16
فوریه

باربری ونک | اتوبار ونک

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری ونک ≈ اتوبار ونک

امن ترین شرکت حمل و نقل در تهران

باربری ونک جهت حمل و نقل اثاث منازل, جهزیه عروس ,مبلمان لوکس اداری و شرکتها با بروزترین امکانات و کامیونت وی آی پی در کلیه نقاط ونک خدمات امن و سریع دارد √

 

 

باربری ونک هیچگونه تبلیغاتی بصورت غیر واقعی انجام نمی دهد و تمامی متن های تبلیغاتی آن بر اساس فعالیت انجام کار واقعیت دارد .

روال کار شرکت حمل و نقل ونک 3 ساعته برای انجام هر سرویس دهی می باشد که این روند از هنگامی که کامیون در درب منزل مشتری حاضر می شود ، آغاز می گردد .

همچنین اتوبار ونک برای رضایت مشتریان برای همه سرویس دهی ها کامیون های تندروی جدید خواهد فرستاد تا ساعات اضافی را بسیار کم کند و از این لحاظ صرفه جویی شود . ( شرکت حمل و نقل ونک بار کامیون های قدیمی و کند رو را دارا نمی باشد . )

یکی از مزیت های باربری ونک قیمت های بسیار مناسب آن نسبت به سایر شرکت ها و تضمین کالای شما می باشد .

جهت اطلاع این شرکت بر خلاف شرکت های دیگر به هیچ وجه هزینه کنسل شدن سرویس ها را از مشتری دریافت نمی کند و در صورت لغو شدن سرویس بدون دریافت هیچگونه هزینه ای بر می گردد .

همچنین خدمات پشتیبانی و مشاوره بصورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیلات بصورت کاملا رایگان به مشتریان عزیز ارائه می گردد .

مشتریان عزیز می توانند برای اطلاع از هزینه ها و سایر امکانات حمل و نقل با پشتیبانی ما تماس بگیرند . ( تلفن های تماس در آخر مطلب )

 

کامیون بار ونک,حمل و نقل در ونک,اتوبار ونک,باربری ونک,اتوباردر ونک،باربری در ونک,حمل اثاثیه ونک,اسباب کشی ونک,نیسان بار ونک,وانت بار ونک , وانت تلفنی ونک .

دو شعبه در تهران تلفن تماس : 88374968 و44358051