• تلفن: 02188374968
  • ایمیل: barbaridanesh@gmail.com
  • ساعات کاری: 24 ساعته

باربری تهران

باربری تهران

اتوبار تهران به صورت حرفه ای خدمات حمل بار را برای مشتریان گرامی انجام می دهد بدین منظور که از مرحله نخست اثاث کشی تا پایان مرحله یعنی انتقال اثاث به مکان مورد نظر را به صورت کاملاً تخصصی انجام می دهد.

این باربری در تهران برای عرضه خدمات خود از نیروی کار متخصص و حرفه ای استفاده می کند و اینکه برای حمل اثاث از وسایل نقلیه مسقف و موکت کاری شده بهره می گیرند.

انجام کار ترابری نیازمند یک فرایند برنامه ریزی شده است که شرکت باربری در تهران به شکل کاملاً ضمانتی این کار را برای هم‌وطنان عزیز خود به انجام می رساند.

باربری تهران ؛ جامع ترین باربری مورد نیاز برای یک اسباب کشی !

کلیه مراکز اتوبار تهران همیشه سعی خود را برای بهسازی و افزایش سطح کیفی خدمات خود و ثبات آن می کنند.

افزون بر این همواره سعی می کند که برنامه های نو و مطلوبی را برای این فعالیت عرضه نماید.

کلیه مراکز حمل اثاثیه در تهران دارای مسئولی توانا، هدفمند، دقیق و باهوش هستند.

این امر باعث شده که وحدت و همراهی بین کلیه پرسنل هیچ زمان از میان نرود.

پرسنل این مرکز از استرس های مشتریان خود مطلع هستند  به همین دلیل در برابر کلیه اسباب آن ها احساس مسئولیت می کنند و به راحتی می توانند خود را با وضعیت کنونی وفق دهند و با منش مؤدبانه و صمیمی خود با مشتری باعث کاهش استرس در آن ها شود.

اتوبار تهران خدماتی نظیر حمل اسباب  و لوازم منزل با کارکنانی مؤدب و محترم، آموزش دیده و مجرب در این استان با پیشینه درخشان  در حیطه باربری عرضه می نمایند.

یک مشاوره رایگان درباره چگونگی حمل اثاث منزل به مشتری ارائه می دهند و این سبب تغییر دیدگاه شخص نسبت به اثاث کشی می شود.

کامیونت آبی

خدمات اصلی شرکت

 

در اینجا می خواهیم به خدمات مهم اتوبار تهران بپردازیم.

هر یک از مراکز حرفه ای بایستی توانایی هایی را داشته باشد تا سطح گسترده ای از خدمات اتوبار را منطقه های مختلف تهران عرضه کند‌.

افزون بر روش خدمات اتوبار، سطح کیفی خدمات که عرضه می شود بسیار مهم است.

و اینکه این موضوع نیز بسیار حائز اهمیت است که یک باربری مطمئن و مورد اعتماد باشد تا به راحتی  و با خیال آسوده بتوان کلیه امور مربوط به حمل اثاثیه را به آن سپرد. بعضی از خدمات مهمی که باربری تهران با بهترین کیفیت ارائه می دهد شامل:

 

بسته بندی اثاث منزل

در حال حاضر یکی از احتیاجات اصلی خیلی از اشخاص قبل از شروع اثاث کشی ، کمک گرفتن از یک مرکز حرفه ای و متخصص برای بسته بندی وسایل منزل یا شرکت است.

یک باربری مطلوب دسته بندی اسباب و لوازم را به شکل حرفه ای و ماهرانه انجام می دهد و دارای مزیت های بسیاری از جمله:

  • به حداقل رساندن مقدار زمانی که نیاز است صرف اسباب کشی شود.
  • کاهش قابل ملاحظه امکان صدمه و آسیب به بار و لوازم
  • بسته بندی منحصر به فرد وسایل حساس و قیمتی برای مراقبت بیشتر
  • به حداقل رساندن میزان نگرانی و خستگی حاصل از اسباب کشی
  • به حداکثر رساندن میزان سرعت در حمل اثاثیه و چیدمان وسایل در مکان جدید.

بسته بندی

حمل بار و اسباب منزل

یکی دیگر از خدمات اساسی که باربری تهران به مشتریان خود عرضه می کند حمل بار و اسباب منزل و کارتل های موجود در تهران به هر سراسر ایران است.

مشاوران باربری در تهران همیشه آماده جوابگویی به پرسش های مشتریان گرامی است.

این باربری با پیشینه قدیمی و تجربه کافی و در دست داشتن انواع وسیله نقلیه مناسب می تواند بهترین گزینه برای حمل اثاثیه در تهران باشد.

