11
آوریل

باربری باغ فیض | اتوبار باغ فیض

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری باغ فیض بروزترین شرکت حمل و نقل اثاث منارل و اداری در کلیه نقاط باغ فیض با کارگران متخصص و آموزش دیده در حرفه اثاث کشی خدمات آنلاین دارد.

باربری دانش بار با مشخصات موقعیت باغ فیض فعالیت خود را توضیح خواهد داد.

باغ فیض از سمت ضلع شمال به بزرگراه شهید همت و ضلع شرقی آن به بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی و از سمت غرب نیز به بزرگراه شهید ستاری منتهی میشود.

باغ فیض در مجاورت بزرگراه همت در ضلع جنوبی ویکی از محله های قدیمی تهران میباشد.

باغ فیض در ضلع جنوبی اتوبان همت واقع شده است که باربری باغ فیض یا دانش بار در کلیه این مناطق سرویس دهی دارد.

باغ فیض یکی از محله های خوش آب و هوای تهران است که در آن آرامگاه زیارتی که روزانه افراد زیادی از این مکان مقدس زیارت میکنند.

محله باغ فیض یکی از مناطق قدیمی باربری تهران ویکی از درختان کهنسال توت بالغ بر 700 سال قدمت در محله باغ فیض که روزانه بازدیدکنندگان زیادی از این درخت کهنسال دارد، باربری باغ فیض در امورات حمل و نقل در کلیه نقاط باغ فیض خدمات دارد.

اتوبار باغ فیض جهت حمل اثاث منزل,ادارات وشرکتها را با کادر تخصصی حمل لوازم منزل به صورت شبانه روزی در کل نقاط باغ فیض وتهران خدمات دارد.

اتوبار باغ فیض یکی از با سابقه ترین باربری غرب تهران در باغ فیض با چندین دهه سابقه کاری درخشان در امورات حمل و نقل.

اتوبار و باربری در باغ فیض در کلیه نقاط تهران با کارگران متخصص حمل اثاث و شرکتها جهت حمل اثاث در اسرع وقت بصورت آنلاین خدمات دارد.

سابقه و پیشینه

این شرکت دارای 20 سال سابقه در زمینه حمل بار اثاث منازل می‌باشد که از سال 1395 با تغییر مدیریت به دانش بار تغییر نام داده است .

کادر و کارکنان

مجموعه کادر باربری باغ فیض حداقل دارای 10 سال سابقه در این زمینه می‌باشند و این شرکت افراد کم سابقه را برای چنین کار سنگین و تخصصی استخدام نمی‌کند.

همچنین لازم به ذکر است تمامی کارگران و رانندگان این مجموعه، در زمینه های مختلف حمل‌ونقل آموزش دیده می‌باشند و از این نظر بر کار خود تسلط کامل دارند.

کامیونت دانش بار

خدمات کلی باربری در باغ فیض

ابتدا سعی داریم در زیر، خدمات کلی اتوبار باغ فیض را به‌صورت خلاصه بیان کنیم و در ادامه به بیان جزئی هرکدام از آن‌ها می‌پردازیم.

  • ارائه خدمات حمل بار درون شهری و باربری بین شهری از باغ فیض به سایر نقاط و بالعکس.
  • ارائه کامیونت، وانت تلفنی و نیسان بار مسقف و رو باز برای جابه‌جایی انواع بار ها.
  • بسته بندی مجزا با بالاترین دقت و به‌روز ترین امکانات.
  • بیمه بار شما و مشاوره 24 ساعته به‌صورت رایگان.
  • پیش از همه موارد: اخذ مشاوره به‌صورت رایگان.

قبل از انجام هرگونه اقدامی، ما به مشتریان عزیز خود پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوند تا اطلاعات کافی را برای جابه‌جایی اثاثیه خود به‌دست آورند.

مشاوره

چنانچه جابجایی نداردی برای کسب اطلاعات نقل مکان  کافیست با بخش مشاوره باربری باغ فیض تماس بگیرید تا در هر زمینه‌ای از حمل‌ونقل شما مشتریان عزیز را به‌‌صورت شبانه روزی راهنمایی کنند.

رزرو

اما درصورتی که قصد رزرو بار خود را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا با مشاورین تماس گرفته مشاوره لازم را قبل از جابه‌جایی و روش جابجایی با انتخاب نوع خودرو انتخاب کنید.

