04
فوریه

باربری تهرانسر | اتوبار تهرانسر

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری تهرانسر : اتوبار تهرانسر

موسسه حمل ونقل دانش بار با سوابق درخشان حمل و نفل جهت نقل مکان و جاب جایی اثاثیه منزل و مبلمان لوکس با کادر کارآزمده و حرفه ای همچنین رانندگان حرفه ای و متخصص چیدمان در کل نقاط تهرانسر خدمات آنلاین و تمام وقت جهت آسایش و اثاث کشی امن خدمات دارد .

تهرانسر درکدام مناطق تهران میباشد ؟

تهرانسر یکی از محله های غربی تهران در منطقه 21 شهرداری که به دو قسمت  شمال و تهرانسر مرکزی تقسیم دشده است . 

از بلوار های مهم تهرانسر میتوان بلوار لاله,بلوار یاس , بلاوار نیلوفر وبلوار گها نام برد  تمامی این بلوارها بهم متصل بوده و یکی از مزایای راحتی تردد میباشد .

 

تهرانسر در زمان قدیم و بعلت داشتن چشمه و وسعت آن جایی برای شکار چیان بوده بعلت علاقه فراوان یه نفر که توانست با خرید چشمه و زمینهای آن به ساخت چندین خانه و احداث یک به منطقه مسکونی تبدیل شد .

بعد از ازدیاد جمعیت و واگذار زمینهای آن به شرکت نفت و رونق تجاریی و اقتصادی اکنون به چهار قسمت گسترش یافته و یکی از مناطق خوش آب و هوای غرب تهران مییباشد.

اتوبار تهرانسر بعلت ورود ضلع غربی و  دسترسی آسان به کل نقاط  یکی از بهترین نقاط تهران در ورودی استان می باشد .

 شرکت حمل و نقل دانش بار هیچگونه تبلیغاتی بصورت غیر واقعی انجام نمی دهد و تمامی متن های تبلیغاتی آن  واقعیت دارد .

روال کار این اتوبار 3 ساعته برای انجام یک سرویس می باشد که این روند از هنگامی که کامیون در درب منزل مشتری  شروع بکار میکند ، آغاز می گردد .

همچنین این شرکت برای رضایت مشتریان برای همه سرویسها کامیون های تندروی جدید خواهد فرستاد تا ساعات اضافی را بسیار کم کند و از این لحاظ صرفه جویی شود . ( شرکت حمل و نقل تهرانسر کامیون های قدیمی و کند رو را دارا نمی باشد

 یکی از مزیت های حمل و نقل تهرانسر قیمت های بسیار مناسب آن نسبت به سایر اتوبارها و تضمین کالای شما به هنگام حمل می باشد .

کلیه خدمات≤ اتوبار تهرانسر≥ به صورت شبانه روزی کاملا حرفه ای با کارگران کار آزموده و متخصص بدون تعطیلی برای رزرو حمل و نقل وسایل منازل با هماهنگی قبلی انجام میگردد.

 

کامیونت دانش بار

خدمات کلی باربریتهرانسر

ابتدا سعی داریم در زیر ، خدمات کلی اتوبار تهرانسر را به‌صورت خلاصه بیان کنیم و در ادامه به بیان جزئی هرکدام از آن‌ها می‌پردازیم .

  • ارائه خدمات حمل بار درون شهری و باربری بین شهری از مناطق تهرانسربه سایر نقاط و بالعکس .
  • ارائه کامیونت ، وانت  نیسان و وانت بار مسقف و رو باز برای جابه‌جایی انواع بار ها .
  • بسته بندی مجزا با نازلترین قیمت و دقت کار و ب‌روز ترین امکانات .
  • بیمه بار شما به میزان قیمت آن .

 

 اخذ مشاوره به‌صورت رایگان

قبل از انجام هرگونه اقدامی ، ما به مشتریان عزیز خود پیشنهاد می‌کنیم قبل از نقل مکان از خدمات مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوند تا اطلاعات کافی را برای جابه‌جایی اثاثیه خود به‌دست آورند .

مشاوره

چنانچه تصمیمی به جا ب جایی دارید ، کافیست با بخش مشاوره باربریتهرانسر تماس بگیرید تا در کلییه نکات حمل ‌و نقل شما مشتریان عزیز را به‌‌صورت شبانه روزی راهنمایی کنند .

رزرو حمل اثاث و بارهای متفرقه

درصورتی که قصد رزرو بار خود را دارید ، به شما پیشنهاد می‌کنیم  ابتدا مشاوره های لازم از چگونگی حمل بار و تعداد کادر حمل و نقل یک روز قبل از جابه‌جایی ، بار خود را رزرو نمایید .

تلفن های تماس برای مشاوره و رزرو

برای تماس مستقیم کافیست دکمه سمت راست پایین را کلیک کرده و یا با شماره های زیر تماس بگیرید .

  • تلفن های تماس

خدمات حمل اثاثیه درون شهری و برون شهری

با توجه به نوع بار شما ، اتوبار تهرانسر آماده خدمات جابه‌جایی بار های شما همچنین بارهای متفرقه  در سراسر تهران و ایران می‌باشد.

خدمات درون شهری

شرکت حمل و نقل تهرانسرخدمات  درون شهری خود را به تمامی ساکنین محترم  مناطق تهرانسر به‌صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد .

این خدمات توسط کادر مجرب و حرفه ای که حده اقل چهار سال سوابق حمل اثاث منزل داشته باشد انجام میگیرد.

ماشین های ویژه و تندرو

یکی از مزیتهای باربری تهرانسر داشتن کامیونتها تندرو و جدید میباشد که بعلت مقرر نمودن زمان سه ساعته برای حمل بار در جاب جایی مسیر طولانیی باعث اضافه شدن ساعت کار نشده و برای صاحب بار مقرون به صرف مییباشد.

 

نیسان ویژه

بسته بندی ، نقطه حساس و مهم در جابه‌جایی

درصورتی که حداقل یک‌بار وسایل خود را جابه‌جا کرده باشید ، به خوبی از اهمیت مهم بسته بندیتوجه خواهید کرد .

از نظر کارشناسان اتوبار دانش ، قبل از هر اقدامی برای جابه‌جایی ابتدا باید نکات دقیق بسته بندی را رعایت کرده تا وسایل دچار شکستگی و متحل ضرر نگردد . .

با وجود اهمیت فراوان  موضوع بسته بندی ، باربری تهرانسر انتخاب نوع بسته بندی وسایل را به انتخاب مشتریان عزیز خود قرار میسپارد .

در حمل اثاث چند نوع بسته بندی وجود دارد.

در بارهای درونشهری چون مسافت کوتاه و وسایل کمتر تحت فشار قرار میگیرد برخی اجناس نیازی به بسته بندی ندارد زیرا اطاقک کامیونت موکت کاری و دارای چندین پتو جهت محافظت از ضربه و فشار که بوسیله کادر چیدمان انجام میگیرد .

 

کارگر متخصص

بیمه باربری

پس از موارد مهم ذکر شده در بالا ، موضوعی که در حمل و نقل  اهمیت زیادی دارد بیمه بار بوده و این نوع خدمات باید حتما راننده حرفه ایب بوده و با طی کردن مراحل قانونی به راننده کارت هوشمند تعلق گرفته و به آسانی میتواند به قیمت متناسب بار آنرا بیمه کند.

لازم به ذکر است به هنگام حمل بار برونشهری حتما از رانندگان د ارای کارت هوشمند که معرف یک راننده حرفه ای میباشد مطلع شوید.

حمل بار آسان و بدون آسیب را از حمل و نقل تهرانسر تجربه کنید.