20
آوریل

باربری باهنر | اتوبار باهنر

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری باهنر

اتوبار باهنر امن ترین شرکت حمل و نقل، حمل و نقل اتوبار باهنر با بروزترین سیستم ناوگان باربری درونشهری جهت حمل لوازم منازل با کادری مجرب در کل نقاط شهید باهنر سرویس دهی دارد.

خدمات حمل اثاث منازل,شرکتها,ادارات وجهزیه عروس و مبلمان لوکس با کارگران حرفه ای و متخصص حمل اثاث با کامیون مسقف ویژه در کل مناطق شهید باهنر خدمات شبانه روزی دارد.

باربری باهنر بدون تعطیلی در اسرع وقت با بهترین خدمات در خدمت کل مناطق باهنر با خدمات ویژه و قیمت مناسب با تضمین کاردر کل نقاط باهنر و تهران یکی از اهداف دانش بار در حمل ونقل سالم رسیدن محموله بار لوازم خانگی به مقصد میباشد.

 

دانش بار باربری باهنر در چیدمان بار با رانندگان حرفه ای ومتخصص چیدمان که سابقه درخشانی در حرفه چیدمان دارد با تخصص خاص خود وفشرده سازی لوازم منازل در اسرع وقت جابجایی انجام میگیرد.

یکی از حرفه های رانندگان حرفه ای چیدمان بار به نحوی که اقلام درشت ومحکم در اوایل کار چیدمان شده بعد وسایل ریز وحساس را روی بار قرار دهد.

 

در چیدمان منظم همیشه باید لوازم شکستنی وظریف روی بار قرار گیرد تا از فشار وضربه در امان بماند.

دانش بار در کلیه مناطق باهنر با تجهیز نمودن کامیونهای خود با دو جداره کردن برای جلوگیری از ضربه وخط وخش داخل اطاقک کامیونها را دوجداره با لایه ای محافظ از پوشش موکت استفاده کرده تا بدینوسیله رضایت مشتریان را بجای آورد.

هدف باربری باهنر جلب رضایت مشتریان میباشد, که در کلیه مناطق باهنر میتوانید از خدمات بارز باربری باهنر بهرمند شوید.

اتوبار باهنر، باربری باهنر، کامیون بار باهنر، نیسان بار باهنر، حمل ونقل باهنر، وانت تلفنی باهنر، وانت تلفنی باهنر

تلفن تماس: 44358051 و 44358207 و 88374968