تلفن های تماس برای مشاوره و رزرو

برای تماس مستقیم کافیست دکمه سمت راست پایین را لمس نمایید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

  • تلفن های تماس

خدمات حمل اثاثیه درون شهری و برون شهری

با توجه به نوع بار شما، اتوبار باغ فیض آماده جابه‌جایی بار های شما در سراسر تهران و ایران می‌باشد.

خدمات درون شهری

باربری باغ فیض خدمات حمل‌‌ و نقل درون شهری خود را به تمامی ساکنین محترم محل مذکور به‌صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد. این خدمات شامل حمل بار از باغ فیض به سایر نقاط تهران و همچنین از سایر نقاط تهران به باغ فیض می‌شود.

لازم به ذکر است که خدمات اتوبار باغ فیض فقط محدود به باغ فیض نیست بلکه  این موسسه، در سایر نقاط تهران و به‌خصوص در کل منطقه شهرداری باغ فیض خدمات خود را ارائه می‌دهد.

حمل بار های بین شهری

علاوه بر حمل‌ بار در تهران، باربری باغ فیض خدمات خود را در خارج از این شهر نیز ارائه می‌دهد. به گونه ای که شما مشتری گرامی در هر لحظه از شبانه روز می‌توانید اثاثیه خود را از اتوبار تهران به شهرستان و از شهرستان به تهران جابه‌جا کنید.

کامیونت

موسسه باربری باغ فیض به هیچ وجه از کامیونت های قدیمی مانند بنز و… که باعث کند پیش رفتن کارها می‌شوند، استفاده نمی‌کند و لازم به ذکر است که کلیه کامیونت های این مجموعه vip و تندرو می‌باشد.

این موضوع بسیار با اهمیت می‌باشد چرا که در صورتی که از کامیونت های قدیمی استفاده شود ، زمان حمل‌ونقل افزایش می‌یابد در نتیجه هزینه های اضافی به همراه دارد و صاحب بار دچار ضرر می‌شود.

نیسان بار

در صورتی که حجم بار مورد نظر کم باشد و نیازی به کامیونت نباشد، شما می‌توانید از خدمات نیسان بار تهران بهره‌مند شوید تا برای بار های کم حجم خود، هزینه های اضافی پرداخت نکنید.

بسته بندی، نقطه حساس و مهم در جابه‌جایی

درصورتی که حداقل یک‌بار وسایل خود را جابه‌جا کرده باشید، به خوبی اهمیت موضوع بسته بندی را درک می‌کنید.

از نظر کارشناسان اتوبار دانش ، قبل از هر اقدامی برای جابه‌جایی ابتدا باید نکات دقیق بسته بندی را رعایت کنیم تا وسایل ما دچار شکستگی و مفقود شدن نگردد.

اما چرا بسته بندی از اهمیت ویژه ای برخوردار است ؟

شرکت باربری باغ فیض با تجربه ای که از جابه‌جایی های خود داشته ، همواره سعی بر شفاف سازی کارهای حمل‌ونقل را برای مشتریان عزیز خود دارد.

با توجه به این آمار که : حدود %70 درصد از بار هایی که بدون بسته بندی جابه‌جا شده اند دچار شکستگی و مفقود شدن وسایل شده اند ، باید بسته بندی بار های خود را جدی بگیریم.

اقدامات مورد نیاز برای بسته بندی

با وجود اهمیت فراوان این موضوع ، باربری بلوار باغ فیض بحث بسته بندی وسایل را به انتخاب مشتریان عزیز خود قرار داده است . در صورتی که مشتریان عزیز امکانات و توانایی بسته بندی بار خود را داشته باشند ، می‌توانند پیش از جابه‌جایی بار خود این کار را انجام دهند.

اما در صورت درخواست مشتری ، اتوبار باغ فیض می‌تواند خدمات بسته بندی خود را در قالب های مختلف به‌صورت کاملا حرفه‌ای و با جدید ترین امکانات به مشتریان عزیز خود ارائه دهد. برای اطلاعات بیش‌تر به صفحه بسته بندی مراجعه نمایید.

کارگر متخصص

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد بیمه باربری می‌توانید از لینک بیمه بار اطلاعات مورد نیاز را در این زمینه کسب نمایید و یا با مشاوران باربری باغ فیض در ارتباط باشید.

دانش بار ارائه خدمات باربری