04
فوریه

باربری آزادگان | اتوبار آزادگان

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

شرکت حمل و نقل باربری آزادگان در کل نقاط تهران با دو شعبه شمال وغرب با داشتن  کامیونتهای ویژه مسقف (وی آی پی) جهت حمل اثاث منازل و ادارات با کارگران آموزش دیده حرفه ای خدمات شبانه روزی دارد .

کامیونت آبی

باربری آزادگان یا دانش بار در آزادگان شمال و آزادگان غرب بصورت شبانه روزی در کلیه نقاط تهران باکارگران مجرب و کار آزموده خدمات نقل مکان دارد، بزرگراه آزادگان از شمال به تقاطع اتوبان شهید همت واتوبان شهید خرازی واز جنوب به میدان بسیج منتهی میشود.

سرویس هایی که باربری آزادگان ارائه می‌دهد

می‌خواهیم سرویس (خدمات) باربری آزادگان را به شما معرفی کنیم تا با دید بازتری بتوانید کارگزار وسایل خود را بهتر بشناسید.

حمل اثاثیه درون شهری

از رایج ترین خدمات یک شرکت اتوبار، می‌توان به حمل اثاثیه درون شهری آن اشاره کرد . در این زمینه اتوبار آزادگان خدمات خود را در تمامی نقاط تهران و به‌خصوص آزادگان مستوفی ارائه می‌دهد.

بنابر این اگر می‌خواهید از آزادگان به نقطه ای دیگر از استان تهران نقل مکان کنید و یا از تهران به شهرک بسیار زیبای اوین جابه‌جا شوید، اتوبار اوین در تمامی این مسیر در کنار شما مشتریان عزیز خواهد بود.

خدمات بین شهری

علاوه بر جابه‌جایی های درون شهری، موسسه حمل‌ونقل باربری تهران در محدوده آزادگان خدمات جابه‌جایی بار از تهران (آزادگان) به شهرستان و از باربری شهرستان به تهران (آزادگان) را دارا می‌باشد، پس اگر می‌خواهید اثاثیه خود را به شهرستان ببرید و یا بالعکس ، باز هم می‌توانید از خدمات حمل بار بین شهری این موسسه بهره‌مند شوید که این خدمات در سراسر ایران پذیرش می‌شود.

کامیونت های VIP

حتما با کامیونت های قدیمی مثل بنز آشنایی دارید؟ می‌دانید که جابه‌جایی با آن‌ها در چه حدی دشوار است! امروزه در شرکت های حمل‌ و نقل معتبر جهانی، این کامیونت ها منقضی شده و جایگاه خود را به کامیونت های تندروی جدید داده است.

باربری شمال تهران (آزادگان) برای همگام سازی خود با به‌روز ترین متد حمل‌ و نقل، تمامی کامیونت های قدیمی خود را کنار گذاشته و کامیونت های VIP و جدید را جایگزین آن کرده است تا به کار خود سرعت و اطمینان بیش‌تری ببخشد .

نیسان و وانت بار

اما اگر حجم بار کم باشد، در این صورت چه کاری انجام دهیم؟ باز هم جای نگرانی نیست. نیازی نیست برای جابه‌جایی بارهای کم حجم خودتون از کامیونت استفاده کنید و دچار هزینه های گزافی شوید!

این موسسه علاوه بر ارائه کامیونت، برای بار های کم حجم از وانت تلفنی آزادگان با ارسال وانت های نیسان مسقف و روباز را در نظر گرفته است تا در این زمینه دست مشتریان عزیز برای انتخاب، باز باشد.

اتوبار و باربری آزادگان متخصص حمل اثاث منزل و بسته بندی وسایل با کادری مجرب و خوش اخلاق، و سرویس دهی دربزرگراه آزادگان.

دانش بار در مناطق آزادگان جهت حمل اثاثیه منزل، حمل بار ادارات، با کارگران مجرب وکار آزموده خدمات دارد.

در هر نقطه از تهران هستید فقط کافیست با اتوبارآزادگان تماس حاصل فرمایید تا از خدمات بارز دانش بار  بهره مند شوید.

امکانات پیشرفته و کارگران متخصص در بسته بندی

اتوبار آزادگان همواره تاکید زیادی روی بخش بسته بندی داشته است. از همین جهت، با تامین کردن وسایل بسته بندی برای انواع کالا ها، توانسته است نقطه قوتی را در این بخش، برای خود ایجاد کند.

