30
ژانویه

باربری اکباتان

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری اکباتان ⇔اتوبار اکباتان

باربری اکباتان
باربری اکباتان

شرکت حمل و نقل باربری دانش بار در اکباتان جهت حمل اثاث منازل و ادارات با بروزترین امکانات تخصصی در امورات نقل مکان و جابجایی  بصورت تمام وقت در کلیه نقاط خدمات دارد.

 

شهرک اکباتان یکی از بزرگترین و مدرن ترین شهرک های خاور میانه و تهران می باشد که در غرب این شهر و ناحیه شش شهرداری و منطقه پنج قرار گرفته است.

وسعت شهرک اکباتان 594 کیلومتر مربع می باشد و جمعیت آن به 45000 نفر رسیده است.

دانش بار در امورات حمل اثاث وجابجایی با تخصص خاص خودوبکار گیری رانندگان متخصص چیدمان وکارگران حرفه ای به آسانی وبدون صدمه زدن باربا ایده خاص خود خدمات انجام میدهد.

یکی از موارد مهم باربری اکباتان در جابجایی اثاث بسته بندی صحیح لوازم میباشد که لوازم در اثر فشار بار و دست اندازها لوازم صدمه نبیند.

دانش بار یا شرکت حمل و نقل اکباتان از رانندگان متخصص چیدمان که با حرفه خود به ترتیب اجسام درشت و مقاوم را اول بار چیده به نحوی بتواند روی بار نیز چیدمان انجام داده وفضای کمتری بگرد.

در چیدمان باید لوازم حساس وظریف را با لایه ای از پتو پوشانده تا در برابر صدمات ناشی از فشار ودست اندازهاجلوگیری از شکستن وخط وخش محافظت شود.

بنابر این اتوبار اکباتان یا دانش بار کامیونتهای خود را بصورت دوجداره وی آی پی با ایده وتخصص روز بروز رسانی کرده وجابجاییها را به نحو احسن انجام میدهد.

دانش بار یا باربری اکباتان خدمات خودرا در مناطق اکباتان در تمام وقت بدون تعیلی  اسرع وقت , هدف باربری اکباتان یا دانش بار جلب رضایت مشتریان عزیز میباشد .

 

اتوبار اکباتان, شرکت حمل و نقل اتوبار اکباتان, نیسان بار اکباتان وانت تلفنی اکباتان حمل اثاثیه در اکباتان, وانت تلفنی در اکباتان,حمل اثاث در اکباتان, باربری در اکباتان

تلفن تماس: 44358051  و 44358207