27
مارس

ارزان بار تهران | باربری ارزان تهران

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

ارزان بار تهران دانش بار هیچگونه تبلیغاتی بصورت غیر واقعی ندارد و تمام متن های تبلیغاتی آن بر اساس انجام کار بهتر و رضایت مشتری به تعهد کاری و انجام وظیفه حین خدمات خود میباشد.

کار و عمل یک واقعیت حقیقی در این موسسه بوده و هیچوقت به هنگام حمل اثاث اهل دبه نبوده در هر نقل قولی به تعهد خود عمل کرده و پایبند به خدمات بهتر خود میباشد.

کامیونت باربری

روال کار  دانش بار 3 ساعت در اختیار آغاز فعالیت از زمانی که کامیون درب منزل و پایان کاز زمان تخلیه بار برای انجام هر سرویس دهی می باشد .

همچنین این موسسه برای رضایت مشتریان برای همه سرویس دهی ها کامیون های تندروی جدید خواهد فرستاد تا ساعات اضافی را بسیار کم کند و از این لحاظ صرفه جویی شود. ( شرکت حمل و نقل اتوبار ارزان تهران کامیون های قدیمی و کند رو را دارا نمی باشد.)

حمل و نقل ارزان تهران دارای مجوز کار رسمی از اتحادیه حمل و نقل استان تهران می باشد که مشتریان عزیز می توانند با خیالی آسوده کار خود را به ما بسپارند.

همچنین یکی از مزیت های این شرکت نسبت به سایر باربریها قیمت های بسیار مناسب آن و تضمین کالای شما می باشد.

جهت اطلاع: دانش بار بر خلاف دیگر شرکت به هیچ وجه هزینه کنسل شدن سرویس ها را از مشتری دریافت نمی کند و در صورت لغو شدن آن بدون دریافت هیچگونه هزینه ای عئدت داده میشود.

همچنین خدمات پشتیبانی و مشاوره بصورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیلات بصورت کاملا رایگان  و آنلاین به مشتریان عزیز ارائه می گردد.

باربری

اگر دنبال باربری ارزان و مطمعن میگردی و هدف شما کم هزینه تر نسبت به سایر باربریها باشدفقط کافیست با باربری دانش بار تماس بگیرید.

یک بار تماس مشتری همیشگی ما شوید.

مشتریان عزیز می توانند برای اطلاع از هزینه ها و سایر امکانات با پشتیبانی ما تماس بگیرند. (تلفن های تماس در آخر مطلب نمایش داده شده است)

باربری ارزان، حمل و نقل ارزان، اتوبار ارزان، نقل مکان ارزان، اثاث کشی ارزان، ارزان بار تهران، اتوبار ارزان تهران

دو شعبه در تهران تلفن تماس 44358051 – 88374968