عرضه خدمات اتوبار در بخش های مختلف تهران

یک مرکز اتوبار مطلوب و متخصص بایستی آمادگی لازم را داشته باشد تا در کلیه نقاط تهران خدمات باربری خود را عرضه نماید.

در هر منطقه از تهران که باشید می توانید با نزدیک‌ترین اتوبار تهران ارتباط برقرار نموده و پس از مشاوره با متخصصان می توان خدمات خود را با بالاترین سطح کیفی و مقرون به صرفه ترین قیمت دریافت نمود.

بیمه باربری

مراکز اتوبار متخصص خود را مسئول می دانند که اثاثیه مشتریان خود را بعد از تولید بارنامه قانونی بیمه نمایند تا بدین وسیله در صورت پیدایش حوادث غیر مترقبه، خسارت مالی مشتری را با استفاده از این بیمه پرداخت نمایند.

حمل اثاثیه در تهران خود را مسئول می داند تمامی بارها را بر طبق وزن و مقصد بیمه کند و ضامن صحت آن ها باشد.

وانت بار و نیسان بار تهران

 

یکی از خدمات اساسی باربری در تهران عرضه وانت بار و نیسان بار برای حمل اثاثیه می باشد.

خیلی از اشخاص به علت گرفتاری های روزمره زمان زیادی برای انجام کار های خود ندارند در این صورت عرضه خدمات باربری همانند وانت بار و نیسان بار به شکل فوری خیلی زیاد برای آن‌ها مهم است.

مراکز اتوبار تهران مهیای ارسال نیسان بار و وانت بارهای خود کمترین زمان ممکن به هر قسمت از تهران می باشد.

اتوبار برون شهری

اتوبار تهران برون شهری و حمل اثاثیه به شهرهای دیگر ، قوانین و قواعد خاص به خود را دارد که باید به آن ها توجه شود.

بخش های حمل اثاث به شهرهای دیگر به علت شناخت لازم جاده های برون شهری و تجارب بسیار در رانندگی و اتوبار برون شهری ضامن صحت، سلامت و ایمن بودن بار و وسایل شما خواهد بود.

حمل اثاثیه به وسیله کامیون به بیرون شهر از جمله خدماتی است که هر باربری کارکشته ای بایستی آن را عرضه نماید.

اتوبار تهران حاضر است تا محوله های بزرگ و اثاثیه ها را توسط کامیون از تهران به شهرهای دیگر منتقل نماید.

کلیه توضیحات بالا قسمتی از خدمات عرضه شده توسط باربری در تهران می باشد که در اختیار مشتری ها قرار داده می شود.

نیسان ویژه

آشنایی با ویژگی های مطلوب اتوبار تهران

 

حمل اثاثیه در تهران به یکی از بزرگ‌ترین نگرانی اشخاص تبدیل شده است.

این قضیه گاهی با عواملی مختلف است که برای مالکان اثاثیه به هیچ عنوان خوشایند نبوده و نیست.

قیمت حمل بار در تهران بعضی اوقات زیاد است به گونه ای که اشخاص از پرداخت آن ناتوان می شوند به همین علت باید از طریق ارزیابی های مختلف اتوبار متخصص و با سابقه ای را پیدا نمود که از نظر هزینه نیز مقرون به صرفه باشد‌.

مراکز باربری بسیاری در استان تهران مشغول به کار هستند که در این وسط تنها تعداد معدودی از آن‌ها دارای پیشینه طولانی مدت در این حیطه هستند.

تجارب زیاد در سال‌های متمادی در زمینه حمل بار باعث شناخت کارتل ها با شرایط و وضعیت های گوناگون می شود.

اما سؤال اینجاست که ویژگی و خصوصیت یک اتوبار مطلوب چیست؟

یک باربری چیره دست بایستی در اکیپ فنی خود از متخصصان این حوزه نیز استفاده کند. برای حمل و نقل وسایل و بار منزل بایستی وضعیتی را قبل از انتقال و بعد از آن ایجاد نمود.

بسته بندی یکی از اساسی ترین کارها در زمان حمل بار در تهران است که باید قبل از هر چیزی به آن توجه نمود. حضور پرسنل خبره در این حیطه می تواند به روال حمل اثاثیه در تهران سرعت زیادی ببخشد.

در مرحله بعد بایستی بار و وسایل را با دقت بسیار به وسیله نقلیه حمل بار انتقال نمود. یک باربری مطلوب از خودروهایی برای حمل اثاثیه استفاده می کند که انتقال بار را بدون هیچ گونه خسارتی به مقصد برساند. انتقال سریع یکی دیگر از خصوصیات حمل بار در تهران می باشد.