همچنین کادر بسته بندی این مجموعه که جدا از کادر جابجایی فعالیت می‌کنند، بصورت تخصصی فقط در حوزه بسته بندی مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

شرکت اتوبار آزادگان دارای امکانات ویژه ای است که در زیر می توانید آنها را مشاهده کنید:

 • دارای اتومبیل های مسقف
 • دارای اتومبیل های موکت شده
 • دارای اتومبیل های مخصوص حمل بارهای شکستنی
 • دارای اتومبیل های مخصص حمل بار ویژه ارگان ها و اداره جات

خدماتی که در باربری آزادگان به مشتریان ارائه می شود چیست ؟

ما در شعبه باربری آزادگان خدمات زیر را به صورت شبانه روزی و کاملا تخصصی به همشهریان عزیز ارائه داده و در صورت نیاز به صورت رایگان هم مشاوره می دهیم.

 • ارائه سرویس اسباب کشی شبانه روزی
 • دارای پرسنل مطمئن، با خلاق و آموزش دیده
 • حمل بارهای سنگین با اتومبیل های مخصوص
 • دارای اتومبیل های مخصوص ارگان ها
 • حمل بارهای سبک با اتومبیل های سبک
 • سرویس مخصوص حمل لوازم شکستنی
 • ارائه کادر خانم و آقا جهت بسته بندی
 • ارائه پکیج های مناسب جهت سرویس های رختخواب، لباس ها و …
 • مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته رایگان
 • پیگیری نحوه برخورد و روند کار از مشتریان

اتوبار آزادگان (دانش بار)  در کلیه مناطق آزادگان شمال و آزادگان جنوب سرویس دهی حمل و نقل دارد،حمل و نقل آزادگان جهت خدمات حمل اثاث منزل  با کامیون مسقف وی آی پی که داخل اطاقک آن با لایه ای محافظ و ضد ضربه از جنس موکت برای جلوگیری از خط وخش لوازم، دانش بار در بزرگراه آزادگان با کارگران متخصص حمل لوازم منازل بدون تعطیلی در اسرع وقت در خدمت شهروندان محترم.

دانش بار در خدمات خود از گارگران حرفه ای و کار آزموده که چندین سال سابقه کاری دارند بکار میگمارد.

یکی از توصیه های مهم دانش بار هنگام جابجایی از گذاشتن مواد شوینده داخل اثاث خوداری شود که در اثر فشاربا ترکیدن مواد شوینده لوازم متحمل خسارت میشود.

توصیه دانش باربه هنگام جابجایی حتما مابین اقلام شکستنی باید محافظ وضد ضربه گذاشته شود.

چیدمان باید به نحوی انجام گیرد که داخل اطاقک کامیون فضای کمتری جای گیرد وحتما باید فشرده سازی شود.

فشرده سازی بار باید به گونه ای باشد که وسایل سنگین ودرشت زیر بار قرار گیرد وسایل ظریف وشکستنی روی بیار قرار گیرد.

حرفه چیدمان بایدتوسط رانندگان متخصص چیدمان انجام شود که با داشتن چند سال سابقه کاری در چیدمان مجرب شناخته شود.

اگر حتی برای یک‌بار اسباب‌کشی کرده باشید صحت این گفته را تائید می‌کنید که فرایند اسباب‌کشی از بسته‌بندی وسایل تا حمل و چیدمان یک فرایند طاقت‌فرسا و زمان‌بر است. حالا اگر قرار باشد تمامی مراحل آن را به تنهایی انجام دهیم سخت‌تر هم می‌شود. اگر از ساکنان تهران هستید دانش بار آزادگان برای اسباب‌کشی پیشنهادات ویژه‌ای برای شما دارد. کافیست با یک تماس درخواست خود را برای دریافت خدمات اسباب‌کشی از باربری آزادگان ثبت کنید.

سرعت بالا در ارائه خدمات، قیمت منصفانه و مقرون‌به‌صرفه و امکان ثبت سفارش و استعلام قیمت از طریق وب‌سایت و شماره های تماس (شبانه روزی) از خصوصیات دانش بار است که آن را از دیگر شرکت‌های خدمات دهنده در این حوزه متمایز می‌کند. علاوه بر این باربری آزادگان در حمل بار شما بیمه‌نامه و ضمانت‌نامه معتبر صادر می‌کند که بر طبق آن چنانچه هر آسیبی در حین جابجایی به بار شما وارد شود شرکت دانش بار موظف به جبران خسارت است.

دانش بار ازائه خدمات باربری