04
فوریه

باربری تهرانسر | اتوبار تهرانسر

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری تهرانسر ↔ اتوبار  تهرانسر

 باربری تهرانسر  یکی  از اتوبارهای قدیمی باسوابق بیش از نیم قرن تجربه کاری در امورات حمل و نقل با ارائه سرویس دهی  امن و سریع جهت نقل مکان آسان  اثاث منازل و شرکتها به تمام نقاط ‚جهت رفاه حال شهروندان با پرسنلی  خوش اخلاق و مجرب بصورت 24 ساعته در کل نقاط تهران و تهرانسر خدمات دارد √

 

تهرانسر درکدام مناطق تهران میباشد ؟

تهرانسر یکی از محله های غربی تهران در منطقه 21 شهرداری واقع شده است .

از بلوار های مهم تهرانسر میتوان بلوار لاله,بلوار یاس , بلاوار نیلوفر وبلوار گها نام برد  تمامی این بلوارها بهم متصل بوده و یکی از مزایای راحتی تردد میباشد .

اتوبار تهرانسر بعلت ورود ضلع غربی و  دسترسی آسان به کل نقاط  یکی از بهترین نقاط تهران در ورودی استان می باشد .

 شرکت حمل و نقل دانش بار هیچگونه تبلیغاتی بصورت غیر واقعی انجام نمی دهد و تمامی متن های تبلیغاتی آن  واقعیت دارد .

روال کار این اتوبار 3 ساعته برای انجام یک سرویس می باشد که این روند از هنگامی که کامیون در درب منزل مشتری  شروع بکار میکند ، آغاز می گردد .

همچنین این شرکت برای رضایت مشتریان برای همه سرویسها کامیون های تندروی جدید خواهد فرستاد تا ساعات اضافی را بسیار کم کند و از این لحاظ صرفه جویی شود . ( شرکت حمل و نقل تهرانسر کامیون های قدیمی و کند رو را دارا نمی باشد

 یکی از مزیت های حمل و نقل تهرانسر قیمت های بسیار مناسب آن نسبت به سایر اتوبارها و تضمین کالای شما به هنگام حمل می باشد .

کلیه خدمات≤ اتوبار تهرانسر≥ به صورت شبانه روزی کاملا حرفه ای با کارگران کار آزموده و متخصص بدون تعطیلی برای رزرو حمل و نقل وسایل منازل با هماهنگی قبلی انجام میگردد.