از دیگر ویژگی یک باربری مطلوب می توان نظافت مقصد و چیدمان لوازم اشاره نمود. آخرین گزینه ایده آل برای انتخاب اتوبار تهران می توان به قیمت حمل بار نیز اشاره نمود.

سرویس دهی موثق با کاربرد تجهیزات مدرن توسط اتوبار تهران

در این بخش می خواهیم به سرویس دهی اتوبار تهران توسط تجهیزات مدرن بپردازیم. عملیات حمل اثاث اگر به شکل اساسی و برنامه ریزی شده صورت نگیرد قطعاً در زمان انتقال و ترابری کارتن ها به مسائل و رویداد های ناخوشایندی دچار خواهند شد.

کارکنانی که توسط اتوبار تهران به محل مورد نظر فرستاده می شوند در این حیطه تبحر و پیشینه طولانی دارند و نه تنها از لحاظ فیزیکی برای حمل لوازم با وزن زیاد آمادگی کامل دارند بلکه روش های ویژه ای را برای انتقال لوازم دارند، فنونی که فقط با یادگیری و آموزش های پیشین و فعالیت دائمی به دست می آیند.

توصیه ما به شما این است که هیچ‌وقت سعی نکنید لوازم سنگین خانه مانند یخچال،ماشین لباسشویی و… را خودتان جابه‌جا کنید حتی اگر احساس کنید کار دشواری نیست.

چرا حمل و نقل وسایل گوناگون منزل در طبقه های بالایی آپارتمان کاری بسیار دشوار و نیاز به داشتن تجربه است.

افزون بر این حمل وسایل سنگین امکان دارد سبب به وجود آمدن صدمه های فیزیکی شدید به ستون فقرات و مهره های گردن شود. پس بهترین راهکار این است که برای مراقبت از سلامت خویش مراحل اثاث کشی را به پرسنل اتوبار تهران بسپارید و فقط مشاهده گر انجام کار باشید.

عواملی چون باز و بسته نمودن لوازم خانه، بسته بندی مرتب وسایل، حمل و انتقال اسباب و لوازم به مکان موردنظر، بارگیری باید تماماً با رعایت نکات اصولی و امن صورت گیرند که هرکدام از این عوامل بسیار حساس و زمان بر می باشند.

اتوبار تهران وسایل شما را به شکل کاملاً حرفه ای بسته بندی نموده و با دقت لوازم را حمل می کند و امور تخلیه و جایگذاری در مکان مورد نظر را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

کارکنان حرفه ای باربری تهران محصولات شکستنی را با توجه و دقت بسیار بسته بندی حمل می کند و کارتن ها را به بهترین شکل ممکن داخل ماشین ترابری قرار می دهند به این شکل بارگیری و تخلیه با حداکثر امنیت و سرعت صورت می گیرد.

کامیونت سفید

نیروی حرفه ای جهت اتوبار تهران

یکی از موارد اساسی امور مراکز فعال در حیطه اتوبار تهران استفاده از نیروی حرفه ای است. این اشخاص باید افرادی زحمتکش، رئوف و خبره بوده و همچنین از لحاظ فیزیکی بدنی قدرتمند داشته باشند.

مخصوصاً در هنگام سپری نمودن مسافت های طولانی مقاوم و خستگی ناپذیر بوده و توانایی حمل اثاث و لوازم گوناگون به مکان جدید بعد از رسیدن به مقصد را داشته باشند.

همچنین راننده وسیله نقلیه باربری می تواند در حیطه حمل اثاثیه به مقصد مورد نظر نیز کمک کند. البته امکان دارد برخی از مراکز اتوبار تهران مقداری هزینه اضافی را در قبال این کار از مشتری دریافت نماید.

ولی توجه داشته باشید که اگر از یک کارتل مطلوب و متخصص جهت اثاث کشی استفاده کنید در این صورت خیالتان آسوده خواهد بود و با استفاده از چند نیروی انسانی  برای حمل اثاث که از وضعیت فیزیکی قوی و در حین حال مسئولیت‌پذیر هستند به آسانی می توانید اثاث کشی خود را در کمترین زمان ممکن با سطح کیفی بالا انجام دهید.

نکته قابل تأمل اینجاست که به علت خبره بودن اشخاصی که در کارتل خدمات اثاث کشی به عنوان کارگر حمل اثاث مشغول فعالیت هستند کمترین صدمه به ارقام و وسایل منزل وارد می شود و از این رو بیمه صدمات حاصل از اثاث کشی را معادل یک سوم آسیب های آتش سوزی حساب می کند. و این موضوع نشان از متبحر بودن، نداشتن اشتباه عمده این کارگران دلسوز است.

