16
ژوئن

باربری حکیمیه | اتوبار حکیمیه

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

باربری حکیمیه ⇔ اتوبار حکیمیه

باربری حکیمیه دارای چندین شعبه در تهران و یک شعبه در حکیمیه می باشد . این باربری دارای کادری با سابقه و خوش اخلاق  که هر کدام از کادر شرکت حداقل دارای بیش از 10 سال سابقه کاریدر حمل و نقل دارا می باشد .

باربری حکیمیه هیچگونه تبلیغاتی بصورت غیر واقعی انجام نمی دهد و تمامی متن های تبلیغاتی آن کاملا واقعیت دارد .

روال کار این باربری 3 ساعته برای انجام هر سرویس دهی می باشد که این روند از هنگامی که کامیون در درب منزل مشتری حاضر می شود ، آغاز می گردد .

همچنین این شرکت برای رضایت مشتریان برای همه سرویس دهی ها کامیون های تندروی جدید خواهد فرستاد تا ساعات اضافی را بسیار کم کند و از این لحاظ صرفه جویی شود . ( شرکت حمل و نقل حکیمیه کامیون های قدیمی و کند رو را دارا نمی باشد . )

این شرکت دارای مجوز کار رسمی از اتحادیه حمل و نقل استان تهران می باشد که مشتریان عزیز می توانند با خیالی آسوده کار خود را به ما بسپارند .

همچنین یکی از مزیت های باربری حکیمیه قیمت های بسیار مناسب آن نسبت به سایر شرکت ها و تضمین کالای شما می باشد .

جهت اطلاع این شرکت بر خلاف شرکت های دیگر به هیچ وجه هزینه کنسل شدن سرویس ها را از مشتری دریافت نمی کند و در صورت لغو شدن سرویس بدون دریافت هیچگونه هزینه ای بر می گردد .

همچنین خدمات پشتیبانی و مشاوره بصورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیلات بصورت کاملا رایگان به مشتریان عزیز ارائه می گردد .

مشتریان عزیز می توانند برای اطلاع از هزینه ها و سایر امکانات می توانند با پشتیبانی ما تماس بگیرند . ( تلفن های تماس در آخر مطلب )

درباره منطقه حکیمیه

حکیمیه یک منطقه قدیمی واقع در شمال شرقی پایتخت ایران می باشد . این منطقه که دارای سه فاز است در منطقه 4 شهرداری استان تهران قرار دارد .

این منطقه از تهران با فاصله بسیار کمی در جنوب بزرگراه شهید بابایی و جاده ی دماوند قرار دارد .

این محله از شرق به اتوبان تلو و از شمال به بزرگراه شهید بابایی ختم می شود .

باربری حکیمیه,اتوبار حکیمیه,وانت بار حکیمیه,وانت تلفنی حکیمه,باربری در حکیمیه, اتوبار در حکیمیه

شما مشتریان عزیز می توانید برای ارتباط با ما و گرفتن مشاوره و پشتیبانی با یکی از شماره تلفن های زیر تماس بگیرید ( بصورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم ) :

شعبه ( حکیمیه ) : 8837498

غرب تهران : 44358051