب و هوای غرب تهران مییباشد.

اتوبار تهرانسر بعلت ورود ضلع غربی و  دسترسی آسان به کل نقاط  یکی از بهترین نقاط تهران در ورودی استان می باشد .

 شرکت حمل و نقل دانش بار هیچگونه تبلیغاتی بصورت غیر واقعی انجام نمی دهد و تمامی متن های تبلیغاتی آن  واقعیت دارد .

 

 

روال کار این باربری 3 ساعته برای انجام یک سرویس می باشد که این روند از هنگامی که کامیون در درب منزل مشتری  شروع بکار میکند ، آغاز می گردد .

همچنین این شرکت برای رضایت مشتریان برای همه سرویسها کامیون های تندروی جدید خواهد فرستاد تا ساعات اضافی را بسیار کم کند و از این لحاظ صرفه جویی شود . ( شرکت حمل و نقل تهرانسر کامیون های قدیمی و کند رو را دارا نمی باشد .

یکی از مزیت های حمل و نقل تهرانسر قیمت های بسیار مناسب آن نسبت به سایر اتوبارها و تضمین کالای شما به هنگام حمل می باشد .

کلیه خدمات، اتوبار تهرانسر، به صورت شبانه روزی کاملا حرفه ای با کارگران کار آزموده و متخصص بدون تعطیلی برای رزرو حمل و نقل وسایل منازل با هماهنگی قبلی انجام میگردد.

کامیونت دانش بار

خدمات کلی باربریتهرانسر

ابتدا سعی داریم در زیر ، خدمات کلی اتوبار تهرانسر را به‌صورت خلاصه بیان کنیم و در ادامه به بیان جزئی هرکدام از آن‌ها می‌پردازیم.

  • ارائه خدمات حمل بار درون شهری و باربری بین شهری از مناطق تهرانسربه سایر نقاط و بالعکس.
  • ارائه کامیونت ، وانت  نیسان و وانت بار مسقف و رو باز برای جابه‌جایی انواع بار ها.
  • بسته بندی مجزا با نازلترین قیمت و دقت کار و ب‌روز ترین امکانات.
  • بیمه بار شما به میزان قیمت آن.
  • اخذ مشاوره به‌صورت رایگان

قبل از انجام هرگونه اقدامی ، ما به مشتریان عزیز خود پیشنهاد می‌کنیم قبل از نقل مکان از خدمات مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوند تا اطلاعات کافی را برای جابه‌جایی اثاثیه خود به‌دست آورند.

مشاوره

چنانچه تصمیمی به جا به جایی دارید، کافیست با بخش مشاوره باربری تهرانسر تماس بگیرید تا در کلییه نکات حمل ‌و نقل شما مشتریان عزیز را به‌‌صورت شبانه روزی راهنمایی کنند، رزرو حمل اثاث و بارهای متفرقه درصورتی که قصد رزرو بار خود را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا مشاوره های لازم از چگونگی حمل بار و تعداد کادر حمل و نقل یک روز قبل از جابه‌جایی ، بار خود را رزرو نمایید.

تلفن های تماس برای مشاوره و رزرو

برای تماس مستقیم کافیست دکمه سمت راست پایین را کلیک کرده و یا با شماره های زیر تماس بگیرید .

  • تلفن های تماس

خدمات حمل اثاثیه درون شهری و برون شهری حمل و نقل در تهرانسر

با توجه به نوع بار شما ، اتوبار تهرانسر آماده خدمات جابه‌جایی بار های شما همچنین بارهای متفرقه  در سراسر تهران و ایران می‌باش

خدمات درون شهری

شرکت حمل و نقل اتوبار تهرانسرخدمات  درون شهری خود را به تمامی ساکنین محترم مناطق تهرانسر به‌صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد، این خدمات توسط کادر مجرب و حرفه ای که حده اقل چهار سال سوابق حمل اثاث منزل داشته باشد انجام میگیرد.

ماشین های ویژه و تندرو

یکی از مزیتهای باربری تهرانسر داشتن کامیونتها تندرو و جدید میباشد که بعلت مقرر نمودن زمان سه ساعته برای حمل بار در جاب جایی مسیر طولانیی باعث اضافه شدن ساعت کار نشده و برای صاحب بار مقرون به صرف مییباشد.

نیسان ویژه

بسته بندی ، نقطه حساس و مهم در جابه‌جایی

درصورتی که حداقل یک‌بار وسایل خود را جابه‌جا کرده باشید ، به خوبی از اهمیت مهم بسته بندیتوجه خواهید کرد، از نظر کارشناسان باربری تهرانسر ، قبل از هر اقدامی برای جابه‌جایی ابتدا باید نکات دقیق بسته بندی را رعایت کرده تا وسایل دچار شکستگی و متحل ضرر نگردد.

با وجود اهمیت فراوان  موضوع بسته بندی ، باربری تهرانسر انتخاب نوع بسته بندی وسایل را به انتخاب مشتریان عزیز خود قرار میسپارد، در حمل اثاث چند نوع بسته بندی وجود دارد.

در بارهای درون شهری چون مسافت کوتاه و وسایل کمتر تحت فشار قرار میگیرد برخی اجناس نیازی به بسته بندی ندارد زیرا اطاقک کامیونت موکت کاری و دارای چندین پتو جهت محافظت از ضربه و فشار که بوسیله کادر چیدمان انجام میگیرد.

 

کارگر متخصص

بیمه باربری

پس از موارد مهم ذکر شده در بالا، موضوعی که در حمل و نقل اهمیت زیادی دارد بیمه بار بوده و این نوع خدمات باید حتما راننده حرفه ایب بوده و با طی کردن مراحل قانونی به راننده کارت هوشمند تعلق گرفته و به آسانی میتواند به قیمت متناسب بار آنرا بیمه کند.

لازم به ذکر است به هنگام حمل بار برونشهری حتما از رانندگان د ارای کارت هوشمند که معرف یک راننده حرفه ای میباشد مطلع شوید، حمل بار آسان و بدون آسیب را از حمل و نقل تهرانسر تجربه کنید.

دانش بار ارائه خدمات باربری