هنگامی که از کارگر برای حمل اثاث جهت حمل و نقل بار و لوازم با وزن زیاد استفاده کردید در حقیقت کار را به کاردان سپرده اید. چون برخی اوقات امکان دارد بلند کردن یک اسباب تقریباً بزرگ به کمر و ستون فقرات شما صدمه ای وارد نماید این هم می تواند یکی از علت های استفاده از خدمات اتوبار تهران و استفاده از نیروی متخصص حمل اثاث است که چنین اعمالی را به آسانی و بدون دردسر انجام می دهند.

قطعاً در کنار مقصود عمده تان که ساکن شدن هر چه سریع تر در مکان مورد نظر است صحت و سلامتی شما هم در این راستا بی تأثیر نخواهد بود.

این کارگران حرفه از با کارگران عادی تفاوت اساسی دارند و افزون بر وضعیت گفته شده در بالا دارای ادب و معاشرت مناسب هنگام برخورد با مشتری هستند و اینکه زود عصبانی نمی شوند و در زمان کار پر حرفی یا غر نمی زنند.

نیروی کار

نیروی کار اتوبار تهران از نظر حق و حقوق و بیمه به دو دسته طبقه بندی می شوند:

دسته اول به صورت روزانه و ساعتی یعنی با توجه به میزان ساعتی که کار کرده اند حقوق دریافت می کنند. دسته دوم هم به صورت تمام وقت و با بیمه مشغول کار هستند.

یکی دیگر از قابلیت های کارگر حمل اثاث توانایی بسته بندی با سرعت بالا و حمل اقلام و کارتن های اثاث کشی به داخل وسیله نقلیه باربری است.

از طرفی فقدان صدمه به لوازم گران، حساس و مهم مانند یخچال، لباسشویی، تلویزیون،مبلمان و… و از طرف دیگر مانع از صدمه بدنی و درماندگی حاصل از اثاث کشی جز عواملی است  که سبب استفاده از کارگران حرفه ای می شود و کاملاً به نفع مشتری است.

علاوه بر کلیه این ویژگی ها نباید از سرعت عمل بالای این نیروی متخصص غافل شد.

آشنایی با قیمت اتوبار تهران

آیا می خواهید در اثاث کشی هزینه کمی صرف کنید؟ آیا قیمت حمل بار در تهران مقرون به صرفه است؟ چه راهکارهایی مد نظرتان است؟

اینکه بخواهید در اثاث کشی و حمل اثاث هزینه کمی صرف کنید امری کاملاً منطقی می باشد. در نگرش نخست ارزان و مقرون به صرفه بودن به نظر به یک معنی می باشند مخصوصاً زمانی که قصد تشریح یک اتوبار داشته باشیم.

ولی معنی این دو کلمه از این بیشتر نمی توانند متمایز باشند. درک فرق ارزان و مقرون به صرفه بودن نه تنها شخص را از خرج زیاد حفظ می کند بلکه او را از نگرانی و دردسر و رویدادهای ناخوشایند در هنگام اسباب کشی نجات می دهد.

باربری ارزان همیشه در پی کاربرد وسایل و تجهیزات ارزان و کم خرج است بدان جهت که برای سود و نفع بیشتر همه تلاش خود را می کنند که قیمت اصلی را پایین بیاورند به همین علت از نازل ترین تجهیزات برای حمل بار استفاده می کنند.

کامیونت قرمز

کیفیت به جای قیمت

هنگامی که شروع به فعالیت در حمل بار نمودند کیفیت را فدای قیمت نموده و مشتری را با هر رویدادی تنها گذاشته و این یک شیوه صحیح کار اتوبار نیست.

و حتی امکان دارد بدتر از این هم پیش بیاید. امکان دارد  با نیروی کار حمل اثاثیه که هیچ‌گونه اطلاعاتی ندارد یا حتی سابقه و تجربه ای در این حیطه ندارد روبرو شوید.

در این نوع مراکز معمولاً از کارگرهای موقت استفاده می کنند که تنها برای یک روز کار می کنند و عمل هم باعث صدمه به وسایل و لوازم می شود هم اینکه امکان دارد خطر کم شدن لوازم خانه را بالا ببرد.

در این مراکز کسانی را که فقط بتوانند کارتن جابه‌جا کنند می آورند حتی اگر آن شخص چند بار این عمل را انجام داده باشد. مهم‌ترین بخش این قضیه  زمانی است که اگر به وسایل صدمه ای وارد شود یا هنگام حمل اتفاقی رخ دهد کلیه امور به هم می ریزد امکان دارد حتی دفتری در این راستا موجود  نباشد که بتوان به آن رجوع نمود حتی برخی از این مراکز مجوز رسمی هم ندارند.

در این صورت شخص باید کلیه هزینه های حاصل از آسیب به خانه قبلی بپردازد که مطمئناً به مراتب بیشتر از نرخ جابه‌جایی است.

هنوز کافی نیست ؟ با ما همراه شوید …

اگر تا این قسمت کلیه  این چالش ها بس نبود‌  هنگامی که شخص می کوشد با استفاده از یک اتوبار ارزان هزینه کمتری پرداخت نماید تقریباً هزینه های شما خیلی بیشتر از آن می شود که فکر می کنید پس از حمل بار مطمئناً متوجه این مسئله می شوید. سرانجام بایستی برای تعمیر و مستقر شدن مبلمان آسیب دیده هزینه کنید.

یک باربری مقرون به صرفه مانند اتوبار تهران قبل از هر چیزی به سطح کیفی خدمات می اندیشد. این باربری معمولاً در حال سعی برای عرضه خدمات با سطح کیفی بالا بوده و خشنودی و اعتماد مشتری را در اولویت  قرار می دهند.

اتوبار تهران با استخدام نیروی متخصص و با صرف وقت و هزینه برای فراگیری آن‌ها و استفاده از مرغوب ترین ابزار بسته بندی، اسباب شما را با کمترین صدمه و در نهایت ایمنی و اطمینان حمل و نقل می نمایند.

کلیه کارکنان این مراکز ماهرانه عمل می کنند چون هم آموزش های لازم را فرا گرفته اند هم ابزار بسته بندی مرغوب و وسیله نقلیه مناسب در دسترس دارند.

به این ترتیب پروسه حمل بار دقیق، سریع و مطمئن صورت می گیرد. در این صورت شما در وقت، پول و انرژی صرفه جویی نموده ولی در مقابل از مطلوب ترین خدمات با سطح کیفی بالا برخوردار شده اید.

هر موقع قصد اثاث کشی داشتید بهترین کار استفاده از اتوبار مطمئن و حرفه ای می باشد که ما به شما اتوبار تهران را پیشنهاد می دهیم و برای شناخت کافی باید در پی موارد زیر باشید:

دارای مجوز قانونی و استاندارد رسمی باشد. عرضه انواع خدمات حمل بار، پیشینه کار، شهرت، شمار کارکنان و وسایل نقلیه ، خدمات شبانه روزی.

نحوه بسته بندی وسایل در اتوبار تهران

هر آنچه بایستی درباره بسته بندی وسایل در باربری تهران دانست. برای اثاث کشی به کارتن و جعبه های زیادی برای بسته بندی لوازم نیاز است و تهیه این کارتن ها افزون بر هزینه بر بودن زمان زیادی را نیز صرف می کند اما این مسئله را می توان با استفاده از باربری تهران برطرف نمود.

به طور کلی هنگامی که شما درخواست استفاده از حمل اثاثیه در تهران را می دهید با وجود کارگران این پیشه در محل مورد نظر دیگر احتیاجی نیست که خودتان به فعالیت بپردازید در این صورت فقط می توانید مشاهده گر کار آن‌ها باشید و دیگر نگران آسیب های احتمالی حین جابه‌جایی وسایل سنگین نخواهید بود.

بسته بندی وسایل به روش های مختلفی صورت می گیرد و بهتر است بعضی از لوازم توسط سیلیفون زیاد پوشش داده شوند تا در هنگام تماس با دیگر وسایل و اسباب دچار مشکل نشوند، همچنین استفاده از سیلیفون سبب می شود گرد و خاک حاصل از اثاث کشی بر روی لوازم ننشیند.

سلفون ها را برای وسایلی چون کمد، مبل، میز، تلویزیون، یخچال و… استفاده می کنند و برای خودداری از صدمه از وکیوم های حباب دار استفاده می کنند که توانایی مقابله با انواع ضربه های کوچک را دارد و از صدمه دیدن آن ها تا حد زیادی جلوگیری می کند.

همچنین استفاده از کارتن هایی با قطر زیاد و چسب های پهن در تولید بسته بندی های صحیح تأثیر فراوانی دارد که اشخاص عادی توانایی انجام این بسته بندی های استاندارد را ندارند و امکان دارد با ضررهای غیر قابل جبران حاصل از بسته بندی نادرست مواجه شوند.

تلفن های تماس